Skocz do zawartości

MTV Germany


gesioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🤝

Nawiązując do poprzednich grymasów. Chciałem dorzucić zaległą playliste Alternative Nation , ale nie cierpię tych spoilerow tutaj.

 

Zawinę zatem tylko sam tekst i się zawinę ✌️

 

Miłej Majówki, Miłego Oglądania i miłego Narzekania.

☮️
 

Spoiler

#MTVAlternativeNation 24.04.2024

1. KETTCAR - Ein Brief Meines 20-Jährigen Ichs (Jedes Ideal Ist Ein Richter) - (2024)
2. TOCOTRONIC - Bis Uns Das Licht Vertreibt - (2018)
3. VIRGINIA JETZT! - Ein Ganzer Sommer - (2004)
4. BECK - Mixed Bizness - (2000)
5. SOULWAX - Too Many DJ's - (1999)
6. METRONOMY - The Bay - (2011)
7. YEASAYER - Madder Red - (2010)
8. CRANES - Everywhere - (1993)
9. LUSH - Single Girl - (1996)
10. SONIC YOUTH - 100% - (1992)
11. SIGUR RÓS - Svefn-G-Englar - (1999)
12. WASHED OUT - Don't Give Up - (2013)
13. ANIMAL COLLECTIVE - Who Could Win A Rabbit - (2004)
14. CADENCE WEAPON - Sharks - (2007)
15. LE PEUPLE DE L'HERBE - Mars - (2011)
16. THE GO! TEAM - Buy Nothing Day - (2011)
17. PRIMAL SCREAM - Autobahn 66 - (2002)
18. MATIAS AGUAYO - Rollerskate - (2010)
19. SPACE - Female Of The Species - (1996)
20. REPUBLICA - From Rush Hour With Love - (1998)
21. SNOW PATROL - 100 Things You Should Have Done In Bed - (1998)
22. THE BOO RADLEYS - Ride The Tiger - (1997)
23. RIDE - Cali - (2017)
24. MY DRUG HELL - Maybe We Could Fly - (2000)
25. BEACH HOUSE - Master Of None - (2007)
26. THE SPINTO BAND - Direct To Helmet - (2006)
27. KLING KLANG - Heavydale - (2005)
28. MY DEVICE - Super Tonio! - (2007)
29. UNTITLED MUSICAL PROJECT - The People vs. Michael Miller - (2007)
30. LR ROCKETS - Personality - (2007)

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dydelmax napisał(a):

Przy Berri - Sunshine After The Rain w Dancefloor miałem wrażenie, że "gdzieś to już słyszałem". Po chwili olśniło mnie - "Dj Paul Elstak - Rainbow In The Sky", podobieństwo nie do ukrycia. :D
 

Z tego można by nawet zrobić trylogię, dorzucając jeszcze Starsplash - Rainbow In The Sky ;) W sumie tak teraz mi wpadło w oko, że Starsplash jeszcze się nie pokazał z niczym ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF.png

Dancefloor, MTV DE, 27 IV 2024

Tom Novy Feat. Lima - Now Or Never (Lissat & Voltaxx Remix) | 2010
Spiller Feat. Sophie Ellis-Bextor - Groovejet (If This Ain't Love) | 2000
Moloko - Sing It Back [Things To Make And Do] | 1999
Urban Cookie Collective - The Key, The Secret [High On A Happy Vibe] | 1993
Berri - Sunshine After The Rain | 1995
Freemasons - Rain Down Love [Shakedown] | 2006
Stonebridge vs. Ultra Nate - Freak On [Can't Get Enough] | 2005
Gusto - Disco's Revenge | 2008
Safri Duo - Samb-Adagio [Episode II] | 2001
Freischwimmer - California Dreamin' | 2015
Felix Da Housecat - We All Wanna Be Prince [He Was King] | 2009
Bastian - You've Got My Love [Ready] | 2001
Sidney Samson - Riverside | 2009
Joe Weller Feat. Emil - Wanna Do | 2015
Loick Essien - Number One [S.M.R. EP] | 2015

