Jump to content
Mr. Orbita

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

Kto wie... mawiają, że mogą namierzyć wszystkich - ja bym się tam nie wystawiał niepotrzebnie :P

Ogólnie jeszcze mnie nie pytali, ale lepiej nie zapeszać :P

Tak więc podsumowywując dzisiejsze zamieszania i wojny.

1) @rahm - mam nadzieję, że już będzie zgoda. Jeśli coś Ci się nie podoba itp. to napisz mi nawet na maila - na wszelkie uwagi jestem otwarty i jeśli faktycznie coś zrobię źle - do błędu się przyznam i odkręcimy to.

2) Do wszystkich - bez piracenia

3) Do wszystkich - bez reklamowania innych serwisów. Na każdym forum, które ma jakiegoś sponsora jest zasada, że innych sklepów o tej samej tematyce się nie reklamuje. Linki można wymieniać przez prywatne wiadomości :) U nas sponsorem (można powiedzieć, że) jest Hollex, tak więc to Hollex ma tu pierwszeństwo do wszelkiego linkowania.

Sorry zapomniałem tego maila podać. Kontakt ze mną: mrorbita (malpka) satkurier.pl :D

Mam bezprzewodowy, karte w laptopie, caly czas w ruchu. Myslice, ze by mnie zlapali? ;)

No i co z tego :lol: Ja też to mam...

Teraz nawet telefon w sieci GSM można namierzyć z dokładnością do kilku metrów to i Ciebie by znaleźli....

Guest Anonymous

Ze mna zawsze zgoda. Nie lubie tylko osob wywyzszajacych sie, dla mnie z 194cm wzrostu to i tak 99,9% spoleczenstwa to kur[beep]le ;)

RaPi, ale to umieja tylk amerykanie. Nie wiem czy ogladales Syriane ;)

Po trzecie przeskoczylem Marcelka, od jutra na powitanie poprosze mydelko, reczniczek i sniadanie do lozka ;) Zartuje.

To nie wyścig... dla mnie liczy się nie ilość, a jakość :P

W razie gdyby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony, lub nie zgadzał się z moją decyzją - proszę śmiało pisać na PW, czy też na maila podanego powyżej, argumentując swoje racje. Wszystko zawsze rozważę i postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości czasowych.

Edycja

Jest 3:30. W nocy przed 3:00 pojawił się kolejny [beep]. Już po nim pozamiatałem, ale muszę przyznać, że czegoś tak głupiego to jak żyję nie widziałem panie @Kot (tak, tak - IP się zapisuje i nawet po zalogowaniu pod innym nickiem mogę sprawdzić kto to jest naprawdę). Żenujący poziom intelektualny. Oczywiście wszystkie konta pousuwane i w prezencie odemnie ban na IP, czyli już zapewne sam zaintersowany tego nie przeczyta (och jak mi przykro) :twisted:

Teraz co się stało - otóż pan Kot zarejestrował się jako janusz_sulisz i anna_sulisz i do każdego działu powpisywał posty w języku... węgierskim. Atak miał zapewne na celu ośmieszenie w/w osób, ale nie dość, że się nie udał, to kolejny trol wyeliminowany. Żegnamy (mam nadzieję) na zawsze.

PS: No ale czegoś tak głupiego (wiedząc, że ma się stałe IP) to jeszcze nie widziałem :shock: Chyba szczyt :?

Na szczęście w nocy nie śpię, więc żadne tego typu ataki nie przejdą :twisted:

Guest Anonymous

Perfidna sprawa.. Mowilem, zeby popuscic lejce glonojadowi, to przyslal kota. Po kocie przyjdzie inny zdechlak i tak bez konca.

proponuję aby ci którzy nie mają zamiaru pisać, a prowadzą tylko da napiętej sytuacji, poprostu tu nie wchodzili.

A osobom, które maja zamiar aktywnie udzielać się na Forum w sposób merytoryczny, radziłbym nie wdawać się w dyskusję z [beep]ami, bo osoby postronne mogą nie zauwazyć kto ma niepokolei w głowie :)

proponuję aby ci którzy nie mają zamiaru pisać, a prowadzą tylko da napiętej sytuacji, poprostu tu nie wchodzili.

A osobom, które maja zamiar aktywnie udzielać się na Forum w sposób merytoryczny, radziłbym nie wdawać się w dyskusję z [beep]ami, bo osoby postronne mogą nie zauwazyć kto ma niepokolei w głowie :)

Zgadzam się.

Wracam tylko po to, aby pomóc w utrzymaniu poziomu merytorycznego.

zadnej napietej sytuacji niema moze nie wracajmy juz do tego tematu kazdy napisal to co chcial i oki :)

Edycja Mr. Orbita: A ja pozamiatałem i znowu jest porządek :D Spory poleciały jak zwykle do kosza

No to i ja witam w pięćdziesiątym poście.

Na pewno niektórzy się ucieszą że będę tu zaglądał regularnie :)

Teraz mam więcej czasu na to forum :)

Witam Administracje i Userów na tym wspaniałym forum . 8)

Pozdrawiam

Na Forum jest 131 użytkowników :: 24 Zarejestrowanych, 3 Ukrytych i 104 Gości [ Administrator ] [ Moderator ]

Najwięcej użytkowników 136 było obecnych 22 Wrz 2006 12:16

Zarejestrowani Użytkownicy: andrzejnet, burli, chrisj, czarna_kaszana, dpatryk, energy56, ewaldus, graba, GreGoR, JanuszF, JarDor, KwiateK, Lord_M, mad85, melman-x, Mr. Orbita, Piotr, playmax, RafiX, richi26, satman777, sosna9999, tomo40, xchicken

Tyle osób czyta w tej chwili temat o ITI czy już 100% nazwie "N"

Trochę się bałem, że forum tego nie wytrzyma, ale jest SPX - dobry serwer sobie poradził i działało bardzo ładnie :D

BTW: W jeden dzień temat o n rozrósł się na 14 stron - no nieźle :lol:

Witam

Jako nowy user na Forum(chociaż nie taki nowy jeżeli chodzi o tvsat ;) )chciałem wszystkich powitać. :) .Szczególne pozdrowienia dla kolegi @SiG ;)

pozdrawiam

widzę że Forum jest na innym serwerze... 8) wydaje mi się że nawet szybciej się ładuje 8)

mam prozbe do administratorów aby zmienili czas na forum na nowy bo jak pisze ostatni post to jest o 1 godz zle

Guest Anonymous

Musisz jeśli się nie mylę sam zmienić w profilu. Ja tak zrobiłem i godzinę mam dobrą. Romar7.

W razie niejasności pytaj Administratora lub Moderatorów.