Jump to content

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)

Recommended Posts

Mam nową umowę, z opcją 6 miesięcy za friko. Chcę do wypożyczenia filmów użyć portmonetki. Czy portmonetkę mam spłacić zaraz przy najbliższym okresie rozliczeniowym, czy mogę czekać aż skończy się okres promocyjny i dopiero wtedy ją spłacić?

Ja mam internet nie za darmo, tylko limitowany, więc to by mnie kosztowało dużo drożej niż "darmo"...

A na pytanie do icok jak zamówić darmowe pozycje VOD przez internet Pan uprzejmie odpowiedział po tygodniu że "na dzień dzisiejszy nie ma takich pozycji" ! :brawo:

Guest Anonymous

W tej chwili nie ma pozycji tzw. za darmo. I może dlatego zwlekał z odpowiedzią, aby było mu łatwiej odpowiedź. ;-)

Teoretycznie możliwość zamówienia przez Internet jest poprzez iCOK, ale jakoś tak się składa, że przy tzw. darmowych pozycjach to nie działa i pozostaje sms bądź telefon. Czyli to co niby jest za darmo to tak na prawdę nie jest za darmo.

Guest Anonymous
Orientuje się ktoś od kiedy można zamawiać mecze Ligii Europy :?: Bo na chwilę obecną brak możliwości.

W ciągu paru najbliższych dni taka możliwość powinna się pojawić. Nie ma konkretnie określonego terminu.

Guest Anonymous

@LooKaZ

Dokładnie tak. Oczywiście jak to bywa w CP wszystko od razu może nie załapać i być może będziesz musiał wysłać jeszcze jednego sms'a, ale w teorii wystarczy jeden sms, aby oglądać wszystkie mecze z danego dnia.

@sasza

Przeczytaj post @LooKaZ. Tam znajdziesz odpowiedź.

Hej, mam tę promocję w której VOD ma być 6 miesięcy za darmo a jakoś każdy kanał VOD pisze że trzeba płacić to jak to z tą darmowością.

To mam mieć odkodowane kanały od 58 do 65 a czy mam zamawiać smsem czy jak lecą tak oglądać te filmy.