Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można korzystać kiedy tuner (lub moduł) jest "FTA" (bez żadnej umowy). Wolne środki na koncie? Nie wiem czy to możliwe.

W przypadku "FTA" trzeba płacić z góry - w procesie zamawiania jest opcja płatności elektronicznej, więc tak chyba najlepiej płacić, w przypadku niektórych banków jest to kwestia dosłownie minuty i film opłacony, uprawnienia lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można korzystać kiedy tuner (lub moduł) jest "FTA" (bez żadnej umowy). Wolne środki na koncie? Nie wiem czy to możliwe.

W przypadku "FTA" trzeba płacić z góry - w procesie zamawiania jest opcja płatności elektronicznej, więc tak chyba najlepiej płacić, w przypadku niektórych banków jest to kwestia dosłownie minuty i film opłacony, uprawnienia lecą.

 

Chodziło mi o coś takiego, że płacę 100zł na konto a potem zamawiam sms-em i się odejmuje od tej stówy.

 

Czyli rozumiem, że nie da się tak nadpłacać a można jedynie poprzez zamawianie przez stronę internetową i płacenie kartą kredytową lub takim szybkim przelewem jak "mtransfer" tak?

 

Zaniepokoiło mnie zdanie o fta. Czyli jeśli nie jest FTA to nie mogę korzystać z wypożyczalni? Np. podczas tych promocyjnych opłaconych 4 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś, że "po 4 opłaconych miesiącach", więc zinterpretowałem, że pytasz czy jest to możliwe, kiedy moduł (karta) nie ma żadnych przypisanych, opłaconych pakietów. Wypożyczanie możliwe jest zawsze, bez względu na to czy masz jakiś opłacony pakiet, czy nie.

 

Tak, "szybkim przelewem" jest wygodnie, mtransfer to właśnie ta opcja "minuta osiem i jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy trzeba byc abonentem Cyfrowego Polsatu zeby skorzystac VOD Cyfrowego Polsatu??

Z gory dzieki za pomoc.

 

Ok.

Myslalem ze nie trzeba byc ich abonentem zeby VOD ich zamowic poniewaz chcialem sobie wyprobowac ich VOD ale dzieki serdecznie za odpowiedz

 

 

A np z tunera TNK-DIGI-S2 mozna obejzec VOD bo nie mam takiego dekodera z modulami????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być albo abonentem lub mieć dekoder polsatu bądź ich moduł.

 

UP: Przecież napisałem, że nie trzeba. Możesz odkupić na allegro stary dekoder bez umowy albo kupić moduł CI prepaid i włożyć go do dekodera o ile masz taki z kieszenią na moduły CI. Na takim polsatowskim dekoderze z ich kartą (z tego co się dzisiaj dowiedziałem) masz możliwość wypożyczania filmów pojedyńczo płacąc za nie przez internet nie mając jednocześnie wykupionych żadnych usług u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym dekoderze, który obsłuży karty CP. A więc ich dekoder parowany z kartą, ale może być już po skończonej umowie odbierający kanały FTA oraz własny dekoder z modułem i kartą od CP, i też może odbierać kanały FTA - nie musi być ważnej umowy, byle dekoder lub moduł był od CP. Wtedy możesz zapłacić za DWF (przez CP zwanym VOD) i oglądać. Na dekoderze TNK nie odbierzesz , bo tam karta CP działać nie będzie, a modułu nie ma gdzie włożyć :] Podsumowując: nie trzeba być związanym z CP umową, aby odebrać DWF (VOD), ale trzeba posiadać ich dekoder lub moduł CI odbierający kanały FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wczoraj ufundował mi CP to był szok,mianowicie o 17.24 wysłałem sms-a żeby włączyć LE, o 19.00 ciemność więc dzwonię(oczekiwanie i rozmowa około 10 minut)A konsultant mi mówi że sms doszedł i jest wszystko w porządku i do 60 minut maksymalnie włącza sygnał.Więc czekam...21.10 ciemność więc dzwonię (około 10 minut) i znów ta sama rozmowa że nie wiedzą dlaczego tak się stało i że włącza do maksymalnie 60 minut...Aha jeszcze zadałem pytanie czy nie za późno wysłałem tego sms i usłyszałem odpowiedź że mogę wysłać nawet w trakcie meczu...więc czekam...22.40 wiedzę ciemność...dzwonię(około 10 minut) i słyszę to samo że sms prawidłowo wysłany ale mimo to meczów tak nie obejrzałem...Nawet nie potrafili mi w trzech rozmowach wytłumaczyć dlaczego nie obejrzałem żadnego meczu LE a mimo wszystko muszę złotówkę zapłacić.Wiem że to nie majątek ale licząc rozmowy telefoniczne to już trochę więcej tych złotówek jest...A ile jeszcze mogło być takich sytuacji jak moja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...