===========

pz.png

Party Zone, MTV DE, 27 IV 2024

Felix - It Will Make Me Crazy [#1] | 1992
Oceanic - Insanity [That Compact Disc By Oceanic] | 1991
The Time Frequency - The Ultimate High [Dominator] | 1993
S'Express - Superfly Guy [Original Soundtrack] | 1988
Starlight - Numero Uno | 1989
J.T. And The Big Family - Moments In Soul [J.T. And The Big Family] | 1990
Mantronix Feat. Wondress - Got To Have Your Love (Club Edit) [This Should Move Ya] | 1990
Above & Beyond Feat. Zoe Johnston - Love Is Not Enough [Group Therapy] | 2012
Faithless Feat. Nathan Ball - Synthesizer [All Blessed] | 2020
Johan Gielen vs. Virtual Vault - Blue Fire | 2014
Niels Van Gogh - Pulvertrum | 1998
Energy 52 - Cafe Del Mar | 1997
Robert Miles - Children [Dreamland] | 1996
Planet Funk - Who Said [Non Zero Sumness] | 2003
Booka Shade - Teenage Spaceman [More!] | 2010
Black Rose - Anthem | 2011
Carl Cox - The Latin Theme [Phuture 2000] | 1998
X-Press 2 Feat. David Byrne - Lazy [Muzikizum] | 2002
Basement Jaxx - Take Me Back To Your House [Crazy Itch Radio] | 2006
Simian Mobile Disco - I Believe [Attack Decay Sustain Release] | 2007
Natural Born Grooves - Candy On The Dancefloor | 2008
Touch And Go - Straight To...Number One [I Find You Very Attractive] | 1999
K-Paul - Out Of Control [Komisch Elektronisch - The Mix Compilation - Part 2] | 2012
Vitalic - My Friend Dario [OK Cowboy] | 2005
Dr. Lektroluv vs. Break 3000 - Discotheque | 2014
Gesaffelstein - Hate Or Glory [Aleph] | 2013
The Prodigy - Omen [Invaders Must Die] | 2009
Apollo Four Forty - Stop The Rock [Getting' High On Your Own Supply] | 1999
Neo - Aiiaiiiyo | 2000
Cassius - I Love U So [The Rawkers EP] | 2010
The Chemical Brothers - The Darkness That You Fear | 2021
Disclosure Feat. Gregory Porter - Holding On | 2015

===========

cz.png

Chill Out Zone, MTV DE, 27 IV 2024

Molecule - Sila [-22,7℃] | 2017
Mokroie - Moving Forward | 2023
Holy F*ck - Milkshake [LP] | 2007
Demonology HIFI Feat. Populous - Realismo Magico [Inner Vox] | 2017
Bicep - Apricots [Isles] | 2020
Claud9 - D Lake [Eye Hear] | 2003
Looper - Who's Afraid Of Y2K? | 1999
Mirwals - Naive Song [Production] | 2000
James Figurine - Apologies [Mistake Mistake Mistake Mistake] | 2006
CocoRosie - Noah's Ark [Noah's Ark] | 2005
The Creatures - Say [Anima Animus] | 1999
Pink Floyd - Take It Back [The Division Bell] | 1994
The Album Leaf - On Your Way [In A Safe Place] | 2004
Sigur Ros - Viðrar Vel Til Loftárása [Ágætis Byrjun] | 2001
Royksopp - Only This Moment [The Understanding] | 2005
Air - Mer Du Japon [Pocket Symphony] | 2007
Lamb - B Line [Fear Of Fours] | 1999
Cut La Roc - Fallen [La Roc Rocs] | 2001
MC Solaar - Qui Seme Le Vent Recolte Le Tempo [Qui Seme Le Vent Recolte Le Tempo] | 1992
Madvillain - All Caps [Madvillainy] | 2004
Shirley Bassey & The AwayTeam - Where Do I Begin [The Remix Album...Diamonds Are Forever] | 2000
De-Phazz - Something Special [Death By Chocolate] | 2001
Bent - Magic Love [The Everlasting Blink] | 2003
Herbert - The Audience [Bodily Functions] | 2001
Everything But The Girl - Wrong [Walking Wounded] | 1996
The Magi & Emanation - Everybody Say Love | 1993
Hardfloor - Acperience [Performed Live For MTV's Party Zone] | 1996

===========

@mastano Unfortunately, I won’t be able to add my text to the spoiler, because for some reason they can’t open either from my phone or from my browser 🙃

I won’t even be able to look at the tracklist from the @musicradar that was in the Alternative Nation, and this is sad, I couldn’t record it 🤧

@That Fil Thank you for your work and despite the repetitions, it all looks great :brawo:

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj nikogo straszyć z fanów obecnego MTV Germany ale ostatnio Paramount Global Inc. zaczyna się pozbywać bezpłatnych kanałów na rynku niemieckim. Już sprzedają bezpłatny kanał Nick Germany lokalnemu niemieckiego koncernowi Grupa RTL i po tym przejdzie on rebranding na kanał dla młodszych dzieciaków Toggo TV.

Zostaną jeszcze im bezpłatne kanały MTV Germany i Comedy Central Germany. Tak więc kto wie czy w najbliższym czasie i te kanały nie zostaną sprzedane jakiemuś podmiotowi medialnemu z rynku niemieckiego i przejdą rebranding. Ogólnie Paramount Global Inc. jest bardzo zadłużony i tnie koszty wszędzie gdzie się da a za tym idąc zamyka lokalne mutacje kanałów w Europie. Comedy Central Family Hungary także ma zostać zamknięte całkowicie i wycofane z rynku węgierskiego w najbliższym czasie. Na razie większych cięć nie zapowiadają na polskim rynku wśród swoich kanałów ale nic nie wiadomo jak wszystko się potoczy niestety. :-(

Ale wracając do rynku niemieckiego i kanałów to z komunikatu Paramount Global Inc. Germany wynika że sytuacja na rynku reklamy niemieckiej stała się ostatnio dość trudna i biznes się im przestał spinać. Rynek ten stał się bardzo trudny i nieopłacalny dla nich. Tak więc najlepiej sobie ponagrywać wszystko co się da do własnego archiwum klipów bo zaraz to wszystko łącznie z istnieniem kanału MTV Germany może być przeszłością. :-(

Podejrzewam że może być tak że kanały MTV Germany i Comedy Central Germany pozostaną tylko jako kanały kodowanie płatnie w jakości HD u operatorów rynków niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria i Szwajcaria!) a mogą sprzedać tylko sloty bezpłatnych przekazów MTV Germany i Comedy Central Germany innemu nadawcy zainteresowanemu nabyciem tych kanałów.

