Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak udało mi się dowiedzieć od jednego z ośrodków zmiany mają wejść w życie z dniem 4 stycznia przyszłego roku.

Od 1 stycznia rusza TVP3, a program poranny i inne programy "na żywo" (, które będą nadawane od poniedziałku do piątku) od 4 stycznia.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność wieżąc w przesądy. Poczekajmy do tego 4 stycznia (oraz wydawanych wcześniej komunikatów prasowych) gdyż wtedy dowiemy się z jaką Trójką będziemy mieli doczynienia.

Równie dobrze to może zmienić się kilka razy do stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to pewna data skoro mówią o niej ośrodki regionalne. Tak przy okazji ciekawe ile czasu dostaną ośrodki regionalne po zmianach. Za czasów obecnej TVP Regionalnej miały one do dyspozycji maksymalnie 5,5 godzin więc miłoby dobrze gdyby po zamianach ilość czasu dla ośrodków wyszła poza tą liczbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za TVP3 tylko niech poprawią jakość ja za regionalną 3-ką pamiętam kurier gdy  bywał niebiesko szaro zielony puźniejszym czasie wymyślili kolor szaro czerwony który się niepodobał i psół jakość regionalnej 3-ki.Mogli by wrócić do tego Kuriera by leciał 3 razy na dzień 6:30 16:15 21:30

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wszystkim zapewnie przekonamy się w przeciągu dwóch kolejnych tygodni kiedy Telewizja Polska przedstawi w serwisie dla prasy pierwsze ramówki Trójki. Obecnie doszedli już do 27 grudnia choć ośrodki z Gorzowa Wielkopolskiego i Wrocławia mają program aż do 31 grudnia. Wynika z niego że jeżeli TVP3 miała by ruszyć 1 stycznia to nastąpiło by to o siódmej rano.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak udało mi się dowiedzieć stacja TVP3 ruszy 1 stycznia o godzinie 7:00.

O kształcie ramówki przekonamy się jednak w kolejny czwartek gdy TVP Regionalna przedstawi program na okres 28 - 3 stycznia. Kto wie może w środku tego okresu zacznie się TVP3 skoro ośrodki takie jak TVP Gorzów Wielkopolski i TVP Wrocław w swoich publikacjach zatrzymały się na Sylwestrze.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, jak pisałeś na innym forum, od razu ośrodki dostaną więcej czasu antenowego. To dobrze. Rozumiem, że od marca pasmo wspólne zostanie zmarginalizowane.

Z tego co wiem to pasmo wspólne ma zostać nieco ograniczone na korzyść programu lokalnego ale nie wiadomo jeszcze do jakiego stopnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Regionalna pokaże wywiad Tomasza Raczka z Ewą Wanat później i z wyciętym fragmentem, w którym opowiada o tym jak ją wyrzucili z Polskiego Radia RDC. Według Rafała Betlejewskiego z TTV jest to ''cenzura'':
http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-regionalna-pokaze-wywiad-z-ewa-wanat-pozniej-i-bez-wypowiedzi-o-rdc-bo-sa-nieobiektywne-wideo

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...