Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kun live park zyczy sobie wieksze ceny za kabiny komentatorskie niz uefa za kabiny komentatorskie w lidze mistrzow

 

 

Po pierwsze ceny, ekstraklasy i uefy są nieporównywalna, wiec nie pisz bzdur. Jeśli chcesz pogadać z Drogbą to płacisz, a jak chcesz Borysiuka to do niego podchodzisz i gadasz, zresztą koszty transportu i mieszkania w przypadku rozgrywek UEFA jeszcze dochodzą . Kabina komentatorska na meczach narodowej ligi na zachodzie to standard u nas nie. Najwyraźniej Polsat ma słabe przychody i postanowili, że nie będą dokładać... tak jak w przypadku przetargów na LM i LE lepiej powiedzieć, że nie byli zainteresowani, tak teraz łatwiej powiedzieć że jest drogo .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest mało poważne, ale tak funkcjonuje Polsat. Wydawało mi się, że w końcu jak dostali tą polską ligę to pokażą klasę i będą rywalizować z C+ o to kto lepiej pokazuję naszą ligę. Niestety Polsat poszedł na łatwiznę a nawet sprowadził polską ligę w lata 90 kiedy pokazywała ją "dwójka". Nie wyobrażam sobie braku studia czy tym bardziej braku komentatorów na stadionie. Koszty? Jeżeli postanowili kupić już tą ligę to powinni domyśleć się, że będzie trzeba również dołożyć do tego wysyłając komentatorów i reporterów w miejsca gdzie rozgrywane są mecze. A tutaj nic. Sobotnie mecze w niczym nie różnią się w przekazie od pokazywania przez nich spotkań z lig holenderskiej, rosyjskiej czy ukraińskiej. Tu i tam nie ma studia a transmisja zaczyna się 5 minut przed pierwszym gwizdkiem i kończy się tuż po ostatnim. Nie tego się spodziewałem po Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy ja nie wiem co wy macie z tym studiem przed i po meczu oraz z komentatorami na stadionie?? Przecież komentatorów slyszycie tylko, więc co to za różnica??

A co do studia to po co dziesiątki razy słuchać tego samego?? Masz magazyny ekstraklasy więc jak Ci mało to oglądaj. Dla mnie to się ogląda mecz a nie gości pierniczących to samo w każdym studiu. Jeszcze dla mnie to magazyn mógłby być jeden w poniedziałek na zakończenie, ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Polsat nie ma całej ligi, więc po co ma się wysilać. Po drugie Solorz chciał pokazywać mecze Śląska w Polsacie i to osiągnął. Na meczach Śląska jest studio, są komentatorzy,a Solorz jest szczęśliwy. Po trzecie Polsat chce zarobić jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem.

Przecież w Poniedziałki jest magazyn podsumowujący całą kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dla mnie to jest mało poważne, ale tak funkcjonuje Polsat. Wydawało mi się, że w końcu jak dostali tą polską ligę to pokażą klasę i będą rywalizować z C+ o to kto lepiej pokazuję naszą ligę. Niestety Polsat poszedł na łatwiznę a nawet sprowadził polską ligę w lata 90 kiedy pokazywała ją "dwójka". Nie wyobrażam sobie braku studia czy tym bardziej braku komentatorów na stadionie. Koszty? Jeżeli postanowili kupić już tą ligę to powinni domyśleć się, że będzie trzeba również dołożyć do tego wysyłając komentatorów i reporterów w miejsca gdzie rozgrywane są mecze. A tutaj nic. Sobotnie mecze w niczym nie różnią się w przekazie od pokazywania przez nich spotkań z lig holenderskiej, rosyjskiej czy ukraińskiej. Tu i tam nie ma studia a transmisja zaczyna się 5 minut przed pierwszym gwizdkiem i kończy się tuż po ostatnim. Nie tego się spodziewałem po Polsacie.

