Skocz do zawartości

Witamy na forum SAT Kurier


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie... mawiają, że mogą namierzyć wszystkich - ja bym się tam nie wystawiał niepotrzebnie :P

Ogólnie jeszcze mnie nie pytali, ale lepiej nie zapeszać :P

 

Tak więc podsumowywując dzisiejsze zamieszania i wojny.

 

1) @rahm - mam nadzieję, że już będzie zgoda. Jeśli coś Ci się nie podoba itp. to napisz mi nawet na maila - na wszelkie uwagi jestem otwarty i jeśli faktycznie coś zrobię źle - do błędu się przyznam i odkręcimy to.

 

2) Do wszystkich - bez piracenia

 

3) Do wszystkich - bez reklamowania innych serwisów. Na każdym forum, które ma jakiegoś sponsora jest zasada, że innych sklepów o tej samej tematyce się nie reklamuje. Linki można wymieniać przez prywatne wiadomości :) U nas sponsorem (można powiedzieć, że) jest Hollex, tak więc to Hollex ma tu pierwszeństwo do wszelkiego linkowania.

 

Sorry zapomniałem tego maila podać. Kontakt ze mną: mrorbita (malpka) satkurier.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mna zawsze zgoda. Nie lubie tylko osob wywyzszajacych sie, dla mnie z 194cm wzrostu to i tak 99,9% spoleczenstwa to kur[beep]le ;)

RaPi, ale to umieja tylk amerykanie. Nie wiem czy ogladales Syriane ;)

Po trzecie przeskoczylem Marcelka, od jutra na powitanie poprosze mydelko, reczniczek i sniadanie do lozka ;) Zartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wyścig... dla mnie liczy się nie ilość, a jakość :P

 

W razie gdyby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony, lub nie zgadzał się z moją decyzją - proszę śmiało pisać na PW, czy też na maila podanego powyżej, argumentując swoje racje. Wszystko zawsze rozważę i postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości czasowych.

 

Edycja

 

Jest 3:30. W nocy przed 3:00 pojawił się kolejny [beep]. Już po nim pozamiatałem, ale muszę przyznać, że czegoś tak głupiego to jak żyję nie widziałem panie @Kot (tak, tak - IP się zapisuje i nawet po zalogowaniu pod innym nickiem mogę sprawdzić kto to jest naprawdę). Żenujący poziom intelektualny. Oczywiście wszystkie konta pousuwane i w prezencie odemnie ban na IP, czyli już zapewne sam zaintersowany tego nie przeczyta (och jak mi przykro) :twisted:

 

Teraz co się stało - otóż pan Kot zarejestrował się jako janusz_sulisz i anna_sulisz i do każdego działu powpisywał posty w języku... węgierskim. Atak miał zapewne na celu ośmieszenie w/w osób, ale nie dość, że się nie udał, to kolejny trol wyeliminowany. Żegnamy (mam nadzieję) na zawsze.

 

PS: No ale czegoś tak głupiego (wiedząc, że ma się stałe IP) to jeszcze nie widziałem :shock: Chyba szczyt :?

 

Na szczęście w nocy nie śpię, więc żadne tego typu ataki nie przejdą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję aby ci którzy nie mają zamiaru pisać, a prowadzą tylko da napiętej sytuacji, poprostu tu nie wchodzili.

 

A osobom, które maja zamiar aktywnie udzielać się na Forum w sposób merytoryczny, radziłbym nie wdawać się w dyskusję z [beep]ami, bo osoby postronne mogą nie zauwazyć kto ma niepokolei w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję aby ci którzy nie mają zamiaru pisać, a prowadzą tylko da napiętej sytuacji, poprostu tu nie wchodzili.

 

A osobom, które maja zamiar aktywnie udzielać się na Forum w sposób merytoryczny, radziłbym nie wdawać się w dyskusję z [beep]ami, bo osoby postronne mogą nie zauwazyć kto ma niepokolei w głowie :)

Zgadzam się.

Wracam tylko po to, aby pomóc w utrzymaniu poziomu merytorycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Na Forum jest 131 użytkowników :: 24 Zarejestrowanych, 3 Ukrytych i 104 Gości [ Administrator ] [ Moderator ]

Najwięcej użytkowników 136 było obecnych 22 Wrz 2006 12:16

Zarejestrowani Użytkownicy: andrzejnet, burli, chrisj, czarna_kaszana, dpatryk, energy56, ewaldus, graba, GreGoR, JanuszF, JarDor, KwiateK, Lord_M, mad85, melman-x, Mr. Orbita, Piotr, playmax, RafiX, richi26, satman777, sosna9999, tomo40, xchicken

 

Tyle osób czyta w tej chwili temat o ITI czy już 100% nazwie "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...