Jump to content
Mr. Orbita

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

Istnieje możliwość zliczania wszytkich odwiedzin??

Brakuje mi tego, wtedy by było wiadomo ile ogólnie mamy tutaj odwiedzin!

Mam skromne statystyki, ale niestety bez liczby odwiedzin. Myślę, że mogę zdradzić ;)

Liczba postów:        13516
Postów dziennie:      159.28
Liczba tematów:       754
Tematów dziennie:     8.89
Liczba użytkowników:  1035
Użytk. dziennie:	   12.20

8)

Mr. Orbita - nie myslales o zalozeniu szczegolowych statystyk? np. na stat4u.pl czy stat.pl??

O włąśnie tez miałem to napisać! Takie statystyki były by bardzo przydatne za ok. 6-12mc, wtedy bysmy wiedzieli ilemielismy ogólnie odwiedzin, z jakich krajów odwiedzają nas ludzie, z jakich miast itp...

jeszcze sześciu nowych użytkowników i forum będzie miało ich 2000 jeszcze max 2 dni i świętujemy. pewnie 2000 użytkownik będzie szczęśliwcem i 2007 też hehe.

Pozdro 4 all 8):wink:

Na tą chwilę brakuje jednego nowego użytkownika i będziemy mieli okrągłe 2000. Jest jeden problem, naliczyłem dziewięciu spamerów i nie wiem czy te osoby też wliczać do listy bo jak wpadnie Mr. Orbita to zrobi wtedy porządek i kilka kont poleci. :?

Tak więc licznik się cofnie.

mamy ponad 2000 zarejestrowanych użytkowników

jestem tu mowy - na tym forum -

i chciałbym się przywitać (nie wiem czy ten wątek, to dobre miejsce) ale spróbuję - jesli nie to proszę o wyrozumiałość....

jestem świeżym posiadaczem Cyfrowego Polsatu, dekodera Samsung DSB-S 305 G

jest to dla mnie nowa dziedzina wiedzy.....

generalnie interesuję się i zajmuję telekomunikacją

pozdrawiam,

Cezar55

Witamy Cię cezar55. Mamy nadzieję, że będzie Ci miło na naszym forum. Jest tutaj bardzo fajnie. Załap klimat naszego forum :D

Wpadaj do nas regularnie.

P.S. Przeczytaj regulamin żeby po drodze użytkowania na tym forum nie było zdziwień :wink: Przekonałem się wiele razy na własnej skórze. Warto przeczytać, wręcz należy. Będzie Ci łatwiej, dzięki lekturze nie będziesz miewać poprawek przez naszych Moderatorów :wink:

Jak będziesz działać zgodnie z regulaminem będzie wporzo. Przyzwyczaisz się.

:wink:8)

Oki, przeczytam napewno....

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

i ja pozdrawiam wszystkich na tym forum.jako nowy user ,muszę powiedzieć że jest tu wiele ciekawych tematów poruszonych w wielu działach.generalnie po kilku godzinach czytania ,postanowiłem się zarejestrować.bardzo dobre forum.podobnie jak sam Sat Kurier -który czytam od wielu lat.życzę powodzenia.

Witam, jestem tutaj nowy choć przyglądam się już temu forum od dłuższego czasu i musze stwierdzić że jest to najrzetelniejsze forum i serwis o tej tematyce. Pozdrowienia dla całej ekipy SatKuriera :D

O faktycznie 8) Nareszcie pokonany poprzedni z września 2006 (konferencja n-ki).

Widać w wakacje więcej osób ma czas zaglądnąć do nas ;) Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do wczorajszego przebicia rekordu ;)