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pablo21 napisał(a):

Ale wracając do rynku niemieckiego i kanałów to z komunikatu Paramount Global Inc. Germany wynika że sytuacja na rynku reklamy niemieckiej stała się ostatnio dość trudna i biznes się im przestał spinać. Rynek ten stał się bardzo trudny i nieopłacalny dla nich. Tak więc najlepiej sobie ponagrywać wszystko co się da do własnego archiwum klipów bo zaraz to wszystko łącznie z istnieniem kanału MTV Germany może być przeszłością. :-(

Sądząc po aktywności w wątku to myślę że niejeden z nas archiwizuje muzyczne bloki MTV, szczególnie te emitowane w nocy z piątku na sobotę :). Sam mam kopie na kilku dyskach zewnętrznych HDD, więc w razie awarii jednego dysku mam kilka innych kopii w pogotowiu.
Co do rentowności, to wydaje mi się (choć mogę się mylić) że granie muzyki nieemitowanej nigdzie indziej i odkopywanej z archiwów nie przekłada się na oglądalność. Nie wiem jak to wygląda na niemieckim rynku, ale coś mi świta że jak u nas na STARS.TV leciały jakieś pasma z muzyką "nie-popową" (ciężko mi dobrać odpowiednie słowo, chodzi o granie muzyki która nie leci w radio na co dzień), kierowaną pod niszowego odbiorcę to słupki oglądalności ledwo odrywały się od dna (sam dyrektor wspominał o tym na Forum parę lat temu).
Zatem, jako niszowy odbiorca, trzymam kciuki za to żeby nam MTV Germany nadal grało jak najdłużej mimo wspomnianej sytuacji. Jeszcze sporo perełek czeka na odkopanie, choćby te podrzucane przez Kolegę Piotr G. oraz innych fanów muzyki emitowanej w czasach gdzie człon "Music" w skrócie MTV nie podlegał dyskusji.

Od siebie w spoilerze podrzucę kilka propozycji do Dancefloor, które chyba nie były grane do tej pory a które pasowałyby do tego pasma. Nie wiem czy do wszystkich utworów są klipy, ale archiwa MTV pod tym względem już nie raz zaskakiwały. :)

Spoiler

89ers – Wap Bam Boogie
Airscape - Sosei
Dreamgate – Now We Are Free
Master Blaster - Hypnotic Tango
Milk Inc. - Sunrise
Pulsedriver - Cambodia 2001
Sylver - Take Me Back

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat sama prawda. Niestety to zbyt odlotowe rzeczy, żeby miało jakąkolwiek mierzalną oglądalność przekładającą się na komercyjne wpływy. Zresztą nie raz, gdy wrzucasz wyniki z bloków z jednym wykonawcą, to jestem w szoku, że o wiele bardziej popularne rzeczy się nie oglądają (np. ATB wygrał z Queen :) Lubię ATB, ale WTF? :) ). Komercyjnie to przegrana sprawa, korzystamy pewnie na tym, że niemiecki MTV ma na nocny blok trochę wywalone, reklam nie grają, mogliby równie dobrze puszczać kolorowe pasy, ale ktoś tam akurat w niemieckim oddziale uznał, że podreperuje reputację i wleciały rzeczy bardziej ambitne. Może chociaż im to robi dobry PR - na niemieckich forach i generalnie w sieci są chwaleni za to. Gdyby nie to, że w Polsce mamy pętlę 33% polskiej muzyki, to może też byś miał na nocny blok wywalone? ;) BTW: te polskie noce (trochę wymuszone) się oglądają?

 

Bloki PZ/COZ już wiele razy spadały/migrowały z anten różnych kanałów MTV. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, że i tu kiedyś to się stanie. Oby jak najpóźniej. Może gdy w niemieckim oddziale zmieni się władza i wizja jak to ma wyglądać. A może gdy widmo oszczędności zacznie im zaglądać w oczy. Przy czym jednak nie stawiałbym tezy, że mają jakieś straszne problemy w Niemczech - Nick sprzedali, bo RTL idzie po hegemonię na tamtejszym rynku kanałów dziecięcych i Nick to był ich jedyny realny konkurent. W kanałach muzycznych takiej sytuacji nie ma - to oni są hegemonem, mimo wysiłków np. Deluxe Music. W Niemczech od lat to MTV demoluje każdego konkurenta w tej grupie tematycznej na tamtejszym rynku (inna sprawa, że to wąski kawałek tortu). Rozwijają jednocześnie Pluto.tv. To że Nick się nie spinał, to nie oznacza, że wszystko się nie spina w Niemczech.

