Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak szkoda ze nie można dokupić tego w ofercie satelitarnej :( 14 kanałów za 10 zł , nie interesuje mnie w sumie polsat doku itp ale Polsat sport i polsat sport extra owszem :) Zadzwoniłem i z tego co rozumiem te kanały są też dostępne w ofercie satelitarnej.

Edytowane przez xShandyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony wynika też m.in, że Polsat Romans odświeży logo.

Nie wynika, bo to jest tylko dobry fan-made :lol2:

 

http://aderek-art.blogspot.co.uk/2013/06/logo-stacji-polsat-romans.html

 

 

Nie mogą być dostępne z satelity, bo nie ma tam Viaccess PC 3.0 - przed chwilą sprawdzałem. :)

Wiesz, system kodowania to w kilka sekund można dołączyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoda ze nie można dokupić tego w ofercie satelitarnej :( 14 kanałów za 10 zł , nie interesuje mnie w sumie polsat doku itp ale Polsat sport i polsat sport extra owszem :) Zadzwoniłem i z tego co rozumiem te kanały są też dostępne w ofercie satelitarnej.

na satelicie to w sumie tylko za 4... sportowe , reszta i tak już jest ( nie dotyczy polsat doku i viasaty )które mimo HD nie mają dużego wpływu na cenę pakietu

Viasat'y i Doku faktycznie mogli by dodać do DTH , w nc+ są ( nie jestem pewien ale chyba nawet w HD)

W czasie Euro 2016 polsat sprzedawał swoje kanały Polsat Sport 2 i 3 za ok.100 zł chyba , były w DTH i było fajnie ...może trochę drogo ...ale można było oglądać , skoro tak lecą na kasę to mogli by dać te 4 kanały sportowe w HD nawet za 25-29 zł msc i będzie fajnie, sam bym się skusił i np PSN HD na msc za darmo na próbę

 

 

Pracownik prawdopodobnie nie miał pojęcia o czym mówi, sportowe kanały polsatu nadal nie są dostępne w DTH ( przed chwilą sprawdzałem nawet) miejmy nadzieję , że może on jednak wie lepiej i coś się zadzieje niedługo... To byłby wielki przełom...

Mógłbyś jakoś potwierdzić te fantacje Pana z infolinii ?

Czy to prawda, że w IPTV Polsat 2 jest w SD? , bo tak podaje strona Orange ...

Ponadto strona Orange informuje że w opcji Multi + nie ma Planete+ i MiniMini+ ?

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange nie chce "bawić się " w DTH ponieważ są to dodatkowe koszty.

Polsat doda system kodowania i udostępni sygnał ze swojego transpondera ale będą chcieli więcej kasy.

To oczywiste że wolą inwestować we własną infrastrukturę i dynamicznie rozwijać ofertę IPTV a DTH to tak na marginesie i w pewnym momencie całkowicie zniknie.

Nowy dekoder 4k jest już tylko pod IPTV przystosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder 4k jest już tylko pod IPTV przystosowany.

 

Pod satelitą również może działać, tylko w chwili obecnej wejście antenowe jest nieaktywne. Kiedyś długi czas tak było z drugim wejściem sat w UHD88.

Może jak im się zapas starych dekoderów skończy to już będą dawać tylko ten najnowszy wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam 30min temu i już kanały Polsatu świecą :)

Fakt, że trochę to zajęło, bo 1 konsultant nic nie wiedział i uparcie mnie przekonywał, że pakiet Polsatów można zamówić jedynie przy pakiecie Maksymalnym :)

Drugi konsultant już był bardziej ogarnięty. Po rozmowie czekałam z 5min i kanały zaczęły działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...