Tak właśnie wygląda życie na kredycie (na zakup Plusa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w TVP LM była we wtroki i środy i byłem przyzwyczajony, że na KAŻDYM meczu komentatorzy są na stadionie. Potem LM była w nSport i tam byłem baardzo zdziwiony, że komentatorzy relacjonują zawody z Warszawy, nawet w fazie pucharowej. Ale z czasem do tego przywykłem, a i nSport częsciej zaczął wysyłać komentatorów na mecze. Więc już mnie nie dziwiło, że Polsat LE relacjonuje z Warszawy (tylko finał ze stadionu), bo i mecze takie sobie i jednak nadal słaba renoma rozgrywek. Ale teraz, jeśli polska telewizja, jaką jest Polsat Futbol nie wysyła komentatorów na stadion w Polsce (nie mam Polsatu Futbol, więc ja nie jestem w stanie tego na 100% stwierdzić, ale jeśli tak mówicie, to pewnie tak jest) , to czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Na meczu w Bełchatowie też nie byli? Przecież to jest 150 km (specjalnie sprawdziłem) od Warszawy. Już by się nawet wstydzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież komentatorów slyszycie tylko, więc co to za różnica??

Taka, że będąc on na stadionie zdecydowanie więcej widzi. Poza tym jak są problemy z obrazem jak ostatnio z Bełchatowa to jest on w stanie powiedzieć co się dzieje.

 

Generalnie polsat odwala totalną fuszerkę z pokazywaniem polskiej ligi. Ostatnio trafiłem na ich reklamę, że ich magazyn jest jedyny taki dynamiczny, wyjątkowy i w dodatku z humorem. Cóż - chyba nie widzieli nigdy Ligi+Extra. Oglądałem bowiem kilka razy ten ich magazyn i to były ciągnące się flaki z olejem np. z mało ogarniętym prowadzącym (Marcin Feddek). Za innym razem trafiałem na Kołtonia albo Kowalczyka i też po chwili miałem dość. Poza tym dodając do tych magazynów (cztery w cztery dni!!!) Cafe Futbol, to mamy ogromne przesilenie tego wszystkiego. Narzekał na to nawet w PS-ie ostatnio Marian Kmita z...polsatu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałeś parę razy na temat jakości tego kanału i wystarczy. Nic to nie da, że będziesz to w kółko powtarzał. To, że kanał jest w dodatkowym pakiecie nie oznacza, że jest kanałem premium. Ogarnij się i nie pisz bzdur.

Czy uważasz, że TVP Sport czy Orange Sport Info także są kanałami premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakość jaka była, taka jest. Co do linowsat.de to oni wartość bitrate pokazują z danej chwili, a bitrate jest zmienne więc raz to może być 2 Mb/s, a raz 4 Mb/s, a najczęściej oscyluje w granicach od 2,5 do 3 Mb/s, co nie zmienia faktu, że dla kanału sportowego to bardzo mało, nawet na polskie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Ekstraklasę w Polsat Futbol i z kolejki na kolejkę jest coraz gorzej. Ktoś tu mówił o studiu przed meczem Polonia - ŁKS ...w żadnym wypadku, momentami miałem wrażenie nawet, że komentują nie ze stadionu a ze studia. Jagiellonia-Korona tu nie ma o czym mówić, bo chyba każdy wie, że mecz był ze studia i te piękne wejście konkurencji (C+) w przerwie meczu :)

W programie na piątek było przewidziane i studio przed mecze i po meczu i Polsat poleciał też w kulki ograniczając się do wysłania komentatora do Chorzowa (wielkie hallo).

Tak więc w tej kolejce nie było ani studia ani podglądu na komentatorów więc można powiedzieć, że Polsat z kolejki na kolejkę obniża poziom. Zapewne dzisiejszy mecz również będzie komentowany ze studia w Warszawie.

Czy ktoś mógłby się dowidzieć dla czemu Polsat tak podchodzi do polskiej ligi skoro o nią tak mocno zabiegał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem po co Wam komentarz ze stadionu ?

Ponadto czytałem, że za studio przedmeczowe trzeba płacić sporo kasy. Zatem spodziewam się ,że studio będzie tylko w domowych meczach Śląska.

Teraz w niedizele także z Łazienkowskiej na mecz Legia -Śląsk przewidziane jest studio, Tak zapowiadali w Magazynie T-Mobile Ekstraklasy.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorów to mają aż nadmiar. Lekką ręką można co najmniej 10 naliczyć: Borek, Iwanow, Pełka, Lepa, Kowalski, Michalewski, Kołtoń, Feddek, Wójcik, Włodarczyk... Nie wiem czy nie pominąłem nikogo :)

 

Dodam jeszcze to tego zestawu:

Marcin Muras, Piotr Przybysz, Szymon Rojek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...