Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dekoder od miesiąca i nie ma problemu z niczym oprócz wolnego przełączania kanałów HD.

1. Nie ma problemu z wyłączaniem sie dekodera

2. Nie ma problemu z pilotem ( ktoś tez pisał że ma takie)

3. Nie ma problemu z EPG

4. Nie ma problemu z nagrywaniem

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy DSB-7200 i DSB-7400. Czy wyłączając tuner na jakimś kanale z listy ulubionych, po ponownym włączeniu tunera nadal macie ustawioną listę ulubionych, czy może pojawia się Wam info: "Lista-kanał niedost". Pytam, ponieważ w modelu HDS-400E tak jest, a jestem ciekaw jak to wygląda w innych modelach z innym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie na echosiu tez wszystko ok, od kanalu 502 mam swoje dodane recznie kanaly np. eske tv i jeszcze nigdy nie mialem takiego problemu a mam tak ustawione od poczatku jak dostalem dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że w modelu DSH-7200, DVR-7400 oraz HDS-400E jest 9 list kanałów: „Lista Główna”, na której znajdują się wszystkie kanały (te dodane na sztywno przez Polsat (od nr 1) oraz dodane ręcznie przez użytkownika (od nr 502), oraz 8 list ulubionych (zmienianych za pomocą zielonego przycisku na pilocie), na których kanały od nr 1-200 skopiowane są automatycznie z listy głównej (bez możliwości zmiany kolejności), a od nr 201 można ustawić własne kanały przenosząc je z listy głównej (kanały od nr 502).

Ustawiając tuner zrobiłem taki myk, że najpierw zainstalowałem domyślną listę Polsatu (kanały od 1 ustawione przez Polsat), a następnie dodałem ręcznie wszystkie transpondery, z których nadawane są kanały CP i tym sposobem od nr 502 na „Liście Głównej” mam wszystkie kanały CP, które ustawiłem w dowolnej kolejności tj. 502-TVP1, 503-TVP2, 504-TVP Info itd. Problem w tym, że kanały zaczynają się od nr 502, a nie od nr 501 (łatwiej do zapamiętania jest od 501). Wyjściem z tej sytuacji są „Listy Ulubione”, na których kanały przeniesione z „Listy Głównej” zaczynają się od nr 201, np. 201-TVP1, 202-TVP2, 203-TVP Info itd. Problem w tym, że jak wyłączę Echosia HDS-400E np. na kanale 201 (TVP1, „Lista Ulubionych 1”), to po ponownym włączeniu tunera pojawia się napis „Lista-kanał niedost”. Muszę przełączyć z „Listy Ulubionych 1” na „Listę Główną” i dopiero wtedy pojawią się wszystkie kanały. Teraz mogę przełączyć na „Listę Ulubionych 1” i mieć kanały od nr 201.

Podejrzewam, że „jakublesniewicz” i „patryk691” macie ustawioną tylko „Listę Główną” i dlatego nie macie tego problemu. U mnie, gdy mam włączoną „Listę Główną” też jest wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie została umieszczona nowa wersja oprogramowania dla dekodera Echostar DVR 7400 oznaczona w menu dekodera jako: 4.0 POLSAT – 120P.Aby dokonać aktualizację dekodera należy pozostawić dekoder w trybie standby na około 30 min lub dokonać ręcznej aktualizacji poprzez menu dekodera.

 

Główne zmiany:

* wyjście z trybu „Live Pause” jest przyśpieszone

* usunięto problem pamiętania ostatnio naciśniętego przycisku na pilocie

* lepsza współpraca dekodera z twardym dyskiem

( wyeliminowano dużą część problemów związanych z systemem plików HDD, poprawiono błędną informację o ilości wolnego miejsca na dysku twardym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...