 

Przykre tylko, że nieoczekiwanie (bardzo nieoczekiwanie, patrząc jak wyglądają i co oferują inne muzyczne kanały MTV) wyszło, że to jedyne źródło bardzo zapomnianych i nieosiągalnych klipów. Jeśli zgaszą światło, to razem z klipami. A czas nie gra na naszą korzyść, bo z biegiem lat archiwa są coraz bardziej zdziesiątkowane - w stosunku do COZ z MTV Adria wiele klipów póki co nie pokazało się (oby jeszcze nie ;) ). Kolejne powroty są coraz trudniejsze.

 

Jeszcze ten The Creatures to akurat jest do zdobycia w dobrej jakości, ale np. James Figurine z ostatniego COZ (genialny tekst, genialnie "radośnie" zaśpiewany BTW)? Na YT witamy ponownie 240p. Mumblin' Jim, na którego zwracałem uwagę? Na YT nagrany z jak mniemam MTV Adria, gdyby go nie zagrali, to by go nie było nigdzie. To samo Real Eyes - Everyone (to nagrane z MTV z lat .90 z VHS). EBN - Comply? Tej wersji, która poszła, nawet nie ma na YT, na swój własny kanał wrzucili inny miks. I tak by pewnie można było wymieniać. W każdym wydaniu idzie po parę tematów, których w takiej jakości nie zobaczymy nigdzie. Wielu albo nawet nie widziałem, albo poszły u mnie w takie zapomnienie, że bez zagrania już nigdy bym tego nie odkopał sam. Nie raz nie ma tego też ani na żadnych DVD, ani nawet na VHS-ach, nie można kupić i sobie zgrać. Byłaby spora strata. Żałuję, że zacząłem archiwizować późno...

 

Nawet nie będę pisał jak szalenie zazdroszczę tej osobie, która ma tam wjazd do tych archiwów i sobie wybiera :) Gdyby mnie zatrudnili w takim miejscu, to ja bym płacił pracodawcy :D Wjazd do nieskończonej ilości starych klipów to jedno z moich największych marzeń :) Przykułbym się do kaloryfera, żywcem by mnie stamtąd nie wyciągnęli :)

  • Popieram 4
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów będzie nagrywał najbliższe wydanie Dancefloor, PartyZone i Chill Out Zone w standardzie HD?

I czy mógłby ktoś mi to udostępnić - w ostateczności zadowolę się tylko DF i pierwszą godziną PZ.

Z góry serdeczne dziękuję!

Niestety, bardzo ubolewam, że będzie musiała mnie ominąć ta piękna noc z piątku na sobotę, a powodem jest wyjazd i powrót dopiero w niedzielę. :(

A mam takie przeczucie, że nasz niezastąpiony maestro @That Fil przygotował ciekawy zestaw tym bardziej, że ostatnie wydanie PZ to były same powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rokz.png

Rockzone, MTV DE, 02 V 2024

The Hives - Hate To Say I Told You So | 2000
Maneskin - Honey (Are U Coming?) | 2023
Muse - Supermassive Black Hole | 2006
Beatsteaks - I Do | 2017
Bring Me The Horizon - Can You Feel My Heart | 2013
Yungblud - Fleabag | 2021
The Killers - Mr. Brightside | 2004
All Time Low - Tell Me I'm Alive | 2023
Coldplay - Paradise | 2011
Evanescence - Bring Me To Life | 2003
Final Stair - Morning Dew | 2022
Imagine Dragons - It's Time | 2012
The White Stripes - Seven Nation Army | 2003
Franz Ferdinand - No You Girls | 2009
The Rolling Stones - Angry | 2023

===========

hb.png

Headbangers Ball Music, MTV DE, 02 V 2024

Drowning Pool - Bodies | 2001
Korn - A.D.I.D.A.S. | 1997
Overkill - Welcome To The Garden State | 2019
Stratovarius - Deep Unknown | 2009
Deathstars - Synthetic Generation | 2000
Sabaton - Great War | 2019
Bad Wolves - Zombie (The Cranberries cover) | 2018
Raging Speedhorn - The Gush | 2000
Dimmu Borgir - The Sacrilegious Scorn | 2007
Cannibal Corpse - Encased In Concrete | 2012
Queensrÿche - Silent Lucidity | 1991
Heaven Shall Burn - Übermacht | 2020
Bury Tomorrow - Heretic | 2023
Blind Guardian - Mirror Mirror (Live)

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 18:18, Piotr G. napisał(a):

Czy ktoś z szanownych forumowiczów będzie nagrywał najbliższe wydanie Dancefloor, PartyZone i Chill Out Zone w standardzie HD?

I czy mógłby ktoś mi to udostępnić - w ostateczności zadowolę się tylko DF i pierwszą godziną PZ.

Z góry serdeczne dziękuję!

Niestety, bardzo ubolewam, że będzie musiała mnie ominąć ta piękna noc z piątku na sobotę, a powodem jest wyjazd i powrót dopiero w niedzielę. :(

A mam takie przeczucie, że nasz niezastąpiony maestro @That Fil przygotował ciekawy zestaw tym bardziej, że ostatnie wydanie PZ to były same powtórki.

