Skocz do zawartości

MTV Germany


gesioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem sobie dzisiaj MTV Germany, a tam leciała zapowiedź pasma MTV Retro, czyli starsze produkcje MTV, m.in: Punk D, Jackass, Pump my ride, Viva La Bam. Pasmo zaczyna się dziś od 22:55 i będą Jackass I Viva La Bam.

 

Zaskoczyło mnie dzisiejsze pasmo MTV 3 from 1, puszczając Metallice. Nasze MTV wątpię, żeby ich puściło. Fajna stacja się zrobiła, dużo lepsza niż VIVA. 

 

Live stream: http://www.mtv.de/live/0h9eak/mtv-germany-live Może wam się uda wejść, bo mi błąd wyskakuje:  Sorry, something went wrong. Please try again later. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wam się uda wejść, bo mi błąd wyskakuje: Sorry, something went wrong. Please try again later.

@Patjyk u mnie ten sam błąd.

Może dlatego, że trzeba połączyć się z niemieckiego adresu IP, tak jak to ja zrobiłem.

 

Nie wpadliście na to? ;)

 

2e784b9b961dc.png

 

579b3ff672f7a.png

 

bfd7dbe6dacb4.png

 

bfd7dbe6dacb4.png

 

a9be3dcc4531f.png

 

74a04ea4aec90.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie listę "TRL" sprzed 5\6 lat? To był program na który zwracałem szczególną uwagę. Do programu niekiedy byli zapraszani ciekawi goście. Nie jestem do końca pewien, czy ten program jest do dziś emitowany (w co wątpię).

 

TRL - Total Request Live

GhostfaceKillah+MTV1.jpg

 

Ville_-MTV_Germany_Sept_2007--large.jpg

 

muse-trl-germany-2006_scruberthumbnail_4

 

Hadnet+MTV.jpg

 

Tak, pamiętamy ;) Ja żeby odbierać stacje MTV to tak: brałem drabinę i kręciłem anteną tak długo jak pojawił się kanał, a miałem może wtedy chyba ze 13 lat :D . Talerz znajdował się na innym budynku więc trochę musiałem kombinować. Jak mój starszy brat mi powiedział że tak można mieć MTV to cieszyłem się jak gwizdek. Program trochę podobny do Viva Interaktiv - jeśli się mylę to mnie poprawcie :) Zapraszane były niemieckie gwiazdy muzyki np. raper Bushido, Sido, Xavier Naidoo ale także te zagraniczne np. Mariah Carey, The Rasmus. Ogólnie MTV w tamtych czasach była świetną stacją. Ciekawa ramówka np. MTV European Top 20, MTV Masters - koncerty, Brand:Neu - najnowsze teledyski itd. Jeśli ktoś ma w swoim archiwum jakieś programy z MTV na VHS to może mógłby wrzucić na jakiś hosting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 20 sierpnia br. niemiecki MTV zwiększy ilość muzyki:

 

Poniedziałek-Piątek - 6:00-20:15 oraz 1:20-6:00.

Sobota - 6:00-15:00, 19:15-20:15 oraz 22:00-6:00.

Niedziela - 6:00-20:15 oraz 1:25-6:00.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.10.2018 o 13:03, Frontowiec napisał:

Nie dziwi mnie to, że będą telezakupy na niemieckim MTV. Większość stacji telewizyjnych w Niemczech daje telezakupy (głównie Mediashop) - głównie z powodu emisji FTA, która jest kosztowna.

 

2 godziny temu, SatExpert napisał:

A dlaczego nie ma pasma z Rockiem? :(

 

Kup sobie kartę MTV i masz dostęp do z Astry 19,2E

VH1

VH1 Classic

MTV Rocks

MTV Music 24

MTV Dance

MTV Hits

 

Bez reklam - koszt karty 20 Euro ( 80 zł ) - koszt doładowania na rok 40 Euro ( 170 zł )

Karta działa w każdym dekoderze z czytnikiem pod Conax 0B00 bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to, że Niemcy mają większą autonomię w swoim oddziale VIMN. Skoro potrafili i mogli zrobić specjalny program na koniec VIVY i teraz ten program. U nas nawet nie potrafią programu równo z EPG ułożyć czy ucinają bezczelnie seriale czy filmy bez czołówki czy napisów końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...