Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty widzis w tym boomerang ? Kolejne 20 minutowe serialiki ? No ale OK. - szanuję gusta innych.

Jeżeli myślisz, że Boomerang to typowa sieczka dla dzieciaków, to się grubo mylisz. Boomerang to klasyka kreskówek, nie znajdziesz tam głupkowatych bijatyk, przemocy, typowych kreskówek emitowanych na Disney XD czy CN. Ja z pełnej oferty kanałów dla dzieci w n, oglądam tylko i wyłącznie Boomerang (no i czasami Jetix Play i Cartoon Network w nocy). Cyfra+ wiele traci, że nie posiada tego kanału w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które dziecię będzie wtedy oglądało Mini Mini i Zig Zap ? Nie włączają bajkowych kanałów bo to im nie na rękę.

Minimini oglądają raczej małe dzieci, wątpię, żeby zrezygnowali z oglądania swoich ulubionych seriali na rzecz klasyki z Boomerangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się dobry kanał muzyczny na którym leciała by muzyka bo MTV i Vivy to teraz szajs na którym lecą tylko programy typu talk show itp a muzyka to dodatki. Eska TV by się przydała i ten Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się dobry kanał muzyczny na którym leciała by muzyka bo MTV i Vivy to teraz szajs na którym lecą tylko programy typu talk show itp a muzyka to dodatki. Eska TV by się przydała i ten Boomerang.

 

Zgadzam się co do opinii o "MTV" i "Vivie". Kilka razy zdarzyło mi się nagrać "Viva Spot" i na godzinę, którą ten program zajmuje w ramówce, po wycięciu reklam i nie związanych z goścmi programu teledysków zostaje 17-25 minut...

 

Do "Eska.tv" mam dostęp, ale za często jej też nie oglądam, a z tego co mi się zdarzyło zerknąć to tam też się zdarzają wstawki z gadającymi Wojewódzkim i Figurskim, chociaż muzyki na pewno jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...