Dzisiaj będę nagrywać te wydania ! Dancefloor, PartyZone i Chill Out Zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2024 o 18:18, Piotr G. napisał(a):

A mam takie przeczucie, że nasz niezastąpiony maestro @That Fil przygotował ciekawy zestaw tym bardziej, że ostatnie wydanie PZ to były same powtórki.

Póki co PartyZone zaczęło się naprawdę konkretnie (U96, Perplexer). Gratuluję wyczucia 😁

No i oczywiście szacunek dla mistrza ceremonii za dobór utworów. Powtórek nie da się uniknąć, ale fajnie że powtarzają się głównie fajne kawałki. Spodziewałem się "Church of House" po "Love Is An Ocean", a tu owszem Perplexer, ale z innym numerem 😀

Edytowane przez Dydelmax
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie obejrzałem tylko Party Zone.....i co mogę powiedzieć...

To jest po prostu fantastyczne! Ogień! Nierealistycznie fajne wydanie! 💥 💯

Tak bardzo chcę przeżyć jutro te same emocje i dla tego Chill Out Zone prawdopodobnie zostawię to na jutro! ☺️

 

@That Fil thank you for giving me the opportunity to see such an amazing collection

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DF.png

Dancefloor, MTV DE, 04 V 2024

Mike Ivy & Craig Leo - Climb | 2024
David Zowie - The Real Don | 2017
Make The Girl Dance - Girlz | 2013
Southside Hustlers - Right Before My Eyes | 2006
Out Of Office - Break Of Dawn 2008 | 2008
Bobina - Beautiful Friend [Beautiful Friend] | 2006
Benassi Bros. Feat. Dhany - Hit My Heart [Pumphonia] | 2004
Madonna - Deeper And Deeper [Erotica] | 1992
Grace - Not Over Yet [If I Could Fly] | 1995
Tony Di Bart - The Real Thing [Falling For You] | 1994
Sash! Feat. La Trec - Stay [It's My Life] | 1997
Poker Pets Feat. Nate James - Lovin' You | 2005
DB Boulevard - Believe [Frequencies] | 2002
Funkstar De Luxe vs. Terry Maxx - Walkin In The Name [Keep On Moving (It's Too Funky In Here)] | 2000
Eddy Grant - Electric Avenue (Ringbang Remix) [The Greatest Hits] | 2001

===========

pz.png

Party Zone, MTV DE, 04 V 2024

Members Of Mayday - The Bells Of Reformation [Members Only] | 1995
RMB - Love Is An Ocean [This World Is Yours] | 1995
Perplexer - Acid Folk [Acid Folk - The Album] | 1994
U96 - Club Bizarre [Club Bizarre] | 1995
Nylon Moon - Sky Plus [Heartage] | 1996
Niagra - Cloudburst | 1997
Dr. Motte & Westbam - Sunshine | 1997
Jam & Spoon Feat. Plavka - Don't Call It Love [Kaleidoscope] | 1998
Milk Inc. - La Vache [Apocalypse Now] | 1997
Southside Spinners - Luvstruck | 1999
Delerium Feat. Rani - Underwater [Poem] | 2001
B.B.E. - Seven Days And One Week (Kai Tracid's Remix) | 1999
Jean Michel Jarre - Oxygene 8 (Dado's FM Remix) | 1997
Faithless - Don't Leave (Euphoric Radio Mix) | 1997
Underworld - Cowgirl (Live) [Everything Everything] | 2000
Arno Cost - Cyan | 2009
DJ Timo - The Robots | 2004
Robots In Disguise - Argument [Robots In Disguise] | 2002
Trash Palace Feat. Brian Molko - The Metric System [Positions] | 2003
Para One - Dudun-Dun [Epiphanie] | 2006
Dirty Vegas - Ghosts [Dirty Vegas] | 2002
Golden Boy With Miss Kittin - Rippin Kittin (Glove Radiomix) [Or] | 2002
Beth Orton - Central Reservation (Spiritual Life / Ibadan Remix) [Central Reservation] | 1999
Basement Jaxx - Romeo [Rooty] | 2001
L. Pierre & Notes - I Hate T-Shirts That Say 1977 | 2005
Caribou - Can't Do Without You [Our Love] | 2015
Skream - Listenin' To The Records On My Wall [Outside The Box] | 2010
Jakwob Feat. Maiday - Fade | 2013
Basheba - High 'N' Dry [Bad Friends, Good Enemies EP] | 2015
Oxide Feat. Spencer - You Know | 2009
Sticky Feat. Ms. Dynamite - Booo! | 2001
DJ Luck & MC Neat - Piano Loco [It's All Good] | 2001
Yo Majesty - Club Action [Yo EP] | 2006

