Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CYFRA+ sukcesywnie dąży do poszerzenia oferty programowej. Jednocześnie wyjaśniam, że na 22 grudnia 2010 roku nie posiadam informacji dotyczącej uruchomienia nowego kanału RTL i ARD. Jeśli CYFRA+ dołączy do swojej oferty nowy program, Abonenci zostaną poinformowani.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Łączę wyrazy szacunku.

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czemu się dziwić, posiadacze własnych odbiorników sat odbierają generalnie to co dusza zapragnie i możliwości zestawu satelitarnego.

Platformy typu C+ lub np sieci kablowe nadawane od dawna kanały FTA dodają do swojej oferty ogłaszając tym samym że to jest "nowość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na liście kanałów

dostępnych na dekoderach CYFRY+, powyżej kanału 199 znajdują się

kanały FTA (FREE TO AIR), które są kanałami wolnego dostępu, w

zależności od danego modelu dekodera, lista kanałów tworzona jest jako

określony plik.

Zatem wykonując wyszukiwanie kanałów, dany model dekodera wyszukuje

określoną listę kanałów dostępnych w ramach oferty wraz z kanałami

niekodowanymi (FTA).

 

Wyjaśniam, iż w ramach wykupionego przez Pana Pakietu CYFRA+ gwarantuje

Panu dostęp do kanałów kodowanych wchodzących w skład oferty CYFRY+.

 

Jednocześnie, CYFRA+ nie ma wpływu na jakość odbioru kanałów FTA nie

wchodzących w skład oferty. Wyjaśniam, iż nadawca kanałów FTA ma

możliwość zmiany parametrów odbioru i zakodowania sygnału audycji bez

powiadomienia CYFRY+.

 

Zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych Abonentów

podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę do

przekazywanych opinii.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Same brednie w pięknych słowach, a zadałem proste pytanie czy dołączą RTL i ARD do listy kanałów FTA. Zamiast tyle tworzyć mogli napisać "Panie, nie zawracaj nam du.." i wyszłoby na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają tam szablony gotowe i wkładają tylko jakieś szczególne [beep]ołki. Treść jest na okrągło, grzeczna. A to "w przypadku pojawienia się pytań..." doprowadza mnie do gorączki. Kiedyś miałem pytanie po takim mailu i okazało się, że nie można porozmawiać z osobą, która pisze (przez telefon) a jak napisałem to przeszła odpowiedź od innej osoby - nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak był kiedyś przeciek na cyfraplus.pl

 

http://cyfraplus.pl/cyfra_kanaly-bbc-entertainment.html chodzi mi o to było przed Wrześniem 2010r. pisało kanał wchodzi do pakietów od Podstawowy+ teraz Kompakt i chyba tak będzie

 

Ps: link teraz przekierowuje na stronkę CYFRAPLUS.pl i pewno powróci do opisu BBC entertainment pod koniec 01/2011r. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, gdzie Cyfra+ miałaby umieścić te kanały, skoro na swoich tp. nie ma już miejsca i nowe kanały SD pobiera z tp. konkurencji. Dochodzi do tego fakt, że Cyfra ma też w swojej ofercie mnóstwo kanałów dokumentalno-przyrodniczych i filmowych, więc wątpie w pojawienie się Viasatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku już nowości nie będzie w C+ , jest nasycenie kanałow , a wciąż nie da sie dodawać nowych ... Myślę ,że C+ powinna raczej pomyśleć o przetasowaniach kanałów w ramach obecnych opcji programowych ... Dla mnie ciekawy by było wykupowanie kanałów pojedynczych , a nie całych zblokowanych grup . Oczywiście jakaś ilość podstawowa kanałów jest potrzebna , ale resztę powinno sie mieć możliwość dokupić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden operator nie oferuje pojedyńczych kanałów na szeroką skalę, jest to nieopłacalne dla operatora i dla większości abonentów.

 

Jeszcze nie tak dawno Cyfra oferowała paczkę Discovery i paczkę AXN, po 8 PLN i wtedy wszyscy lamentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Polonia 1, Edusat są FTA więc po co je usuwać? Nie ma miejsca na transp. Cyfry więc gdzie to mają dołączać. A jak już dołączają to jakość kiepska. Większość piszących o FOX HD narzeka na jakość. Wolałbym mieć jakość a nie ilość.... Byle co dołączać oczywiście podniesie w rankingach ofertę Cyfry ale cóż z tego jak obraz a czasem i dźwięk kiepski. Fajnie by było mieć prawdziwe kanały HD a nie ich podrasowane z SD wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję kanałów z paczki MTV tzn.MTV Dance,MTV Hits czy dawnego bardzo dobrego MCM-a. Jeśli chodzi o inne kanały to ESPN America HD oraz Fox HD.Zastanawia mnie jedno dlaczego Cyfra+ nie dba o stacje radiowe MUSIC CHOICE mam niby taki nowoczesny dekoder(Pace) a nawet nie mogę sprawdzić jaki utwór leci....bardzo mnie to denerwuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To wtedy trzeba sie liczyc z podwyzka abonamentu, bo za free nie dostana dostepu do tych kanalow. Co do Fox HD to kwestia czasu i zapewne dolaczy do oferty C+.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzieciaki bredzicie :lol2:

Chodzicie już do gimnazjum? Czy jeszcze do podstawówki?

Weźcie się może za odrabianie lekcji zamiast wypisywać banały i głupoty bez znaczenia na forum.

Gdyby z tego forum usunąć wszystkie wpisy, które są śmieciami, jego objętość zmniejszyłaby sie o 90%.

 

Polecałbym obejrzenie czasem kanału Edusat czy TVP Kultura, bo można się z nich czegoś ciekawego dowiedzieć, zamiast oglądać odmóżdżające dno Tele5; itv; 4funtv; eska; viva polska; mtv; Polsat: Play, Cafe; TVN Turbo, Style; Zone: Reality, Club; kanały AXN; kanały Disney'a; Superstacja; Wedding; na szczęście dostęp do E! już jest ograniczony. Cały ten żałosny [beep] prowadzi do nieuchronnego z[beep]enia społeczeństwa. I to jest smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...