Jump to content
Mr. Orbita

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

a dlaczego mi się wydaje, że nabijasz posty :?: tzn tego jednego. Wiem, że jest fajne, widać, bo jestem na nim ponad pół roku z kilku miesięczną przerwą(brak neta), gdyby nie było fajne to bym nie wchodził. Fajna jest wypowiedź nad moją.

pozdrawiam 8)

james_b :wink:

Guest Anonymous

mnie tak samo niebyło ale co witam po przerwie i tyle:)

Przez rok codziennie wchodze na stronke SK bo sa najswiezsze informacje o nowych kanalach itp. i czytam wasze wypowiedzi ale dopiero teraz sie zalogowalem. PYTANKO: Czy kiedys byla jakas inna szata graficzna Sat Kurier'a ????? I niepodlizuje sie bo niemam po co

A ja witam po mojej długiej nieobecności spowodowanej wyjazdem. Jestem tak do tyłu z informacjami, bo nigdzie nie mogłem dostać drukowanego satkuriera, a szukałem długo. Jednakże próbuję te zaległości odrobić.

Witam Wszystkich miłośników i szperaczy nieba satelitarnego :) Tematyka nie jest mi obca od 1990 roku (amstrad+ 8 kanałów, potem 16.... itd itd) Pozdrawiam Was i myśle że spędze tu miłe chwile

nie wiem czy to jest dobra propozycja ale czy moglbym zaproponowac mala reorganizacje forum generalnie podoba mi sie obecny uklad forum z jednym malym wyjatkiem zyczeniem moim ogromnym by bylo aby na forum troche przegrupowac tematy np. dzial polskie kanaly FTA/ci aby w tym dziale byly programy i propozycje nie nalezace w sklad platform jest wiele pomyslow ktre usprawnily by funkcjonowanie forum wydaje mi sie ze ten bylby ok co wy o tym myslicie?

Witam wszystkich, mam nadzieję, że będę mógł podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat TV i sieci kablowych bo właśnie z takim zamiarem tutaj trafiłem :D Pozdrawiam.

Witam serdecznie. To forum znam od dłuższego czasu, postanowiłem się zalogować i pisać od czasu do czasu. Jednym z powodów mojej obecności tutaj są moje zainteresowania mediami. Myślę, że dzięki Wam dowiem się sporo nowych rzeczy. Mam nadzieję, że spędzę tu sporo miłych chwil. Pozdrawiam.

Witam nowego użytkownika i zapraszam do aktywnego udziału w licznych dyskusjach na naszym forum ;)

Oczywiście ja również witam nowego usera na forum, jeśli forum o tematyce telewizji satelitarnej i naziemnej to tylko tutaj :D

Dlaczego Forum Sat Kuriera jest az tak fajne

Bo TAK :mrgreen:

Wchodzę tu codziennie po kilka razy, ale mi jakoś wcześniej umknął ten temat, dopiero teraz zwróciłem na niego uwagę. Witam wszystkich oczywiście (dopiero teraz chociaż powinienem już dawno :P )

Dziękuję bardzo za miłe powitanie. Już czuję się tu, jak u siebie w domu. :D:D

Witamy nowego Administratora :D

Czy zauważyliście, że dzisiaj pojawił się nowy Admin :?: Tak przeglądałem sobie stronę główną i widzę nowego Admina.

Do Mr. Orbita: Któż to :?: Możesz coś więcej powiedzieć :?:

Chyba dobry temat wybrałem?

Hehehe, @james_b - jesteś drugi - wcześniej dostałem PW od kogoś innego, kto zauważył szybciej ;)

MW (admin techniczny) nie współpracuje już z naszą redakcją - został przeniesiony do MOD Weteran - zastąpił go Przemek :) Jego pojawienie się na forum ma bezpośredni związek z nową odsłoną witryby SAT Kurier.pl, szczegóły wkrótce.

Hehehe, @james_b - jesteś drugi - wcześniej dostałem PW od kogoś innego, kto zauważył szybciej ;)

Kilka słów żeby sprostować, miałem napisać wcześniej, ale się wstrzymałem.

No to witam nowego Admina ;)

Jak wszyscy to wszyscy, również witam :wink: Mam tylko pytanie - jaka będzie rola administratora @ppacura? Porządkowa, czy techniczna? :wink: