Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i będzie dziś ten Fox w C+ bo na 11488 h włączono dziś kodowaną plansze kontrolną z audio polskim i angielskim - co by stanowiło odpowiednik SD Foxa dla osób które nie posiadają tunerów HD.

 

Z samym SD mogą się wypchać. Jeśli nie będzie dzisiaj Fox HD to na znak żałoby będę dzisiaj oglądał tylko filmy (reklamy) na Polsacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma jeszcze Fox-a, ale wątpię żeby ktoś był zdziwiony.

Nawet jak cyfra nie dołączy w tym roku ani jednego nowego kanału (oprócz tych FTA) to i tak ma mocną pozycję choćby ze względu na tak rozbudowany Canal+ i wyłączność na National Geographic no i jeszcze paczka kanałów Polsatu.

A wracają do sprawy programów to rzeczywiście Wystarczyły by dwa kanały Discovery i na pewno wystarczyłby jeden kanał AXN.

A co zastępowania kanałów w wersji SD tymi w wersji HD to też nie każdemu może to pasować ponieważ nie każdy ma dekoder HD i o tym odsetku też trzeba pamiętać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko o to chodzi, że Foxa dołączają obie konkurencyjne platformy. Co innego by było jakby dołączyła go tylko nka albo tylko CP, a tymczasem kanał ten pojawia się u obu poważnych konkurentów. I w tym momencie abonenci Cyfry mogą stwierdzić, że kanał ten będą mieć "wszyscy tylko nie my" co z kolei może prowadzić do stwierdzenia, że Cyfra nie dba swoich abonentów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z transponderów należących do CYFRY+ na satelicie Hot Bird 9 (13,0°E) włączono kodowaną w Nagra Media Access (CAID tylko CYFRY+) planszę testową bez nazwy. Przekaz jest prowadzony w MPEG-2/SD, brak EPG - nie ma żadnej podpowiedzi, która mogłaby wskazać co pojawi się w tym miejscu.

 

Parametry techniczne:

Hot Bird 9 (13,0°E)

tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: (brak)

PID V: 167

PID A: 108 (pol), 109 (eng)

PID PCR: 167

SID: 5108

PID PMT: 1008

Kodowanie: Nagra Media Access (0100 - S4 - Cyfra+, 1813 - N3 - Cyfra+)

 

Pewnie FOX SD, wszystko się okaże o 20.00 :)

Oby..

 

PS: podobno jakość FOX HD jest bardzo słaba, więc może jak to będzie FOX SD to nie będzie zbytniej różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi głównie o kontent, gdyby dziś premiera "The Walkng Dead" była na Rolnik TV, albo CSB, to bym marudził, że Cyfra nie dołączą właśnie tych kanałów :lol:

Ja wiem, że Cyfra prędzej czy później i tak Foxa dołączy, tylko co mi z tego, jak TWD będzie się kończył (1 sez tylko 6 odc), a inne produkcje będą w połowie.

 

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią @Tomo. to właśnie miałem na myśli pisząc, że to negatywnie wpłynie na wizerunek Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Pawop zaraz zrobie fotke innej pozycji żeby było lepsze rozeznanie w tym jak to wygląda.

 

 

Edit: Obiecane pozycje:

http://w52.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6Dg5sw7QYUU

http://w52.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2LSH1yBIvcQ

 

Bitrate:

 

Min : 913 MB/s

Max : 5787 MB/s

Średni : 3603 MB/s

Audio : Pl 192kb/s Ang 256 kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Wyścig zbrojeń'' operatorów :)

A może ta plansza testowa to wcale nie FOX. Może cyfra doda jakiś kanał z paczki BBC np. BBC Knowledge, albo coś z dziecięcych pozycji bo dość długo nic nie dodawali np. Boomerang. Bo mam nadzieje że to nie ESKA Tv :). Sam obstawiam na FOX-a choć pewnie będzie w wyższym pakiecie od mojego ;p to i tak nie będę miał z tego pożytku, ale niech naród się cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w przeszłości Cyfra udowodniła, że dodanie kodowania to chwila i kanały działają. Może tym razem tak będzie. Być może FOX dołączy później do oferty albo nie dołączy wcale. Nie byłby to odosobniony przypadek kiedy Cyfra nie ma czegoś co mają pozostali dwaj konkurenci (np. Discovery Showcase HD albo kanał Boomerang)

 

Jeśli nie dołączy to trudno aczkolwiek simpsonów bym sobie chętnie nagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś nie będzie Fox-a, było dużo czasu by się dogadać, coś poszło nie tak, a może negocjują od razu prawa filmowe wytwórni Fox. Tak czy siak, kiedyś ten 'wymarzony' kanał się kiedyś pojawi w Cyfrze, a 3 mies później prawie wszyscy o nim zapomną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, a może przypuszcza kiedy zostanie włączona Eska Tv? :) i co z TVR bo z tego co wiem to ta telewizja miała wystartować 1 listopada a tu już 7 i nie ma nic.. A wiem, że na dekoderach CP jest już dodany na liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...