Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.może ktoś pomoże mi odpowiedzieć na pytanie co oznaczają komunikaty otrzymywane na dekoder. podczas oglądania pojawia się okno np. TREŚĆ WIADOMOŚCI:6714 LUB 6702 a dalej kilka jakiś literek nie po polsku.zapisują się one w komunikatach na dekoderze.wiecie o co w tym chodzi?dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że nie mam możliwości nagrywania dwóch programów jednocześnie. Przed ostatnią aktualizacją oprogramowania (z 5 maja) była taka opcja. Jeden program nagrywał się, np. "w tle" z EPG drugi aktualnie oglądany - nie mówię tutaj o pauzie - wystarczyło nacisnąć REC i podać czas zakończenia nagrywania.

Ustawienia w dekoderze są poprawne - HOT BIRD konwerter Octo, ASTRA konwerter Quatro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co trzeba ustawic dokladnie w menu zeby chodzily wszystkie kanaly z Astry. Wujek mi dzis zawraca glowe, bo nie ma TVP Historia, TV Trwam ;) i innych kanalow. Sa tylko niektore. Wczesniej mial wszystkie, ostatnio czesc mu zniknela.

Wiem, ze trzeba wziac opcje DUAL, satelity 2 i Diseq. Ktora Astre mam wziac? 1, 2, czy 3? Jaka czestotliwosc? Ja mam PVRa od Cyfry, ale bez zeza i nie wiem co tam trzeba dokladnie ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie w dniu dzisiejszym zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekodera Echostar DVR-7400 HD, o numerze 201P. Oprogramowanie poprawia stabilność dekodera oraz wprowadza funkcje Instant Replay oraz Live-Pause Recording.

 

Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie, po przejściu dekodera w tryb czuwania (standby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Po zmianie oprogramowania na 201P u mnie jest kłopot z timerem! Po zaprogramowaniu nagrywania w epg w momencie kiedy ma się ono rozpocząć wyskakuje komunikat aby wyjść z menu w celu nagrywania - a dekoder w ogóle nie jest w menu - i po wciśnięciu ok. komunikat znika a nagrywanie nie rozpoczyna się. O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czy jeszcze mają Echostar DVR-7400 HD w magazynie,bo APS w okolicy nigdzie niema tylko Sagemcom [bez gniazda optycznego kicha]

 

 

Kupujesz na Allegro odpowiednią przejściówkę i masz problem z głowy.Korzystam z czegoś takiego przy Philipsie Cyfry.Działa bezproblemowo.

Jak możesz, to podaj dokładną nazwę takiej przejściówki, albo jeszcze lepiej nr aukcji lub nazwę sprzedającego. Ja szukałem, ale nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...