Jump to content

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)

Recommended Posts

Czy aktualnie dalej można nagrywać wypożyczony film na twardym dysku, czy też CP znowu blokuje nagrywanie z VODu? Chcę sobie wypożyczyć film i go nagrać, a nie chcę niepotrzebnie tracić forsy.

Nie ma żadnego problemu z nagrywaniem, sprawdzone przed kilku dniami.

• 1 month later...

Witam mam pytanko czy to pomylka czy tak powino byc .2 dni temu kupilem oferte premium za 99 plus 5 zl dekoder miesiecznie .I zobaczylem ze mam usluge Katalog wlaczona od poczatku.i Ze na kanale 50 vod mam wlaczony film chociaz nic nie zamawialem , pozostale platne filmy kodowane .Czy ja mam te usluge wlaczona przez 6 miesiecy gratis ? Nic sprzedajacy nie mowil ze bede mial , mowil ze vod katalog nie jest w pakiecie .Pozdrawiam .Aha i dziwna sprawa czy to normalne .Mam podlaczony dekoder pod jedno wejscie antenowe i normalnie nagrywam i moge ogladac wszystkie kanaly dziwne ,kiedys u konkurencji nie moglem , jak nagrywalem z jedej anteny nic nie moglem ogladac .Pozdrawiam .

• 4 weeks later...

Troszke czasu minelo ale sie doczekalem odzewu .Mnie to nie przeszkadza oczywiscie niech tak bedzie .Mam sagema i wciaz odkodowane vod katalog i kanal numer 50 .Ale sprzedawca nic nie mowil ze cos takiego bede mial w promocji .Ale mysle ze to sie skonczy jak minie mi 6 miesiecy nie placenia .

@ oldskool, ale przedłużałeś umowę czy podpisałeś nową umowę? tak jak już pisałem w innym temacie, dekodery, które niedawno opuściły magazyn CP mają nadane uprawnienia na pełen pakiet na 30 dni od daty jaka jest na pudełku. najlepiej sprawdź pierwszą stronę umowy czy nie ma tam w pakietach dodatkowych wyszczególnionego katalogu VOD.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy jeśli nie jestem abonentem CP ani nie korzystam z pre-paidu, a jedynie posiadam dekoder z kartą i jakieś środki na koncie, mogę korzystać z wypożyczalni? Regulamin niby przewiduje korzystanie z usługi przez użytkowników. Pytanie tylko, czy w takiej sytuacji jestem użytkownikiem.

Wypowiadam umowę i zastanawiam się, czy po wejściu w życie wypowiedzenia, dalej to będzie działać.

• 2 months later...

Lipcowe premiery Domowej Wypożyczalni Filmów:

- „Przygody Tintina”,

- „Sponsoring”,

- „Kraina miodu i krwi”,

- „Wyatt Earp: Zemsta”,

- „Gang story”,

- „Brudny glina”,

- „Człowiek na krawędzi”,

- „Moneybal”,

- „Nędzne psy”.

aktywowałem pakiet vod 20,mogę przez miesiąc wypożyczać 20 filmów z katalogu.Niedawno pojawiła sie promocja w Katalogu "dwa filmy w cenie 5zł.Mam więc pytanie jesli wypożycze te promocyjne filmy to CP policzy mi te filmy jako jeden film czy jako dwa?