Jump to content

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)

Recommended Posts

Pewnie że fajny tylko że mnie konsultant z iCOK zapewniał że będę mógł oglądać każdy film z VOD a nie tylko z katologu.

Ale niech im tam będzie,wszystkiego człowiek nie jest w stanie obejrzeć.

A propos Ligi Europejskiej , czy można zamawiać mecze mając pakiet mini?

No i wysłałem SMS-a na numer 7043 z odpowiednim kodem aby zamówić mecze Ligi Europejskiej. :jupi:

Odpowiedź: "Cyfrowy Polsat:VOD - Na koncie są zaległości w płatnościach.Zakup niedostępny.Prosimy o zasilenie konta" :(

Sprawdzam konto i moja zaległość na dzień 16.02.2011 - 1,00 zł

Rozumiem ,że jest to kwota którą zapłaciłem kurierowi przy odbiorze umowy i dekodera (pewnie za aktywację) i którą to zapewne nie zdążyli wprowadzić do systemu.

Co ciekawe pod pozycją "Ostatnia wpłata" widnieje także kwota 1,00 zł - data płatności: 12.02.2011 r. :?:

Umowę i dekoder odebrałem 14.02.2011r.

Niezły ten rebus :roll:

Ja z kolei otrzymalem taka wiadomosc "Cyfrowy Polsat:VOD - dostęp do filmu KEEK od 2011-02-17 18:30 do 2011-02-17 18:30..."

Troche dziwnie to brzmi, ale czy to wg CP znaczy ze usluga aktywowana i jutro bede mial dostep do tych wszystkich meczow?

siemka czy wy tez nie mozecie zamowi tego serialu Glee bo ja nie i uz przyszly mi 4 SMS z taka trescia Cyfrowy Polsat: VOD - informujemy, ze z przyczyn technicznych, w chwili obecnej nie mozemy zrealizowac Panstwa zamowienia. Przepraszamy. Zapraszamy ponownie.

Czy ktoś może się orientuje jaki mecz będzie na VOD 53 o 19:00 :?: Pierwotnie miał być Rubin Kazan - Twente ale rozegrano go wcześniej o 13:00 ze względu na niesprzyjające warunki

"earliel k/o time due to cold weather "

Mam pytanie, czemu nie mogę zamówić meczów na kanałach VOD przez ICOK mimo, iż mam aktywowane konto?Mogę zamówić tylko po przez sms. Gdy dodaję z katalogu mecze LE do koszuka potem się loguję wyskakuje mi tylko napis "podsumowanie zamówienia" i nic po za tym, w nic nie idzie kliknąć. Czy mecze LE można tylko w takim razie zamawiać przez sms?

Zamówienia pozycji oznaczone jako tzw. "bezpłatne" już tak mają że system przyjmuje zamówienia tylko przez SMS. Także trzeba się z tym pogodzić i na przyszłość bez żadnych kombinacji od razu wysłać SMS i spokój.

To ciekawe po co piszą na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktu ... 7022011.cp "Całodzienny dostęp do Ligi Europejskiej w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamówić bezpłatnie przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/. Skoro na stronie to chyba nie po to, żeby przeczytać, że mam wysłać sms....

Jak chcesz się męczyć i denerwować zamawianiem darmowych pozycji przez ICOK to już twój wybór. Życzę powodzenia. A to że pisze na ich stronie to nie znaczy że zgadza się ze stanem faktycznym. Nie ty pierwszy i zapewne ostatni to przerabia i aby dać sobie spokój lepiej wysłać SMS no chyba że wolisz dzwonić na "party line" i posłuchać z 10 min melodyjki zapewne wyjdzie cię o wiele "taniej" :> .

Dzisiaj chciałem sobie zamówić LE i jak wysłałem sms-a to poinformowali mnie grzecznie,a raczej przypomnieli że zapomniał zapłacić :jupi: a teraz jeszcze żebym nie zapomniał to nękają mnie komunikatami o firmie windykacyjnej :brawo:

ciekawy jestem czy jak zaraz zapłacę to będę mógł zamówić LE bo nie chce znowu dzwonić do ICOK-u i mówić że mam zapłacone :shock:

Mam takie pytanie. Kupiłem niedawno film w Domowej Wypożyczalnie Filmowej. Chcę teraz za niego zapłacic poprzez przelew bankowy. Czy mogę to zrobic identycznie jak płacąc comiesięczny abonament (tzn. wpisac kwotę na druku i zapłacic) ?

Możesz śmiało tak zrobić.