Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedz czy, to dużo czy mało. Polsat Futbol transmitował cztery spotkania a oglądało je łącznie 71 tysięcy widzów, te same spotkania na antenie Canal+ oglądało ponad 461 tysięcy widzów. Jeśli chodzi o wzrost oglądalności Polsatu Futbol, to nie będę się wypowiadał bo nie znam takich badań.

Szczegółowe dane znajdziesz tu: http://media2.pl/badania/81811-lekki-wzrost-ogladalnosci-ekstraklasy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Polsat Futbol średnią oglądalność miał na poziomie 1 tysiąca i paru set widzów. Natomiast przy okazji meczów Ekstraklasy ta oglądalność wyniosłą niemal 18 tysięcy.

Jeśli chodzi o zestawienie oglądalności w Cyfrze+ i w CP to w Cyfrze+ wyniosła ona te 461 tysięcy wspomniane przez @arczi1280, natomiast w CP oglądalność wyniosła 274 tysiące. Z tym, że w Cyfrze+ transmitowano sześć meczów, a w CP cztery. Różnica wynosi niecałe 200 tysięcy na korzyść Cyfry+, ale ona transmitowała dodatkowo te dwa bardziej atrakcyjne dla widza mecze.

Jeszcze można podać taką statystykę, że w CP jeden mecz średnio oglądało 68 tysięcy, a w Cyfrze+ 76 tysięcy.

Zarówno w Cyfrze+ jak i w CP do statystyk nie włączono kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu liga Holenderska tylko z retransmisji ma byc? Przeciez ciekawsza niz Polska. PF1,2,3,4 uruchomic w weekendy i transmitowac ligi zagraniczne na nich live, jak dawniej.

A czy moderacja wie, że tak naprawdę jesteś zbanowany na tym forum?

Czemu ciągle zadajesz te idiotyczne pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwszy mój post na forum :)

Za nami (prawie) druga seria spotkań T-Mobile Ekstraklasa na antenach polsatu i muszę to napisać jestem bardzo zawiedziony. O ile mecz ŁKS-Lech jeszcze w miarę został opakowany o tyle kolejne mecze (oprócz Śląska ale tutaj to jest oczko w głowie Polsatu i Śląsk musi być pięknie pokazywany) to żenada!

Brak studia i chociażby wstępu do meczu, brak kamer na komentatorów czy w końcu brak ... komentatorów na stadionie! Rozumiem, że czasem nie opłaca się wysłać komentatora na Ligę Europejską czy Ligę Mistrzów ale, żeby nie wysyłać komentatorów do Chorzowa, Krakowa, Bełchatowa czy Białegostoku i "walić" mecz ze studia w Warszawie to jak dla mnie kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i "walić" mecz ze studia w Warszawie to jak dla mnie kompromitacja.

 

Jeśli się ie mylę, to =, żaden z dotychczasowych meczy nie był transmitowany ze studia w Warszawie - na wszystkich byli komentatorzy, więc nie wiem o co ci się rozchodzi :wink:

Co do studia przed meczami, no cóż, po co to zbędne gadanie?, w dodatku są magazyny ligowe od piątku do poniedziałku (po godzinie ) to aż nadto wystarczy, więc nie wiem w czym widzisz kompromitację, wyjaśnij bo jakoś nie za bardzo rozumiem :wink:

Przecież możesz oglądać Ekstraklasę w Cyfrze + i będzie po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem zmuszony oglądać mecz GKŚ - Podbeskidzie na polsacie i komentatorów nie było na stadionie. Na początku cały czas im się transmisja rwała i byłem pewny, że komentatorzy będą właśnie mówić co się dzieje, a czego nie widać. Było inaczej. Tez nie widzieli, bo ich tam nie było. Mieliśmy więc reklamy zamiast drugiego gola dla Bełchatowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żaden sposób nie jest kanałem premium. Poza tym Polsat Futbol od początku swojego istnienia jest w dodatkowym pakiecie. Najpierw był w pakiecie Sport, a obecnie jest w pakiecie Sport HD czyli tak naprawdę cały czas jest w jednym i tym samym pakiecie.

Co do jakości to jakość jest kiepska i już zrozumiałem, że nie ma co dyskutować na ten temat, bo bardzo króciutkiej dyskusji z osobą z Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższej 3. kolejce będzie studio przed i po meczu Polonia Warszawa - ŁKS Łódź.

 

Co do tych studiów, w piątek w programie również miało być studio do meczu Górnik-Widzew i go najzwyczajniej nie było, weszli od razu na mecz. Więc z tym studiem w meczu Polonia-ŁKS wcale bym nie był tego taki pewny.

 

i "walić" mecz ze studia w Warszawie to jak dla mnie kompromitacja.

 

Jeśli się ie mylę, to =, żaden z dotychczasowych meczy nie był transmitowany ze studia w Warszawie - na wszystkich byli komentatorzy, więc nie wiem o co ci się rozchodzi :wink:

Co do studia przed meczami, no cóż, po co to zbędne gadanie?, w dodatku są magazyny ligowe od piątku do poniedziałku (po godzinie ) to aż nadto wystarczy, więc nie wiem w czym widzisz kompromitację, wyjaśnij bo jakoś nie za bardzo rozumiem :wink:

Przecież możesz oglądać Ekstraklasę w Cyfrze + i będzie po kłopocie.

 

Widocznie nie oglądasz Ligi w Polsatach bo tam komentatorzy komentują z Warszawy na 100%. Na 4 meczach byli czyli piątkowych i Śląska. Jakby każdy mecz przygotowywali tak jak mecze Śląska Liga wyglądałaby naprawdę super, ale niestety.

Co do magazynów , bez przesady co to za magazyn gdzie gość jest jeden i jest to zazwyczaj Roman Kołtoń?

Chętnie bym oglądał na C+ mecze jednak obecnie mam cyfrowy polsat a na dwa dekodery raczej pozwolić sobie nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...