===========

cz.png

Chill Out Zone, MTV DE, 04 V 2024

Sun Electric - Entrance [Kitchen] | 1994
Neotropic - Sunflower Girl [La Prochaine Fois] | 2001
Red Sun - Honey From The Baka [Red Sun] | 1992
Pacific 231 - Marhala | 1996
Nebula II - Bonsai Paradise [Ripples Of Dub] | 1997
The Orb - Oxbow Lakes [Orbus Terrarum] | 1995
Wunderwerke - Out Of Dreamtime [Cosmos Under Water] | 1994
Kraftwerk - Trans Europa Express [Trans Europa Express] | 1977
Klaus Schulze - Vocoders In The Dark [Are You Sequenced?] | 1996
Joey Beltram - Instant [Places] | 1996
Salt Tank - Olympic [ST4. Laguna Calorado.] | 1994
The Bionaut - Vitagraph [Lush Life Electronica] | 1995
Doppelgänger - Days Gone | 1996
Future Sound Of London - Snake Hips (Part One) [ISDN] | 1995
Future Sound Of London - Snake Hips (Part Two) [ISDN] | 1995
Nav Katze - More Than A Feeling (Black Dog Remix) [Never Mind The Distortion] | 1994
Aphex Twin - Aegosopolis [Taken From Future Shock / Selected Ambient Works 85-92] | 1993
Swimwear Catalogue - Tunnel [Ntunxun] | 1995
Schneider TM - Raum Im Ort [Moist] | 1998
Mouse On Mars - Cache Cœur Naïf | 1997
A Certain Frank - Nothing [Nothing] | 2001
Console - Pigeon Party [Rocket In The Pocket] | 2000
Computerjockeys - How Fish Do [Plankton] | 2001
Jens Buchert - Silent Fish [Fruit Machine] | 2002
Animals On Wheels - Never In And Never Out [Nuvol I Cadira] | 1999

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościnny występ Orbitalny ;)

 

MTV 80s (2024-05-04 22:00)
Simple Minds - Don't You (Forget About Me) (The Breakfast Club O.S.T., 1985)
Die Ärzte - Westerland (Das Ist Nicht Die Ganze Wahrheit..., 1988)
Hall & Oates - Maneater (H2O, 1982)
--- Reklamy ---
Visage - Fade To Grey (Visage, 1980)
Dexys Midnight Runners - Come On Eileen (Too-Rye-Ay, 1982)
The Jam - Town Called Malice (The Gift, 1982)
--- Reklamy ---
Lionel Richie - All Night Long (Can't Slow Down, 1983)
Taylor Dayne - Tell It To My Heart (Tell It To My Heart, 1987)
The Pointer Sisters - I'm So Excited (Break Out, 1982)
--- Reklamy ---
ABBA - One Of Us (The Visitors, 1981)
INXS - Need You Tonight / Mediate (Kick, 1987) // na MTV 80s grana jest wersja bez Mediate
The Smiths - How Soon Is Now (Hatful Of Hollow, 1985)
Modern Talking - Cheri, Cheri Lady (Let's Talk About Love, 1985)

 

MTV 90s (2024-05-04 23:00)
New Radicals - You Get What You Give (Maybe You've Been Brainwashed Too, 1998)
U2 - Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me (Batman Forever O.S.T., 1995)
Mellowbag & Freundeskreis feat. Mr. Gentleman - Tabula Rasa (1998)
--- Reklamy ---
Color Me Badd - I Wanna Sex You Up (C.M.B., 1991)
Kris Kross - Jump (Totally Krossed Out, 1992)
Jennifer Lopez - If You Had My Love (On The 6, 1999)
--- Reklamy ---
Wamdue Project - King Of My Castle (1999) // wersja klipu z „Ghost In The Shell”, na MTV 90s grana jest ta z modelką
Paul McCartney - Hope Of Deliverance (Off The Ground, 1992)
Die Fantastischen Vier - Die Da!? (4 Gewinnt, 1992)
The Sisters Of Mercy - Temple Of Love (1992)
--- Reklamy ---
Faith No More - Easy (Angel Dust, 1992)
Bellini - Samba De Janeiro (Samba De Janeiro, 1997)
Meredith Brooks - Bitch (Blurring The Edges, 1997)

 

// strap jest udoskonalony w stosunku do międzynarodowego MTV 90s - usunięto przecinek między albumem, a rokiem wydania, co naprawia sytuacje, gdy zostawał samotny przecinek przed rokiem, gdy albumu nie było; oczywiście dałoby się to naprawić lepiej, ale i tak że ktoś na to zwrócił uwagę to cud

 

MTV 00s (2024-05-05 0:00)
JoJo - Too Little, Too Late (The High Road, 2006)
The Killers - Mr. Brightside (Hot Fuss, 2003) // ta wersja popularna w Europie z Izą Miko
Atomic Kitten - Tide Is High (Feels So Good, 2002)
--- Reklamy ---
Wir Sind Helden - Denkmal (Die Reklamation, 2004)
Flo Rida feat. T-Pain - Low (Mail On Sunday, 2007)
Akon - Lonely (Trouble, 2005)
Backstreet Boys - Incomplete (Never Gone, 2005)
--- Reklamy ---
Missy Elliott - Get Ur Freak On (Miss E... So Addictive, 2001)
Beyoncé - Single Ladies (I Am... Sasha Fierce, 2008)
Ben feat. Gim - Engel (Hörproben, 2002)
Kings Of Leon - Sex On Fire (Only By The Night, 2008)
--- Reklamy --- // to był ostatni blok reklamowy, dalej do 6:00 bez reklam
Blink 182 - I Miss You (Blink-182, 2004)
Juli - Perfekte Welle (Es Ist Juli, 2004)
Katy Perry - I Kissed A Girl (One Of The Boys, 2008)

 

// na strapach dla MTV 00s nie ma albumu i roku wydania - to ja dopisałem ;)

// z trio MTV 80s/90s/00s jak dla mnie tylko kawałek 90s był tym razem jakkolwiek odkrywczy, reszta to znane rzeczy wałkowane na międzynarodowych 80s/90s/00s.

