Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komentatorów to mają aż nadmiar. Lekką ręką można co najmniej 10 naliczyć: Borek, Iwanow, Pełka, Lepa, Kowalski, Michalewski, Kołtoń, Feddek, Wójcik, Włodarczyk... Nie wiem czy nie pominąłem nikogo :)

 

Dodam jeszcze to tego zestawu:

Marcin Muras, Piotr Przybysz, Szymon Rojek

 

Ale po co ich dodawać jak połowy z nich nie da się słuchać?

Kowalski, Michalewski, Pawłowski, Rojek, Przybysz to poziom słabiutki więc się nie dziwie, że ich nawet na Ekstraklase nie wysyłają. Tyle co oni błędów robią w transmisjach to głowa mała.

A już jak słysze gbura Kowalaskiego to się odechciewa meczu oglądać. Nie umie obiektywnie ocenić sytuacji nawet :/ Dramat on jest, a tu w Cafe Futbol jeszcze robią dla niego kącik " Cezary z Pazura" ...

Wielki krytyk się znalazł. Niech najpierw poogląda kilka meczów i się dowie to i owo bo takie głupoty wygaduje o zawodnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sądzę po odsłuchaniu wszsytkich spotkań na Polsacie powiem, że najlepszym duetem jest: Pełka i Kołtoń ( tak wiem, wiem, ale jakoś lubię ich słuchac), ale już Kowalski-Kołtoń to katastrofa jak dla mnie. Za nimi Borek-IWan. A reszta na średnim poziomie. Może poza Lepą, którego także lubie. Ale ze wszyskich w ostatnich kilku latach najbardziej polepszył się według mnie Pełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info odnosnie liczby spotkan LE sezonu 2011/12 transmitowanych przez kanaly sportowe Polsatu

Polsat na otwartej antenie nadal ma pokazywać jedno spotkanie Ligi Mistrzów tygodniowo. W sumie w każdej kolejce kanały sportowe Polsatu przeprowadzą transmisje z 12 spotkań Ligi Europejskiej (z pozostałych - retransmisje). Rozgrywki umieści w ramówce również TV4.

Wiecej na press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie mogę z Romka Kołtonia. Dzisiaj "komentował" mecz z Cezarym Kowalskim. Ostatnio akcja meczu, pada bramka. W tym momencie Cezary Kowalski krzyknął "I gol!", a po kilku sekundach odzywa się Romek i krzyczy: "I gol". Zapłon i oryginalność to ma niezłą. :lol2:

Żeby to było pierwszy raz to bym nic nie pisał, ale nie, to już któryś raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie mamy retransmisje z ligi holenderskiej, ukraińskiej nie mogą wykorzysta kanałów Polsat Futbol 23 do Polsat futbol 26 na których to leci liga europejska i tam dać mecze. Kilka transmisji równoległych. Widz wybiera, którą ligę oglądać.

A druga sprawa to prosi się, aż uruchomienie kanału Polsat Futbol HD (liga polska) i może nawet Polsat Futbol 2 HD (liga holenderska, liga ukraińska, rosyjska - kanał nadawany tylko w weekend), a o Polsat Sport Extra HD nie wspominając. Gdzie oni pomieszczą siatkówkę, piłkę ręczną jak ligi ruszą???. Można było by i trochę zarobić na tych kanałach. Gdyby to była jakaś stacja telewizyjna zachodnia czy amerykańska, a nawet platforma satelitarna zagraniczna to dawno to by było zrobione, a tak to tylko Polska ciesz się z tego co masz. Nie profesjonalne podejście do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj prowizorka totalna na meczu Ekstraklasy nie dość, że komentują ze studia w Warszawie (do czego można się już przyzwyczaić) to jeszcze brakuje grafiki! Normalnie jakbym oglądał mecz ligi ukraińskiej czy rosyjskiej w Polsacie Futbol. Spory krok w tył jeśli chodzi o realizację Ekstraklasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prowizorka totalna na meczu Ekstraklasy nie dość, że komentują ze studia w Warszawie (do czego można się już przyzwyczaić) to jeszcze brakuje grafiki! Normalnie jakbym oglądał mecz ligi ukraińskiej czy rosyjskiej w Polsacie Futbol. Spory krok w tył jeśli chodzi o realizację Ekstraklasy :(

Najlepiej krytykować nie mając zielonego pojęcia, kto za co odpowiada. Polsat w żadnym stopniu nie odpowiada za realizację transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka o dzisiejszym magazynie T-Mobile Ekstraklasa

