Jump to content
Mr. Orbita

Witamy na forum SAT Kurier

Recommended Posts

Chyba czas, żebym i ja się oficjalnie przywitał ze wszystkimi 8)

Miałem na to ponad dwa miesiące, ale lepiej późno niż wcale :lol:

Witamy, witamy :P to i tak tylko ponad 2 miesiące, mi ponad rok zeszło, zanim się ze wszystkimi przywitałem 8):lol:

mi ponad rok zeszło, zanim się ze wszystkimi przywitałem 8):lol:
Jestem jeszcze lepszy, mój pierwszy post na tym forum zaczął się od słów: "Mieszkam w Bialymstoku i odbieram takie stacje:", a od tamtego czasu minęły już dwa lata :D
@Rafix Czytałeś 13-stą podstronę tego tematu, jaki był tu zryw przywitań
Tak, jak tylko wróciłem z urlopu, zabrałem się za lekturę postów właśnie z tego działu, bo tu czasem niezłe cyrki się wyrabiają.

- :lol: -

@Jovik, witajmy się, witajmy. Od witania się głowa nie boli. Aczkolwiek, co za dużo, to też nie zdrowo :P

@Jovik, witajmy się, witajmy. Od witania się głowa nie boli. Aczkolwiek, co za dużo, to też nie zdrowo :P

No dobrze :P Witam cię więc stary druhu @Rafix :jupi: Witam wszystkich kolegów z forum. Ba, ja nawet witam legendarnego @felika3, a co sobie będę żałował :jupi:

Musisz być zalogowany. Wybierasz odpowiedni dział, w którym chcesz założyć wątek. Naciskasz przycisk "Rozpocznij Wątek" znajdujący się na górze i na dole strony.

Guest Anonymous

Zarejestrowałem się tu ponad rok temu, ale ten wątek zauważyłem dopiero dzisiaj. No, i oczywiście jestem w szoku :shock: .

Więc:

Witam Wszystkich Użytkowników Tego Przewspaniałego Forum :wink: .

Znaczy, że nie czytasz Forum wstecz. Lądujesz na czarną listę forumową. /RafiX

Guest Anonymous

Nie wiem, o co chodzi. Tylko się przywitałem. Myślałem, że ten wątek po to jest :( Za witanie - czarna lista. :?:

Przepraszam za post pod postem.

Guest Anonymous

Na żartach...? Raczej się znam. Może Tobie coś nie wyszło :wink: Nic nie wskazywało, że to żart :( Poza tym jak dla mnie to już późna pora. Miałbym niezły prezent od Forum. To już chyba te zapowiadane na jutro :wink:

Ja też się nie przewiałem i nie wiem jakim cudem o tym zapomniałem przez ten ponad rok (rok i trzy miesiące ) :oops: . No , to witam wszystkich :D .

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow tego "super" forum :brawo: . Jakos udalo mi sie tu trafic.Sam tez jestem admin. na forum ktore zajmuje sie FTA w Ameryce Polnocnej.

Także witamy. Z wiadomych względów, brak polskich znaków Ci wybaczamy :wink: Jednak tutaj zwracamy uwagę na ortografię. Życzymy miłego użytkowania :smile:

Na forum Sat Kuriera jestem juz od pol roku i dopiero dzisiaj troche przez przypadek przyszlo sie ze wszystkimi przywitac.Takze witam wszystkich uzytkownikow forum i pozdrawiam. :brawo:

Witam i serdecznie pozdrawiam użytkowników forum.

Mam nadzieje że nie obniże poziomu dyskusji.

Cześć wszystkim,mój nick to raftvn.Będę regularnie odwiedzał forum i serwis info''Satkurier.pl''.