 

MTV All Nighter: Beach Party (2024-05-05 1:00-6:00)
The Beach Boys - Kokomo (Cocktail OST, 1988) // brak roku wydania
One Direction - What Makes You Beautiful (Up All Night, 2011)
Christina Aguilera - Genie In A Bottle (Christina Aguilera, 1999)
DNCE - Cake By The Ocean (DNCE, 2016)
Paris Hilton - Stars Are Blind (Paris Hilton, 2006)
Rihanna - If It's Lovin' That You Want (Music Of The Sun, 2005) // brak albumu i roku wydania
Iyaz - Replay (My Life, 2009)
IZ - Over The Rainbow (Facing Future, 1993) // podany błędnie rok 2010, w 2010 utwór został "odnaleziony" w Niemczech
Aaliyah - Rock The Boat (Aaliyah, 2001)
Backstreet Boys - Anywhere For You (Backstreet Boys, 1997)
Beyoncé feat. Jay Z - Drunk In Love ("Drunk In Love" and "XO", 2013)
Blink 182 - All The Small Things (Enema Of The State, 1999) // jako album był podany Greatest Hits i rok 2000, z czego nic się nie zgadza - Greatest Hits owszem wydali, ale w 2005, a singla w 1999
Britney Spears - Don't Let Me Be The Last To Know (Oops!... I Did It Again, 2001)
Chris Isaak - Wicked Game (Heart Shaped World, 1991)
Coldplay - Yellow (Parachutes, 2000)
David Guetta feat. Usher - Without You (Nothing But The Beat, 2011)
Destiny's Child - Survivor (Survivor, 2001)
Duran Duran - Rio (Rio, 1982)
Elton John - I'm Still Standing (Too Low For Zero, 1983)
Fifth Harmony feat. Fetty Wap - All In My Head (Flex) (7/27, 2016)
Flo Rida - Sugar (R.O.O.T.S., 2009)
Hanson - Mmm Bop (Middle Of Nowhere, 1997)
Harry Styles - Watermelon Sugar (Fine Line, 2020)
Jennifer Lopez - Love Don't Cost A Thing (J.Lo, 2001)
Katy Perry - Teenage Dream (Teenage Dream, 2010)
LMFAO - Sexy And I Know It (Sorry For Party Rocking, 2011)
Madonna - Cherish (Like A Prayer, 1989)
Mariah Carey - Honey (Butterfly, 1997)
Miley Cyrus - Malibu (Younger Now, 2017)
Nicki Minaj - Starships (Pink Friday: Roman Reloaded, 2012)
Omi - Cheerleader (Felix Jaehn Remix) (2014)
Shania Twain - You're Still The One (Come On Over, 1998)
Sisqo - Thong Song (Unleash The Dragon, 2000)
Tyga - Vacation (2020)
Troye Sivan - Lucky Strike (Bloom, 2019) // brakowało albumu
Bad Bunny - Callaita (Un Verano Sin Ti, 2019)
Mr. Probz - Waves (Robin Schulz Remix) (2014)
Inner City - Sweat (A La La La La Long) (Bad To The Bone, 1992)
Will Smith - Miami (Big Willie Style, 1998)
Smash Mouth - Walking On The Sun (Fush Yu Mang, 1997)
Sheryl Crow - Soak Up The Sun (C'mon C'mon, 2002)
Bombalurina - Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini (Huggin' An' A Kissin', 1990)
Hailee Steinfeld ft. Anderson Paak - Coast (2022)
Sabrina Carpenter - Espresso (2024)
Lana Del Rey - High By The Beach (Honeymoon, 2015) // brakowało albumu
Carly Rae Jepsen - Beach House (The Loneliest Time, 2022) // brakowało albumu
Baby Queen - Dover Beach (The Yearbook, 2021) // brakowało albumu
Bakar - Hell N Back (Will You Be My Yellow? EP, 2019) // brakowało albumu
Jack Johnson - Upside Down (Sing-A-Longs and Lullabies, 2006)
Israel Kamakawiwo'ole - Over The Rainbow (Alone In IZ World, 2007) // jeśli miałby być rok wydania płyty to ta składanka była z 2001, a w ogóle to dubel, wcześniej jako IZ, tu nieco dłuższa wersja
OneRepublic - I Ain't Worried (From "Top Gun: Maverick") (Top Gun: Maverick (By Lady Gaga, OneRepublic & Hans Zimmer), 2022)
Peggy Gou - (It Goes Like) Nanana (I Hear You, 2023) // brakowało albumu
Klingande - Jubel (Jubel EP, 2013)
Duke Dumont feat. Jax Jones - I Got U (EP1, 2014) // brakowało albumu
Sigma - Nobody To Love (Life, 2014) // brakowało albumu
Kungs vs. Cookin' On 3 Burners - This Girl (Layers, 2016) // brakowało albumu
David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over (One Love, 2009)
Calvin Harris & Dua Lipa - One Kiss (Dua Lipa: Complete Edition, 2018) // wersja klipu z karaoke, brakowało albumu, można wskazać np. ten
David Guetta & Bebe Rexha - I'm Good (Blue) (Best Night Of Your Life EP, 2022) // brakowało albumu
Adesse & Sido - Strand (Berlin Dakar, 2018)
Die Ärzte - Ich, am Strand (Hell, 2021) // brakowało albumu
Las Ketchup - The Ketchup Song (Hijas del Tomate, 2002) // brakowało albumu
Lorde - Solar Power (Solar Power, 2021)
01099, Gustav, Zachi - Küssen (2024)
Cro - Du (Raop, 2012)
Jan Delay - Siehst Du Das Genau So? (Forever Jan, 2024) // brakowało albumu
Martin Tungevaag - Wicked Wonderland (2014)
Sigala feat. Imani & DJ Fresh - Say You Do (Brighter Days, 2016) // brakowało albumu
Prince Kay One - V.I.P. (V.I.P., 2013)
Jonas Blue feat. William Singe - Mama (Blue, 2017) // brakowało albumu
Laid Back - Sunshine Reggae 2000 (2000)
All Saints - Pure Shores (Pure Shores, 2000)
Clueso - Du und Ich (Handgepäck I, 2018)
Rosalía - Despechá (Motomami +, 2022) // brakowało albumu
Pedro Capó feat. Farruko - Calma (Remix) (Munay, 2018) // brakowało albumu
Take That - Pray (Everything Changes, 1993)
Die Toten Hosen - Wannsee (Alles aus Liebe: 40 Jahre Die Toten Hosen, 2017)
Shwayze - Buzzin' (Shwayze, 2008) // brakowało albumu
Bad Bunny ft. Jhay Cortez - Dakiti (El Último Tour del Mundo, 2021) // brakowało albumu
Beyoncé feat. Sean Paul - Baby Boy (Dangerously In Love, 2003)
Die Fantastischen Vier - Tag Am Meer (Die 4. Dimension, 1994)
Loona - Vamos A La Playa (2010) // brak roku wydania, co do albumu to nie jestem pewny na czym to ostatecznie wydano...
Nick Jonas - Find You (2017)
Kate Yanai - Summer Dreaming (Bacardi Feeling) (1991)

