Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że fajny tylko że mnie konsultant z iCOK zapewniał że będę mógł oglądać każdy film z VOD a nie tylko z katologu.

Ale niech im tam będzie,wszystkiego człowiek nie jest w stanie obejrzeć.

A propos Ligi Europejskiej , czy można zamawiać mecze mając pakiet mini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wysłałem SMS-a na numer 7043 z odpowiednim kodem aby zamówić mecze Ligi Europejskiej. :jupi:

Odpowiedź: "Cyfrowy Polsat:VOD - Na koncie są zaległości w płatnościach.Zakup niedostępny.Prosimy o zasilenie konta" :(

Sprawdzam konto i moja zaległość na dzień 16.02.2011 - 1,00 zł

Rozumiem ,że jest to kwota którą zapłaciłem kurierowi przy odbiorze umowy i dekodera (pewnie za aktywację) i którą to zapewne nie zdążyli wprowadzić do systemu.

Co ciekawe pod pozycją "Ostatnia wpłata" widnieje także kwota 1,00 zł - data płatności: 12.02.2011 r. :?:

Umowę i dekoder odebrałem 14.02.2011r.

Niezły ten rebus :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czemu nie mogę zamówić meczów na kanałach VOD przez ICOK mimo, iż mam aktywowane konto?Mogę zamówić tylko po przez sms. Gdy dodaję z katalogu mecze LE do koszuka potem się loguję wyskakuje mi tylko napis "podsumowanie zamówienia" i nic po za tym, w nic nie idzie kliknąć. Czy mecze LE można tylko w takim razie zamawiać przez sms?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe po co piszą na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktu ... 7022011.cp "Całodzienny dostęp do Ligi Europejskiej w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej można zamówić bezpłatnie przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/. Skoro na stronie to chyba nie po to, żeby przeczytać, że mam wysłać sms....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się męczyć i denerwować zamawianiem darmowych pozycji przez ICOK to już twój wybór. Życzę powodzenia. A to że pisze na ich stronie to nie znaczy że zgadza się ze stanem faktycznym. Nie ty pierwszy i zapewne ostatni to przerabia i aby dać sobie spokój lepiej wysłać SMS no chyba że wolisz dzwonić na "party line" i posłuchać z 10 min melodyjki zapewne wyjdzie cię o wiele "taniej" :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem sobie zamówić LE i jak wysłałem sms-a to poinformowali mnie grzecznie,a raczej przypomnieli że zapomniał zapłacić :jupi: a teraz jeszcze żebym nie zapomniał to nękają mnie komunikatami o firmie windykacyjnej :brawo:

ciekawy jestem czy jak zaraz zapłacę to będę mógł zamówić LE bo nie chce znowu dzwonić do ICOK-u i mówić że mam zapłacone :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...