A w nim dwaj redaktorzy od siatkówki (Lepa i Iwańczyk) rozmawiają o piłce i dla mnie powinno być to ich ostatni występ i relacjonowanie naszej ekstraklasy. Nieprzygotowanie i niewiedza tak można skwitować ich popisy w godzinnym magazynie. Redaktor Iwańczyk zachwyca się ŁKS (chyba jest ich kibicem), mówi, że jest to czwarty zespół po Legi, Wiśle i Lechu pod względem kadrowym i na wiosnę będzie znaczącą siłą w lidze (czytaj walczył o puchary). To wszystko po zwycięstwie nad Cracovią czyli najsłabszą drużyną Ekstraklasy w trzech ostatnich sezonach!

Lecimy dalej (a oglądam magazyn od połowy). Teraz podnieta paradą bramkarza ŁKS-u po strzale Niedzielana, jeszcze podczas transmisji nikt z komentatorów nie wychwycił, że był spalony ale po paru godzinach już można było i nie trzeba było robić z siebie idiotów uznają tą paradę za paradę kolejki. Następnie redaktor Iwańczyk trochę popsioczył na Legię dziwiąc się, że na stadionie widać puste krzesełka a przecież bilety na Legię (w jego ocenie) są takie tanie. Tu się załamałem bo nawet nie będąc kibicem Legii wiem, że kibice Legii nie zapełniają stadionu bo protestują przeciwko ... wysokim cenom biletów.

Taki popis dali eksperci od siatkówki do której powinni jak najszybciej wrócić :) A oglądałem tylko połowę magazynu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam bo nie mam. Ale słyszę, że rozwija się piękna polska szkoła komentatorów od wszystkiego (czyli od niczego) za wzorem TVP. Panowie Szaranowicz i Babiarz są oczywiście biegli w swoich ulubionych dyscyplinach ale komentują także inne - i tu już z marnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info odnosnie liczby spotkan LE sezonu 2011/12 transmitowanych przez kanaly sportowe Polsatu
Polsat na otwartej antenie nadal ma pokazywać jedno spotkanie Ligi Mistrzów tygodniowo. W sumie w każdej kolejce kanały sportowe Polsatu przeprowadzą transmisje z 12 spotkań Ligi Europejskiej (z pozostałych - retransmisje). Rozgrywki umieści w ramówce również TV4.

Wiecej na press.pl

 

To jakie 12 spotkan jak nei bedzie meczow na kanalach ppv a na serwisie LE jest info o 5 transmisjach. Ale w sumie mnie to rybka, chcialbym tylko zeby mecze polskich druzyn byly na PS HD takze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Iwanczyk w magazynie piłkarskim to kompletne nieporozumienie. To już naprawdę widać staje się modne,że teraz każdy komentator może komentować wszystko byle by miał co robił albo po prostu są takie słabe kadry. Zresztą te magazyny to wielkie nieporozumienie.Generalnie pusta gadanina,czyli to w czym zawsze specjalizowała się TVP. Generalnie studio z jednym gościem,brak dokładnej analizy spotkania. Natomiast miałem nadzieję,że poniedziałkowy magazyn nadawany o 21.00 dwugodzinny to będzie takie podsumowanie kolejki,ze skrótami wszystkich spotkań,statystykami kolejki,a tu nie,to jest drugie Cafe futbol,czyli pogawędka. A żeby obejrzeć skróty wszystkich spotkań trzeba się gimnastykować i oglądać wszystkie 4 magazyny ligowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP No dokładnie, raz na początku oglądałem ten poniedziałkowy magazyn i to był ostatni raz, bo tak jak piszesz to jest takie cafe futbol 2, dużo gadaniny na takie tematy, które mnie jako przeciętnego kibica (tym bardziej polskiej kopanej) w ogóle nie interesują, zamiast obszernych skrótów ze wszystkich meczów. Szybka Piłka na TVP jak dla mnie była o wiele lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziły się moje słowa dotyczącego tego,że CP chce zwiększyć klientów na pakiet sport hd. Już się pojawiły reklamy,że wszystkie mecze Wisły i Legii w Lidze Europejskiej do zobaczenia wyłącznie w Polsat Sport hd i Polsat Futbol.Czyli nie można liczyć na transmisję chociażby w Polsacie Sport.

Co do postu na górze to warto dodać,że prawa na LE wygasają po tym sezonie i wiadomo,że przez kolejne trzy lata tych rozgrywek nie zobaczymy na kanałach grupy Polsat. Natomiast mecze ekstraklasy poprawiają oglądalność Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...