Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za oficjalną datę startu C+ w polsce zawsze podawano w latach wcześniejszych 21 marca 1995 i wówczas świętowali to na swojej antenie choćby w talk show który nadawali kiedyś o 19. 2 grudnia 1994 to data pierwszej emisji C+ w polsce jednaże to miało charakter testowy. Filmy na antenia C+ emitowane są od 1 lutego 1995 kiedy wprowadzono kodowanie przekazu. Także dla mnie te specjalne urodziny C+ zapewne im wypadną w grudniu na gwiazdkę i zrobią jakiś maraton filmowy z hitów całego roku jak za dawnych lat.

 

Lucius do jakich to wytwórni przetarg ma być wkrótce? Jedyne co mi chodzi po głowie to produkcje Disney'a zważywszy, że zrezygnował ze swoich współudziałów w HBO dla centralnej europy (w tym Polski).

 

Co do transmisji sportowych to uruchamiając C+ Gol powinni zdecydować się na zakup większej ilości meczy z ligi angielskiej, hiszpańskiej itd. niż 4. Przy zachowaniu obecnej ilości transmitowanych meczy trudno im będzie nadawać więcej niz 2-3 mecze na żywo w C+ Gol, a co za tym idzie to raczej szkoda miejsca na kolejny kanał z powtórkami które są emitowane przez cały tydzień na C+ Sport i C+ Sport 2. Także Lucius może nam powiesz czy C+ zamierza zwiększyć ilość transmitowanych meczy np. ligi angielskiej i wspomnianej hiszpańskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Magazynie+ jest informacja o zmianach Hallmark na 13th street oraz Discovery T&L na TLC. Oba te kanały są także wyszczególnione w pakietach oraz także pojawia się osobno wyszczególniony kanał Comedy Central Family od pakietu Optimum i co ciekawe równocześnie w ofercie ciągle widnieje VH1. Czyli może CC Family nie zastępuję całkiem VH1.W ofercie jest też wyszczególniony kanał Rebel czego wcześniej nie było w materiałach promocyjnych Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21, chciałeś chyba powiedzieć VH1 European, które jest dostępne jest tam, gdzie nie ma wersji regionalnej. Wersja VH1 UK jest tylko na rynek brytyjski.

 

@Hugo, jeśli tak zrobiąś jak piszesz, to raczej u wszystkich operatorów platfom satelitarnych za VH1 Polska zostanie włączone VH1 European (bo w VH1 Classic razczej nie wierzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ HD mógłby wejść do oferty razem z Cana+ Sport 2 HD.Chociaż ja stawiam w pierwszej kolejności paczkę BBC oraz na ESPN America bo tych kanałów chyba najbardziej oczekują abonenci tej platformy.O History HD czy AXN HD to myślę iż jest kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja stawiam w pierwszej kolejności paczkę BBC oraz na ESPN America bo tych kanałów chyba najbardziej oczekują abonenci tej platformy.

Dobrze że zaznaczyłeś chyba :D Bo ja np tego brytyjskiego kiczu jakim jest BBC nie potrzebuje :P

 

Ale Canal+ HD czy AXN HD czemu nie z chęcią bym zobaczył na tej platformie. Chociaż ja cały czas czekam na jakiś dobry kanał muzyczny i najlepiej jeszcze w wersji HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...