Jump to content

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

Tak jakoś wychodzi. Zauważ na forum media2 było tak samo chciałem rozkręcic forum i pisałem na początku dużo, potem pisłem mało, ale zawsze wiernie przeglądam fora i wiem co na nich sie dzieje, ale ogólnie pisze tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia.

No ładnie, kilka godzin spałem, a tu już odyskusja wre w niemal wszystkich działach. No jestem miło zaskoczony :D Nie spodziewałem się natychmiast takiego ruchu.

Sprawę moderowania wyjaśniłem myślę w miarę klarownie. Póki co ja sprzątam jak ktoś naśmieci i jednocześnie obserwuję - jak tylko wyłoni się pewna grupa osób zawsze chętna do pomocy - zrobimy głosowanie i każdy zostanie wyróżniony. Sprawę najwyżej przyśpieszę, jeśli sprawa wymknie się mi spod kontroli :wink:

Co do forum ML, Media2 i SK - nasze forum odbiega tematyką od ML i Media2 - będziemy kierować się w stronę techniki satelitarnej, z mniejszym naciskiem na media. Zresztą sami widzicie, że niektórych działów brak, są inne. Jeżeli ktoś lepiej czuje się w tematyce medialnej, tu nie znajdzie wiele miejsca na dyskusję - póki co odsyłam na Media2 - forum ML z tego co wiem spotkało włamanie. Możliwe, że uda się odtworzyć kopię bazy, ale tego nie wie nikt - teraz nie specjalnie nas to obchodzi - niech robią co chcą i życzymy im powodzenia :)

Zaraz idę na drugą zmianę do roboty - macie być grzeczni :P A tymczasem przeglądnę co tam popisaliście ciekawego ;)

Chciałem coś wyjaśnić. Popełniłem mały błąd przy rejestracji i nie mogłem się logować jako Alan. Poprosiłem administratora czy może błąd naprawić. Jak widać błąd został naprawiony i jest ok. Dzięki.

W między czasie założyłem konto z nickiem Wojciech. Informuję żeby nie było zamieszania, że to dwie różne osoby, a może tamto konto wykasować?

Zresztą adminin będzie wiedział co z tym zrobić.

Pozdro.

Całe szczescie że Forum wogóle działa! Byłem zdziwiony jego brakiem! Ale wszytko jest OKI! tylko czeka mnie sporo pracu aby je rozbudować....

A co Ty chcesz tu rozbudowywać ? :shock: tylko nie to

Guest Anonymous

Skoro już mogą pisać goście to się wtrącę z prostą myślą:

są userzy którzy gdyby takich for było nawet dwadzieścia to zarejestrowaliby się na wszystkich, na każdym chcieliby być modami i na każdym napisaliby przez sześć godzin ze czterdzieści postów o niczym :)

Uroda internetu?

gosc

są userzy którzy gdyby takich for było nawet dwadzieścia to zarejestrowaliby się na wszystkich, na każdym chcieliby być modami i na każdym napisaliby przez sześć godzin ze czterdzieści postów o niczym :)

Bardzo dobrze powiedziane. Zgadzam sie w 100%

Ja tam na razie widze,ze mamy nowy czat a nie nowe forum :oops:

No to nie wiem czego ty oczekujesz od forum i administratorów - żeby wprowadzali jakiś rygor, czy żeby panowała miła, luźna atmosfera? Ja osobiście wolę to drugie.

dawno nie bywalem na forum medialink mam nadzieje ze mimo wszystko ruszy a jakby sie tak jednak nie stalo to rejestruje sie tutaj szkoda mi najbardziej tej masy tematow i postow .. Pozdrawiam Wszystkich