Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop, to wcale nie są bzdury :> . Praktycznie co roku na wakacje Cyfra+ podnosi ceny abonamentu, więc wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby w tym roku zrobili podobnie.

 

@marioKLR, dlaczego sądzisz, że o paczce BBC nie ma co myśleć :?: . Podobno wyłączność już się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że Nat Geo Wild w cyfrze by sie przydał.

Dlaczego mówisz że ze nie ma co myslec o paczce BBC? Przecież umowa na wyłącznośc kanałów BBC w CP sie skończyła jesli pamieć mnie nie myli.Dołącenie tej paczki do ofert C+ pozostaje w kwestii dogadania operatorów.

@ Bloo411 no wybacz ja też nie pamietam zeby w tamtym roku była jakas podwyżka abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była?? To jak to sie stało że umknęla mojej uwadze?

 

Trudno powiedzieć ;) Była naprawdę minimalna - ja się zorientowałem, że była po 2 czy 3 miesiącach płacenia wyższego abonamentu - ale mea culpa - nie przeczytałem pisma od C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej analizy wynika, że History, FOX Life HD i Sundance HD - zapewne Sundance z TP N, FOX Life z TP CP, a History z TP C+. Zapewne ma to związek z nowymi kanałami w N. Podejrzewam jeszcze Mezzo HD, jeżeli okazałoby się, że Sundance będzie w N na wyłączność. Pewnie jutro Nka wypuści newsa w sprawie zmian to nam się sytuacja wyklaruje częściowo. Ale robi się gorąco na naszym platformianym rynku i to uwielbiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, w zeszłym roku podnieśli cenę, ale mam Cyfre od początku i na pewno nie było co roku podwyżek.

 

Zazwyczaj tego nie robię, ale teraz spróbuję zgadnąć co to za kanały HD dołoży Cyfra (jeśli faktycznie dołoży) :D

Podejrzewam (i jednocześnie mam nadzieję), że będą to: Fox Life HD, Nat Geo Wild HD i History HD.

 

Tak na marginesie, to ciekawe czy te rewelacje, o których pisał jeden z użytkowników w dziale n to prawda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożą, dołożą. Te 3 kanały zapewne pojawią się też w zapowiadanej rewizji oferty N, bo trzeba patrzeć na to przez pryzmat częstotliwości. Zapewne tobie chodziło o Nat Geo Wild HD? Nie sądzę, Wild HD powstał po to by wejść do N i CP i sprzedać ten sam produkt dwa razy. FOX Life i History HD to oczywistość. Niewiadoma dotyczy trzeciego kanału - tu będzie coś z pakietu Sundance, Mezzo, BBC.

 

Ha! Wiadomość z ostatniej chwili chyba jednak mówi, że BBC HD jest najbardziej prawdopodobne:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... latformy-n

 

Kurczę, to jest to na co czekałem od dawna - wojnę czas zacząć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc jakich kanalow nie ma CYFRA+ a zakładając że nie ma zbytnio miejsca na dobry kanał HD na swych zapchanych tr.

 

To byc moze bedą to:

 

DISCOVERY SHOWCASE HD

NAT GEO WILD HD

TVP HD

 

 

jedynie wymaga dodanie identyfikatora CYFRY+ i juz mozna smiało mówic o nowosciach bez straty miejsca na swych tr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...