Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem 222444666 i pani cały czas twierdziła,że rozmawiamy o 7400.Jak już byłem skłonny się zgodzić się na takie warunki i zacząłem się wypytywać dokładnie co mi kurier przywiezie usłyszałem,że albo 747 lub 7400.Ja upierałem się,że chce otrzymać 7400 a ona,że wszystko zależy co magazynier zapakuje.W końcu powiedziała po sprawdzeniu,że wysyłają z dyskiem tylko 747!

Trzy rozmowy trzy różne wersje,jutro trzeba udać się do przedstawiciela i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą racje,ale jak dzwonisz i mówią,że nie dadzą Ci tego dekodera bo go nie maja(może nie chcą mi go dać) lub przyślą mi dekoder ale nie wiadomo jaki to aż mnie telepie.Już gdzieś czytałem na forum,że ktoś zamawiał dekoder z dyskiem HD a dostał HD,

Dlatego tak się wypytywałem co konkretnie otrzymam,narazi złoże wymówienie i zobaczymy co dalej.

Może zaproponują coś dobrego a jak nie to rozważam zakup Arivy 200+modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
czy wam se wylancza dekoder 7400 i pisze np Loading albo instaling

 

Tak, kilka postow wyzej napisalem ci odpowiedz.

czy ktoś kontaktował z cp w sprawie wyłączania się echostara 7400? (loading......initalizing)

myślałem, że to wina softu ale dalej się wyłącza. Zauważyłem, też że na livepause też czasami się zawiesza i w zasadzie nie da się oglądać. Ktoś miał takie doświadczenia?

 

Z tej wypowiedzi wyniki ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko.Zamierzam wziassc full pakiet w polsacie,ale nie wiem czy warto brac dekoser echostar7400.Jak czytam,to duzo klopotu z nim jest.Co radzicie wziasc chostara,czy moze dekoder sd.Mi tam nie zalezy na ogladaniu programow w hd,ale zeby ten dekoder chodzil,poniewaz mieszkam w UK i w razie awari,to przez dluzszy czas bym nie mial polskiej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dekoder EchoStar DVR-7400 HD daje większe możliwości, co do kanałów FTA, ponieważ nie ma tam narzuconej listy kanałów z Hot Birda i Astry (oczywiście poza listą kanałów CP). Dzięki temu, jak jakiś nowy kanał się pojawi, to można go sobie samemu dodać do listy, a nie czekać na to, aż technicy Cyfry zdecydują się na jego dodanie. Również można sobie podłąć zeza, np. na Astrę 19,2'E lub innego satelitę (w zależności od upodobań). Jedyny minus dekodera CP, to to, że podczas oglądania nie można cofnąć filmu/programu wstęcz do momentu, który się przegapiło, robiąc sobie np. herbatę. Ale za to można wcisnąć pauzę i zatrzymać film/program, a po powrocie oglądać od tego momentu, w którym się wyszło z pokoju. EchoStar DVR-7400 HD ma wyświetlacz, na którym oprócz numer kanału, wyświetla się też jego nazwa. Tego nie ma dekoder Philips HD PVR. Ponadto EchoStar jest znacznie cichszy od Philipsa i co dla mnie jest zaskoczeniem, obraz przez scarta na kanałach SD jest lepszy, niż na Philipsie. Co do kanałów HD, to obraz porównywalny po kablu HDMI. Jedyne co, to można się zawieść na kanałach HD nadawanych z tp CP - Polsat HD, Polsat Sport HD i Fox Life HD, ponieważ bitrate jest mały. Nad tym CP musi popracować. No i na koniec Philips jest mniejszy od EchoStara i ma mniejszy dysk twardy - 250 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też w dekoderze EchoStar DVR-7400 HD zdarza się, że podczas oglądania nagle znika obraz i wyskakuje komunikat BRAK KARTY W DEKODERZE - WŁÓŻ WAŻNĄ KARTĘ. Jest to dość irytujące i nie wiem, jak się z tym uporać. Czyżby w grę wchodziła wymiana dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wez Echostara hds-400e jest lepszy od 7200, za dzierzawe bys placil 5zl miesiecznie przy pakiecie familijnym + HD a jak bys wybral familijny i relax mix + HD to bys nic nie placil za dzierzawe dekodera. Za dzierzawe placisz od poczatku umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...