Jump to content
Xenomorph

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD

Recommended Posts

@peterwares - jesteś mistrzem lenistwa (i nie tylko). wnioskuję to po czytaniu Twoich pytań w tym dziale i pozostałych na tym forum. Dziobalek już Ci bardziej dosadnie powiedział w wątku o ofertach dla obecnych abonentów na to pytanie i wiele innych, które w ostatnim czasie zadajesz na tym forum.

Witam. W związku z notorycznymi problemami z sagemcomem zastanawiam się nad przesiadką na Echostara 7400. Czy jest ktoś na forum kto dokonał takiej przesiadki? Jakie macie spostrzeżenia? Wiem, że na pewno będzie mi brakować listy ulubionych. Na czym zyskam, na czym stracę?

ja przesiadłem się z segemcom na 7400 i nie żałuje .Dżwięk DD jest ,żadnej zawichy ,mam już dwa m-ce ,żadnego resetu.To jest to.POLECAM.Tylko niewiem jak wam się uda zamienić dekoder.Bo ja nastraszyłem wszystkimi instystucjami gdzie moge się odwołać.I mam pakiet premium,

Z zamianą nie będę miał problemów - dostałem propozycję. Pakiet premium też wywojowałeś :) ?

Z tego co wyczytałem jest możliwość ustawienia ulubionych powyżej kanału 500, testowałeś jak to działa?

Ja zaś w ubiegłym roku wymieniłem EchoStara DVR-7400 HD na Sagemcoma ESI-88 i nie żałuje. Z Sagemcomem nie mam żadnych problemów, spisuje się wyśmienicie. EchoStar zresztą też dobrze się sprawował gdy go miałem.

U mnie Echostar DVR-7400 HD się zawiesz non stop jak mam prawie dysk zapelniony mam tak w jednym dniu z 2 razy ale nie wymieniam go bo mam filmy nagrane na nim itp :)

Ja sobie regularnie przegrywam z dysku na płyt... u mnie jak się nagrywa coś to później jak odtwarzam to dziwnie buczy (nie do zniesienia) zawsze tak przez 15 minut potem cisza, ma ktoś tak czy tylko u mnie tak jest.

Hejka! A jak nagrywasz z dysku na płyty? Podziel się tą informacją ze mną i z innymi!Bardzo mnie to ciekawi! odpowiedz na PW. A tak a propos to u mnie nic nie buczy! Oprócz żony ;))))) Hi hi hi

No to dziwna sprawa, u jednych huczy, buczy i jak to tam nazwać, a u innych nie. Chyba jestem pechowcem skoro u mnie tak jest.

EDIT: poszedł PW do @Palmuz odnośnie zgrywania na płytę.

Witam

Mam dwa problemy które nie dają mi spokoju w Echostar 7400 HD

otóż gdy np nagrywam z jakiegoś kanału, to gdy chce zmienić kanał na inny pyta mnie czy ma przerwać nagrywania, jeśli zmieniam strzałkami kanały przeskakują o 8 pozycji

czy lista ulubionych naprawdę może sie zaczynać tylko od kanału 200 ??

Proszę o info czy można coś z tym zrobić

Guest Anonymous

A masz kolego podłączone do niego dwa źródła sygnału, tzn. czy masz do niego podłączone dwa kable, które doprowadzają sygnał z satelity HotBird?

mam podłączony jeden kabel, ale jak sięgam pamięcią nigdy nie obcinał mi większości kanałów przy nagrywaniu...

Guest Anonymous

Jak przełączasz na kanał z tego samego transpondera albo kanał FTA to nie powinien obcinać. Przy kanałach kodowanych z różnych transponderów potrzebna są dwa źródła sygnału.

Guest Anonymous

Nie przypominam sobie, aby wprowadzano oprogramowanie, które miałoby to zmienić.

Wiadomo może coś czy Echostary 7400 także doczekają się nowego softu obsługującego Iplę i strefę abonenta ?

Guest Anonymous

Mysle, ze do Echostarow na koniec IPLA zostanie wprowadzona. :)

Bedzie dobrze, jak w ogole zostanie wprowadzona do tych dekoderow. :)

muszą wprowadzic jak nie to posiadacze echostarów wymienią dekodery ,a troche ich jest w obrocie. Moim zdaniem najlepszym dekoderem jest 7400,żadnych problemów .Miałem samsunga, echostara 400,sagemcom 4 egzemplarze wymienilem .I zaoferowali 7400 .

Witam,od paru dni jestem psiadaczem echo7400 (przesiadka z sagema po paru wymianach) i mam pytanko czy obraz na kanałach sd w echo jest przymulony ,mdły w porównaniu do sagema czy hd5000 czy tez dostałem wadliwy dekoder?

@rudi, więc pewnie dostałeś jakiś wadliwy, wymieniaj....

Tylko na co wymienic?Wątpie ze bym dostał drugiego echosia a miałem juz 3 sagemy, został tylko hd5000 z dyskiem którego miałem bez twardziela i spisywał sie extra