Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aktualnie dalej można nagrywać wypożyczony film na twardym dysku, czy też CP znowu blokuje nagrywanie z VODu? Chcę sobie wypożyczyć film i go nagrać, a nie chcę niepotrzebnie tracić forsy.

Nie ma żadnego problemu z nagrywaniem, sprawdzone przed kilku dniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanko czy to pomylka czy tak powino byc .2 dni temu kupilem oferte premium za 99 plus 5 zl dekoder miesiecznie .I zobaczylem ze mam usluge Katalog wlaczona od poczatku.i Ze na kanale 50 vod mam wlaczony film chociaz nic nie zamawialem , pozostale platne filmy kodowane .Czy ja mam te usluge wlaczona przez 6 miesiecy gratis ? Nic sprzedajacy nie mowil ze bede mial , mowil ze vod katalog nie jest w pakiecie .Pozdrawiam .Aha i dziwna sprawa czy to normalne .Mam podlaczony dekoder pod jedno wejscie antenowe i normalnie nagrywam i moge ogladac wszystkie kanaly dziwne ,kiedys u konkurencji nie moglem , jak nagrywalem z jedej anteny nic nie moglem ogladac .Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troszke czasu minelo ale sie doczekalem odzewu .Mnie to nie przeszkadza oczywiscie niech tak bedzie .Mam sagema i wciaz odkodowane vod katalog i kanal numer 50 .Ale sprzedawca nic nie mowil ze cos takiego bede mial w promocji .Ale mysle ze to sie skonczy jak minie mi 6 miesiecy nie placenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ oldskool, ale przedłużałeś umowę czy podpisałeś nową umowę? tak jak już pisałem w innym temacie, dekodery, które niedawno opuściły magazyn CP mają nadane uprawnienia na pełen pakiet na 30 dni od daty jaka jest na pudełku. najlepiej sprawdź pierwszą stronę umowy czy nie ma tam w pakietach dodatkowych wyszczególnionego katalogu VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy jeśli nie jestem abonentem CP ani nie korzystam z pre-paidu, a jedynie posiadam dekoder z kartą i jakieś środki na koncie, mogę korzystać z wypożyczalni? Regulamin niby przewiduje korzystanie z usługi przez użytkowników. Pytanie tylko, czy w takiej sytuacji jestem użytkownikiem.

 

Wypowiadam umowę i zastanawiam się, czy po wejściu w życie wypowiedzenia, dalej to będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...