Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko i wyłącznie z dekoderem Samsung ICU 100

 

Wniosek taki, że póki co, oferta 4k dla nielicznych użytkowników korzystających ze światłowodu, w większości z dużych miast. Tak czy inaczej podoba mi się zachowanie Orange, wprowadzają 4k po cichu, bez fajerwerków - tak, żeby nie nakręcać niezadowolenia klientów poza zasięgiem oferty. O Eleven 4k nie sposób znaleźć nawet informacji na oficjalnej stronie operatora. Odwrotną strategię przyjęto przy promocji w NC+, C+NOW 4K, nakręcili hype i teraz zbierają plony, w postaci masy niezadowolonych Klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O Eleven 4k nie sposób znaleźć nawet informacji na oficjalnej stronie operatora. Odwrotną strategię przyjęto przy promocji w NC+, C+NOW 4K, nakręcili hype i teraz zbierają plony, w postaci masy niezadowolonych Klientów. 

https://www.orange.pl/view/eleven

Proszę bardzo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na temat Eleven 3 HD nie napisali nawet słowa. Ciekawe ,ze decyzja została  podjęta w ostatniej chwili, w razie "buntu" niezadowolonych klientów zanim usuną Universal (Eleven 3 miał być od stycznia). Może Orange ma kolejnego asa w rękawie :wink: jak otworzą furtkę do wypowiedzeń.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukimann

Coś jest na rzeczy:

Stopklatka HD

Eska TV HD

Promo utwierdziło mnie w przekonaniu ..do wyboru oferty konkurencji../ reszta kanałów gotowych do podmiany na HD nadal w zacofanym SD

 

*brak Eleven1,2,3, 4K - , Orange musi opracować nad tym info i swoja stroną z aktualnym wykazem kanałów tv

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dziś kanał Eleven Sports 3 HD  dostępny jest również, dla klientów satelitarnych, dla klientów satelitarnych korzystających z pakietu Comfort+ od nc+ nadal  dostepne są  kanały CC HD, CC Family, Paramount Channel HD i Nick JR., chociaż miały zostać zablokowane z końcem roku, czy zostają więc one na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o źródło tych doniesień, bo np. zapowiedziane swego czasu poprzez kanał 999 na dekoderach IPTV Stopklatka HD i Eska HD nadal nie są w ofercie.

 

P.S. Po zajrzeniu w stronkę Orange:

  • z Viasatami to jednak prawda - od pakietu Bogatego wzwyż
  • wcześniej pojawiały się informacje nt. E-Sport TV - słusznie wyrzucono je na tym forum do kosza, bo nie ma tego kanału na stronie
  • i niewspomniane - TBN Polska od pakietu Optymalnego (najprawdopodobniej dla wszystkich - nie wydaje mi się, że ktoś jeszcze ma APU na Pakiet Podstawowy przy tak korzystnych warunkach na pakiet Optymalny) oraz podniesienie Comedy Central Family do jakości HD

Z góry przepraszam za zaistniałe niedogodności.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Bogaty jest dla IPTV (choć się zdarzały pojedyncze przypadki Bogatego dla SAT). Z tego co ja wiem, to (z drobnymi różnicami typu inny sprzęt, sposób sprzedaży, drobne różnice pakietowe) Orange SAT = nc+ - więc Viasaty będą w pakiecie Extra+.

 

Źródłem wykorzystywanym przeze mnie jest oficjalna strona Orange.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu kilku tygodni nie oznacza, że jutro bądź w środę, choć to w przypadku Orange IPTV akurat pozytywna zmiana (kolejny po innej regionalnej wersji TVP3 niż warszawska i Puls2 HD kanał typowo kablowy w ofercie). Pytanie od jakiego pakietu ten kanał będzie w ofercie...

Z Eską HD i Stopklatką HD (zapowiedziane swego czasu na kanale 999 w ofercie IPTV), podobnie jak w przypadku pojawiania się innych kanałów typowo kablowych, to głównym problemem jest fakt istnienia oferty SAT - której nie ma największy konkurent (Netia), mający tego typu kanałów więcej (choć to też odbija się na jakości obrazu).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...