Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w temacie TVP Info, przy starszej wersji stron ośrodków TVP Regionalnej można było ręcznie tworzyć kanały RSS dla każdego działu poprzez dopisanie na końcu adresu „?xslt=tvp-info/news/rss.xslt”. Dzięki temu w moim czytniku, w Paseczku, miałem wiadomości dostarczane przez TVP Szczecin.

W nowych wersjach stron TVP Regionalnej nie ma kanałów RSS, a poprzednia metoda nie działa. W ustawieniach jest dodany adres RSS (np. http://szczecin.tvp.pl/rss-feed), ale to nie jest kanał RSS, wczytuje zwykłą stronę główną.

 

Dla TVP Info wciąż istnieje stara wersja portalu obsługująca RSS, na której nowe wiadomości wciąż są zaciągane. Może przez podobieństwo, stara wersja stron ośrodków regionalnych też gdzieś istnieje i zaciąga nowe wiadomości? Udało się komuś znaleźć?

Edytowane przez Mariusz W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi. Skoro chcą pozostać przy identyfikacji po kolorze, to czemu w zasadzie dublują barwę Jedynki? Tak, wiem, jedynka ma błękit, a tam jest ciemnoniebieski, ale od wielu lat Trójka identyfikowała się zielonym kolorem (choć był też okres w latach 2006-07 gdy w oprawie był czerwony), więc nie wiem czemu oni chcą to zmienić. W zasadzie to jest podpatrzone trochę od włoskiej RAI, tam 3 barwy głównych stacji są praktycznie te same co u nas.

A tak w ogóle to powinno się wrócić do tego co było w latach 90, żeby każdy ośrodek mógł mieć własne logo.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet użyte do 2003 roku przez cały TVP :D

 

Widziałem te nowe logo katowickie no i sądzę, że podoba mi się, lecz jest niestety jedna wada - myślałem, że użyją koloru zielonego jak dawniej, a tu? Żal - użyli koloru, który jest używany w Jedynce i korporacyjnym logu spółki. A ramówka jest ładna, choć nie podoba mi się przeniesienie Raportu z Polski na wczesne poranki, ale wydłużenie pasm lokalnych - no to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...