Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów :)

Właśnie jestem na etapie nabywania PC i zainteresował mnie ten dekoder, jako że posiada HDD. Problem w tym że PC wycofał go z oferty, a z tego co dowiedziałem się w APS to planują wprowadzić jakiś swojej produkcji, pewno coś na wzór modelu 5000.... ehhh, pewno jako nowy sprzęt będzie przechodził bolączki wieku dziecięcego.

Powiedzieli mi żeby zapytać za 1-2 tyg. bo póki co nie PC nie ma w ofercie żadnego dekodera z HDD. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w paru, dzwoniłem i nic z tego.

Przez strone PC? Nic podobnego... tego modelu nie ma do wypobu przechodząc proces zamawiania, sprawdzałem - sprostowanie faktycznie jest ale wybierając najwyższy pakiet. Na tej stronie jest [beep] i tyle... wybierając familijny pakiet nie da się wybrać np. dodatkowo pakietu HD, tak że to że da się tam wybrać ten dekoder nie znaczy że go dostanę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w paru, dzwoniłem i nic z tego.

Przez strone PC? Nic podobnego... tego modelu nie ma do wypobu przechodząc proces zamawiania, sprawdzałem - sprostowanie faktycznie jest ale wybierając najwyższy pakiet. Na tej stronie jest [beep] i tyle... wybierając familijny pakiet nie da się wybrać np. dodatkowo pakietu HD, tak że to że da się tam wybrać ten dekoder nie znaczy że go dostanę ;)

 

Bo przy pakiecie familijnym ten dekoder jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki... chodzi o model 7400 HD

Ich punkty obsługi same się gubią bo w 2 powiedzieli mi że przy familijnym + pakiet HD mogę wziążć ten dekoder ale w umowie na 29 m-cy.

W innym powiedzili mi że dopiero od Familijny + Relax MIX.

Na stronie CP nie można go wybrac nawet przy Familijny + Relax MIX... potrzebny wyższy pakiet.

Problem w tym że w żadnym punkcie nie mają tych dekoderów... ponoć czasowo, w dodatku każde źródło podaje inne informacje ;)

 

DjTomy - OK... może jest tak jak piszesz, ale dostałem inne informacje od APS. Pytanie tylko dlaczego na stronie PC nie da się wybrać pakietu HD do Familijnego? Każdy APS twierdzi że bez problemu mogę to wybrać nawwet przy umowie na 15 m-cy. Chyba że tutaj też bzdury opowiadają i trzeba wziąźć umowę na 29 m-cy. Organizacyjnie PC bardzo mnie rozczarowywuje, a APS tłumaczą się tym że ponoć 2-3 razy w miesiącu PC potrafi zmieniać zasady na jakich można podpisywać umowy i jaki dekoder można wiąć przy jakim pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, dekoder 7400 HD można wiąć od Familijnego z HBO w zwyż. Familijny z Relax Mix nie wystarcza. Umowa obowiązkowo na 29 m-cy.

Takie informacje dostałem na infolini CP. Powiedzieli mi że dekoder jest dostępny w ofercie i na razie nic im nie wiadomo żemy mieli go wycofać.... ehhhh.... 3 autoryzowane punkty obsługi + infolinia = 4 wersje tego samego tematu :)

To jest jednak wersja oficjalna, tak że widać jesteście lepiej poinformowali niż APS w moim mieście ;)

 

DjTomy - rozwiązanie o którym piszesz jak dla mnie jest do d... bo muszę podpisać umowę na 29 miesięcy. Wolałbym umowę na 15 m-cy bo za rok to wiele może się zmienić w tej tematyce a ja będę płacił za jakiś marny pakiet grubą kasę (bo za rok pewno będzie taniej).

 

Powiem szczerze że mnie taka oferta CP nie przekonuje, bo nie mam zamiaru płacić 20 zł więcej za HBO którego nie chcę. Lepiej jakby określili od jakiej kwoty można brać taki dekoder a to co sobie wybiorę to już moja sprawa, może wolałbym np. VOD albo coś innego. Za 58 zł za pakiet + 15 zł za HD = 73 zł

Temat do przemyślenia, albo wezmę bez HDD, albo wezmę "N-kę" gdzie dekoder dają bez łachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi tez konsultant chcial wcisnac pakiet HBO jak wymienialem dekoder przez infolinie, ale odmowilem bo HBO bylo dobrym kanalem kiedys. To wolalem w zamian dobrac pakiet HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk691 a na jaki dekoder wymieniłeś? Na DVR-7400 bez HBO? Może dla stałych abonentów to możliwe, dla świeżaków HBO wymagane dla tego dekodera + umowa na 29 m-cy. Tak że raczej wezmę HD5000, muszę jeszcze tylko dokończyć okablowanie, ale większość mam już zrobioną ;)

 

P.S.

Jaki konwerter najlepiej kupić? To że TWIN to wiem (będzie przeyszłościowo pod PVR), ale pytanie czy z zezem czy nie koniecznie? Są jakieś kanały na Astra niekodowane od ściągnięcia, tak żebym mógł je oglądać przez dekoder CP, czy wystarczy mi zwykły dekoder tylko na HotBirda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego ja wymienialem na Echostara HDS 400e i umowa na 24 miesiace. ;)

Jak chcesz Astre to kup zeza, przelacznik diseqc i konwerter Twin (pod PVR), na astrze z polskich kanalow masz Polonie, TVP Info, TVP Historia i TV Trwam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...