Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie właśnie dlatego zostały podzielone Canale. Na ekstraklasę dadzą furę szmalu żeby ją mieć w całości i liczą na to że się ludzie będą pchali drzwiami i oknami do zamawiania Canal+ sport.

 

Myślę, że chodzi o coś zupełnie innego. Sam canal + sport można, za odpowiednio wyższą kwotę udostępnić konkurencji. To czysty zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chodzi o coś zupełnie innego. Sam canal + sport można, za odpowiednio wyższą kwotę udostępnić konkurencji. To czysty zysk.

 

Może Cyfra chce dobić targu na pozostałe kanały Polsatu. Sport w HD byłby na wyłączność w jednej i drugiej platformie ale kanałami SD by się wymienili tak jak w przypadku zwykłego Polsatu.

 

Ale byłyby jaja. Canal+ w CP. Z drugiej strony, jeśli przegrają walkę o Ekstraklasę to może w ten sposób będą się ratować i wymienią się sportem z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie nie zmusza do płacenia za Canal + Sport jak za drogo przejdz do Cyfrowego Polsatu

A jaki jest sens tego co napisałeś? Chyba nie zrozumialeś co kolega wcześniej napisał. Właśnie o to chodzi, że zmusza do płacenia gdyż aby ogladać filmy w Canal+ trzeba placić za sport którego się nie ogląda. Nie ma osobnej opcji Canal+FilmHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Legii z Jagiellonią - powtórka 6 listopada na CANAL + GOL w HD ?? Czy to jakaś pomyłka ? Link: http://www.cyfraplus.pl/program/?full/ekstraklasa_33830

Rzeczywiście tak jest w programie, ale moim zdaniem jest to pomyłka z ich strony. Wie ktoś może coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie straca. Mam N-ke i cyfre i wiem jedno: nigdy wiecej N-ki. Poziom podejscia do klienta, i jego obslugi pomiedzy cyfra a N-ka to jest przepasc. I jeszcze te trzasniete komunikaty jak dla [beep]i w n-ce jak sie spoznicie choc jeden dzien choc ze zlotowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na te nowości z wypiekami, a co dostajemy, kolejne mutacje tych samych kanałów, mamy 3 axn, będą 2 fox, od universala jest 3 kanały, jakość do [beep], oferta programowa marna. Nie ilość, a jakość powinna być wyznacznikiem. Tak naprawdę wystarczyłby 3 kanały z serialami: Fox HD, AXN HD i Universal HD, może jeszcze Comedy central, bo przy tej jesiennej szarówie trzeba się z czegoś pośmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałyby być tylko kanały FTA to dlaczego data 6 listopada, kiedy to akurat startuje FOX ? :)

No bo chyba nie pomyśleli sobie "inni dodają Foxa, no to my dodamy dokładnie w tym samym czasie CSB, TVR i Eskę i wyjdzie na to samo" :D

Moim zdaniem gdyby miały dojść tylko i wyłącznie te kanały to doszłyby one już 1 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jedynie Travel Channel HD mnie satysfakcjonuje reszta średnio. Choć przyznam, że N-ka ostatnio po akcji z Polsatami Cyfry+ stara się odzyskać "reputację". Jak dla mnie jej nie wychodzi i nawet Polsat HD nic tutaj nie zmieni. Cyfra plus mogła by się obawiać N-ki w momencie wprowadzenie multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tego przysłowiowego masowego szarego Kowalskiego to wcale nie taki śmiech na sali ale dla koneserów to w przypadku braku dołączenia tych kanałów przez C+ to będzie śmiech na sali.Zobaczymy czy i w tym przypadku C+ więcej zrobi niż mówi Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...