Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 strona instrukcji obsługi wyraźnie mówi:

 

Cyfrowy odbiornik telewizji satelitarnej

Firma EchoStar Europe wykorzystała wszystkie dostępne jej możliwości, aby dostarczyć odbiornik telewizji

satelitarnej wyprodukowany z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania i sprzętu.

Firma EchoStar Europe nie udziela gwarancji związanych z odbiorem programów nadawanych przez

stacje nadawcze oraz wyklucza wszelkie domniemane gwarancje dotyczące wartości rynkowej lub przydatności

do określonych celów. Firma EchoStar Europe zastrzega sobie prawo do

wnoszenia poprawek, zmian lub modyfikacji sprzętu i oprogramowania odbiornika na dowolnej podstawie

i bez wcześniejszego powiadomienia o takich zmianach. Z tego względu usługodawca może dowolnie

aktualizować oprogramowanie w celu spełnienia wymogów związanych z usługami oferowanymi przez

Cyfrowy Polsat.

 

Taa... instrukcja instrukcją, umowa umową, a oni i tak swoje... ;) Dlatego dam się im wykazać żeby zamienili moje pakiety na tych dekoderach.. przecież to tylko parę kliknięć.

Gdyby jednak to okazało sie zbyt dużym wyzwaniem, to po prostu zrezygnuję z ich usług. I na prawdę mam gdzieś co oni na to :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść czwartej strony instrukcji obsługi była odpowiedzią na Twoją chęć reklamacji Twojego dekodera pozbawionego możliwości układania własnej listy. Zamiana pakietów pomiędzy dekoderami nie wchodzi w rachubę (znowu nie tylko to jest wymysł CP ale konkurencji również ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowa wersja oprogramowania – 210P:

 

– umożliwia wyświetlania komunikatu lub odpowiedniej ikony w przypadku pojawienia się błędów podczas nagrywania programu np. w związku z brakiem sygnału,

 

– wprowadza zmiany w funkcjonalności Private EPG,

 

– dodaje drobne zmiany w Telegazecie,

 

– zwiększa stabilność dekodera.

 

Private EPG – dostęp do danych EPG dla ponad 100 kanałów na 7 dni. Oprogramowanie aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z menu dekodera „Ustawienia Systemowe / Aktualizacja Oprogramowania”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Może ktoś mi pomoże. Wczoraj oglądając TVN 7 mając ustawione Dolby Digital nie maiłem polskiego lektora ( zorientowałem się że puszczają w oryginale) chciałem nawet pooglądać ale niestety nie było możliwości wałczenia napisów nie mam ich. ( wykonałem tel do taty on ma n i miał napisy). Ja to zrobić aby się pojawiły czy nie są one dostępne w CP i trzeba interweniować na infolinii technicznej??

z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ja to zrobić aby się pojawiły czy nie są one dostępne w CP i trzeba interweniować na infolinii technicznej??

Te napisy rzeczywiście był kiedyś dostępne dla posiadaczy cyfrowych dekoderów, na niedzielnych filmach, ale chyba tylko na tych lecących w niedzielę (dokładnie to jeden, ten o 20.00 - czyli główny Hit), później chyba zrezygnowano, ale mogę się mylić, jeśli są to wybierz na swoim pilocie przycisk Subtitle (albo znaczek, nie wiem jaki jest na twoim pilocie i powinny być napisy), ale tak jak mówię nie na wszystkich filmach, i czy jeszcze w ogóle, interwencja i dzwonienie na infolinie tu nie pomoże, chyba że masz coś z pilotem? wątpię.

 

Witam was czy wy tez nie możecie usunąć nagranych filmów itp na Echostarze DVR-7400 HD bo ja od wczoraj nie mogę

Jeśli je nagrałeś sam, to mus się je dać skasować, może dekoder się "przywiesił", spróbuj wyłączyć z sieci i za jakiś czas włączyć, jeśli to nie pomoże to ustawienia fabrycznie spróbuj przywrócić od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy echo 7400 ma już możliwość nagrywania 2 programów w tym samym czasie, zaprogramowanych przez EPG? Dziś w APS powiedziano mi, że tak. Drugie pytanie czy można nagrywać od dowolnego miejsca korzystając z Live Pausa. TZN czy mogę zatrzymać program cofnąć np 10 minut i nagrać od tego momentu tak jak w ESI-88?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam i szukam, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Są dwa wejścia:

WEJŚCIE ANTENOWE - do podłączenia kabla koncentrycznego do wyjścia z LNB1 - z pierwszego konwertera anteny satelitarnej

WEJŚCIE ANTENOWE - do podłączenia kabla koncentrycznego do wyjścia z LNB2 - z drugiego konwertera anteny satelitarnej

 

Czyli jeśli od każdego konwertera biegnie kabel osobno (zez HOTBIRD, ASTRA) to powinno mi to działać bez przełącznika Diseq? Jeśli się nie mylę, to dlaczego nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejścia LNB są dwa aby mieć możliwość oglądania jednego kanału , a nagrywanie innego kanału . Bez przełącznika Diseq nie będzie Ci działać . Jeżeli chcesz oglądać i nagrywać z Astry i Hot Birda jednocześnie to musisz mieć monoblock twin np. http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/mo ... imum-xo-62

Jest to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie . Moim zdaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Rzeczywiście: zapuściłem program z Astry (2 LNB), obrazu nie było, ale jak nagrałem to mogłem to odtworzyć. Na nagrywaniu mi nie zależy, a i na dach mi się nie chce wchodzić, więc wyposażę się w przełącznik Diseq i podłącze to pod pierwsze wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie zależy Ci na nagrywaniu to zamiast przełącznika Diseq proponuję Ci podłączyć taki niedrogi monobliock single : http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/mo ... um-lmp-04h

mniej ustawiania i mniej roboty . w tym ustawieniu nagrywać będziesz mógł tylko kanał który aktualnie oglądasz lub podczas oglądania jednego kanału będziesz nagrywał inne kanały , ale z tego samego transpondera .

Ten monoblock jest jednym z najtańszych , ale możesz kupić inny droższy , to już Twój wybór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Posiadam dekoder Echostar DSB-7200 HD podłączony do TV przez kabel HDMI ustawiłem obraz na 720p i tu jest problem bo odświeżanie obrazu pokazuje 50hz gdzie TV spokojnie ma 400 hz.

Nie wiem czy to tylko tak u mnie a może coś z ustawieniami nie tak albo jakaś usterka.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...