 

Czy było warto oglądać All Nighter? Jeśli ktoś z Beach Party stawiał na "beach" - tak, bo klipy jak nic dobrano na zasadzie, że jeśli pokazał się choć kawałek plaży, to poszło (osoba odpowiedzialna za tagowanie klipów może być z siebie dumna ;) albo automat ;) ). Jeśli na "party" - nie, najwyżej jeśli ktoś umie zatańczyć np. do Coldplay - Yellow lub You're Still The One Shanii Twain ;) Od Aaliyah fragment polecieli nawet alfabetycznie... Niektóre klipy czasami dziwnie pościnane,. np. Die Ärzte - Ich, am Strand, czy Prince Kay One - V.I.P. Czasami braki na strapach, nie chciało mi się sprawdzać wszystkiego, a tylko wyrywkowo - co wydało mi się podejrzane. Jak dla mnie było parę momentów godnych uwagi, ale większość to nie moja bajka.

 

Przepraszam, jeśli wkradły się jakieś błędy, robiłem co innego i tylko tak przy okazji zerkałem/notowałem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear @Mr. Orbita thank you for the playlists on the past saturday night 👏

I unfortunately stopped watching programs MTV 80s, MTV 90s because lately there have been only repetitions and, alas, apparently programmed by a computer. If, of course, there was a person who deals with these programs, it would be great. I have no complaints about the international MTV versions, it is clear that people there work no matter what and dig up where there are almost unseen things, especially the British 😇

 

The last MTV All Nighter which I liked was R'N'B Classics :brawo:

everything that was shown later, unfortunately to my great regret, was not interesting, I hope that they will unearth little that we have known 🥲

 

for example, it would be possible to do such things, I don’t know if they will take them as a basis: Forgotten 90s, Forgotten 00s, 120 Minutes, DJs Weekend, Original vs. Remix, Original vs. CoverDifferent songs with the same title, 80's Reloaded, 90's Reloaded 🤔

 

wszystkiego najlepszego 😇

 

Edytowane przez subscriber
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ale jak dla mnie ostatnie bloki All Nighter wypełniają tą niszę, o której piszecie. Ostatni miesiąc to wydania związane z hip hopem i vintage klipami z lat 60. i 70., o których większości istnieniu w ogóle nie miałem pojęcia 🙉 Więc nie jest tak źle, jak było rok temu, gdy to pasmo startowało.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...