Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli wyśle smsa za 2,44 (LE), to nic juz nie trzeba do faktury doplacac, prawda?

 

sory jesli pytanie sie powtarza, ale nie bardzo mam czas na czytanie 30 stron, a wole zapytac kogos zanim zaufam stronie CP :)

Zgodnie z tym co piszą na stronie CP:

 

TYTUŁ:

LIGA EUROPEJSKA 2 KOLEJKA FAZY GRUPOWEJ

CENA FILMU: 1.00 zł

od Czw, 2010-10-21 godz: 18:30

do Czw, 2010-10-21 godz: 18:30

Zapłać za film, wyślij SMS pod numer:

7243

- numer dla wszystkich sieci komórkowych.

Cena SMS-a to 2.44 zł z VAT

(Cena zawiera opłatę za film: 1.00 zł + dostęp przez SMS-a: 1.44 zł)

71010

- numer wyłącznie dla klientów sieci Cyfrowy Polsat

Cena SMS-a to 1.22 zł z VAT

(Cena zawiera opłatę za film: 1.00 zł + dostęp przez SMS-a: 0.22 zł)

 

W treści SMS-a wpisz numer karty z Twojego dekodera oraz kod filmu (np.: 073XXXXXXXXX.XXXX)

Treść SMS: Numer karty.kecb

 

wysyłając na ten numer: 7243 - lub 71010 dla klientów sieci komórkowej CP - płaci się za dostęp do 2 kolejki LE i już nie trzeba będzie dopłacać nic do faktury, bo po co płacić 2 razy :wink: Także odpowiedź była na stronie CP, ważne tylko żeby wybrać tam link "Płacę SMS-em", a nie "Zamawiam SMS-em" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę tak ciężko wejść na stronę CP, w VOD -> Liga Europejska (LE), kliknąć w "Płacę SMS-em" i postępować według instrukcji :?::roll:

 

Zapłać za film, wyślij SMS pod numer:

7243

- numer dla wszystkich sieci komórkowych.

Cena SMS-a to 2.44 zł z VAT

(Cena zawiera opłatę za film: 1.00 zł + dostęp przez SMS-a: 1.44 zł)

71010

- numer wyłącznie dla klientów sieci Cyfrowy Polsat

Cena SMS-a to 1.22 zł z VAT

(Cena zawiera opłatę za film: 1.00 zł + dostęp przez SMS-a: 0.22 zł)

 

W treści SMS-a wpisz numer karty z Twojego dekodera oraz kod filmu (np.: 073XXXXXXXXX.XXXX)

Treść SMS: Numer karty.kecb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanią kolejkę odblokowałem bez problemów przez internet,zapłaciłem przez portmonetkę.Dzisiejszą kolejkę zapłaciłem wczoraj i dodałem jeszcze do tego nowy odcinek Hotelu oraz Taxi4.Z tych trzech zamówień tylko Taxi chodziło.Chciałem obejrzeć Hotel żeby się nie nakładał z meczami ale nie,zakodowane.Wkurza mnie już ten Polsat.Jakoś usług fatalna.Nie odblokują tego wszystkim tylko o tą złotówkę same problemy z odbiorem. Nic tylko by kasę chcieli.Zobaczymy jak będą śpiewać jak im ostatecznie potwierdze to wysłane wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że z dniem dzisiejszym zmienia się liczba kanałów dedykowanych miesięcznemu dostępowi do Katalogu filmów w VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa (sVOD).

 

Usługa VOD dostępna będzie na kanałach:

 

VOD 51 – VOD 58: zakupy pojedynczych filmów

VOD 59 – VOD 65: miesięczny dostęp do Katalogu Filmów (sVOD)

 

Na kanale VOD 58, który dotychczas włączony do sVOD dostępne będą wyłącznie filmy wyświetlane w ramach pojedynczego wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzalem tu na forum i od razu znalazlem odpowiedz na problem, ktory mnie od dzis rano irytuje. Dziekuje Wam! :smile: Myslalem juz ponawiac sygnal przez icok. Ostatnio tu w temacie wychwalalem katalog VOD i chyba sie pospieszylem. WLASNIE!!! :evil: Dziwi mnie tylko to, ze na stronie internetowej CP w katalogu VOD widnieje film "Ostatni Legion", ktory leci wlasnie na kanale 58. Przeciez to amatorszczyzna juz teraz jest poprostu. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to LE nigdy nie powinna być dodatkowo płatna. Po drugie zamówienie przez ICOK nie działa. Po trzecie może im się pomyliło i zaraz przywrócę opłatę w wysokości 1 zł. Po czwarte jeśli im się nie pomyliło to zaraz będą trąbić jacy to oni dobrzy, że nie karzą za LE dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...