Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, Mam nadzieję że będziecie w stanie mi pomóc Czy istnieje jakiś patent na pamiętanie przez dekoder DVR-7400 ostatniego wciśniętego przycisku?? Bo mnie mało już :censored: nie trafi. Po przywróceniu go do fabrycznych troszkę pomogło ale wprowadzanie ustawień z pilota to była męka i dopiero z panelu skończyłem. I nie wiem czy walnąć nim o ścianę czy odnieść do punktu. Zaczyna szaleć na grande dopiero po pół roku, żaden soft się nie zapowiada a jeśli bym miał oddać go do punktu to szkoda mi wszystkich nagranych filmów na dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czy są "dziołchy" to nie wiem. Ale chodzi o to że np. wieczorem wyłączam dekoder. I następnego dnia go włączę chcę zmienić kanał to pilot\dekoder działa tak jakbym chciał wyłączyć. Czy też coś tam sobie oglądam cicho jest to podgłaszam, potem chcę zmienić kanał a on znowu podgłasza,albo odwrotnie ja chcę podłosić a on mi przeskakuje o kilka kanałów. I co mnie też trochę irytuje to przy oglądaniu czegokolwiek tak jakby się zawieszał i restart a na wyświetlaczu jest Loading/initializing. Z tym widzę polsat sobie jeszcze jakoś bardzo nie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też można. Konwerter Twin ustawiasz na Hot Birda, a pojedyńczy konwerter jako zez na Astrę. Jedno wyjście konwertera Twin oraz wyjście konwertera ustawionego na Astrę podłączasz kawałkami kabla do przełącznika DiSEqC i z tego przełącznika ciągniesz kabel do jednego z wejść w dekoderze, potem z drugiego wolnego wyjścia konwertera Twin przeciągasz kabel i podłączasz do drugiego wejścia w dekoderze, odpowiednio konfigurujesz dekoder i powinno działać. Tylko, że w takiej konfiguracji (Twin + pojedyńczy konwerter "Single") raczej nie w pełni wykorzystasz możliwości dekodera, bo nie w każdym przypadku będziesz mógł w tym samym czasie oglądać jeden kanał, a inny nagrywać :| A może lepszym rozwiązaniem byłby konwerter Monoblock Twin :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wgrywa mi się nowy soft na echosia 7400

czy wiadomo jakie uaktualnienie będą??

zauważone zmiany:

1. EPG wymiata ;-) ładuje się błyskawicznie!!

2. przeźroczyste menu (podgląd kanału na którym oglądamy TV) dla DVR

3. nowe ikonki w DVR

4. BRAK zapytania czy zatrzymać oglądanie dla DVR

5. rozbudowano FILTR w DVR

6. zmiana ikonek na liście kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...