Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod satelitą również może działać, tylko w chwili obecnej wejście antenowe jest nieaktywne. Kiedyś długi czas tak było z drugim wejściem sat w UHD88.

Może jak im się zapas starych dekoderów skończy to już będą dawać tylko ten najnowszy wszystkim. 

Może działać pod satelitą jednak zapas starych dekoderów jest duży i nie liczyłbym na aktywację nowego samsunga do obsługi DTH ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś już z was posiada pakiet LOVE i przeszedł na niego ze swojego dotychczasowego pakietu ?

Mam pakiet Bogaty od listopada i chciałbym z żona dostać nowy dekoder bo ten 88 to jakaś porażka. Jest taka opcja ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder powninieneś wymienić od ręki. Najpierw kontakt na infolinię techniczną, zgłoś problem (najprościej z pilotem, który nie reaguje, spalonym zasilaczem itp.), powiedz konsultantowi, że chcesz WHD 80 i udaj się do salonu w celu wymiany.

Wymiana dekodera nie zależy od końca umowy - nie zależy tak naprawdę od niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja chciałbym wymienić dekoder nie dlatego, ze się popsuł a dlatego że raz jest strasznie wolny, a dwa nie pokazuje informacji na dole o aktualnie nadawanym programie. Chciałbym dekoder wymienić na Samsunga icu100 z UHD.

Na infolinii jakiś czas temu mi mówiono, ze jest taka opcja jedynie podczas przedłużania umowy. Ciekaw jestem czy coś się w tej kwestii zmieniło.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do salonu Orange w Szczecinie gdzie mieszkam i konsultant twierdzi, ze jeszcze takiej wymiany dekoderów dla starych klientów nie ma ponieważ dekodery są jeszcze testowane i należą się jedynie nowym klientom, ale za miesiąc dwa może się to zmienić :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Twojego modelu , więc porównywać nie będę, powiem tylko, że WHD80 mam ponad rok i jestem zadowolony, może tylko logotypy w belce nazwy programu mało dopracowane niektóre, co dla mnie estety ma znaczenie i czasem irytujące " brak informacji o programie" , tak to wszystko z nim okej :)

Tak jak wspomniała martusia83 dużym plusem jest obsługa WiFi , a wadą brak głowicy DVBT, ale to chyba nie jest duża wada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod satelitą również może działać, tylko w chwili obecnej wejście antenowe jest nieaktywne. Kiedyś długi czas tak było z drugim wejściem sat w UHD88.

Może jak im się zapas starych dekoderów skończy to już będą dawać tylko ten najnowszy wszystkim. 

 

Cześć,

 

pod satelitą nie będzie działać, bo nie ma tunera SAT. To wyjście z tyłu jest do tunera telewizji kablowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli DVB-T2 z HEVC?


Jest gdzieś może zaktualizowana lista kanałów orange TV IPTV? Z tego co widzę, to widnieje jedynie dość stara 

 

Tutaj lista kanałów Polsatu http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/03/uklad-kanalow-polsat-w-orange-tv-01.03.2017.pdf 

źródło: http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/kanaly-tematyczne-polsatu-dostepne-w-orange-tv/ 

 

Dziwne, że kanały oferowane już przez Orange czyli Polsat JimJam i Polsat Crime&Investigation nie są wliczone do pakietu.

Poza tym brakuje jeszcze Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzęt nie jest tylko do Orange Polska tylko dla całej grupy Orange. We Francji nie ma czegoś takiego jak DTH... Orange wprowadza to, co powiedzą w centrali we Francji.

Sprawdź sobie sprzęt oferowany we Francji. Router i dekoder są inne niż te oferowane w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...