Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@muza_tv, jest dokładnie tak jak piszesz.

To już kiedyś było i wtedy też było narzekanie.

https://s25.postimg.org/vunk0kc8v/image.jpg

Tak na marginesie zobaczycie, że to będą kosmetyczne zmiany oraz ten wypasiony 4k super dekoder. Jutro świat lepszym nie będzie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta świąteczna jest super fajnie zorganizowana, napewno nie dla tych co chcieli pieniądze na święta.

Kwota na kartę zostanie przelana po pierwszym terminowyn opłaceniu rachunku.

Kwota za pakiet VIP+MAX zostanie przelana w 2 transzach po 250zł pierwsza po terminowym opłaceniu 1 rachunku, 2 po terminowym opłaceniu 2 rachunku.

Kwota za przedlużenie/zawarcie umowy na internet lub/i telefon zostanie przelana do 25 dni po podpisaniu umowy.

 

Po prostu BOMBA! Nie mówiąc że jak się spożni 1dzień z płatnością ma się po promocji i prezencie świątecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jedyna zmiana? Generalnie coś się poprzestawiało?

Pytam, bo mam mam listę 120 kanałów ulubionych posortowanych normalnymi kategoriami w WifiBoxie

 

W ICA pojawiła mi się oferta przedłużenia umowy (która obecnie wygasa chyba w marcu 2018)

Przeskakuje mi z 3.Opcje dodatkowe od razu na  5.Multiroom omijając 4.Dekodery

Też to macie?

 

111112png_qxhaxra.png

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na forach twierdzą, że ES4 od pakietu Extra+ i wyżej będzie dostępny za darmo ale promocyjnie tylko w ciągu pierwszych 3 miesięcy, że dzwonili do konsultantów, komunikat na portalach mediowych jest jednak dość jasny, że wyłączność kanału w NC+ jest na pierwsze 3 mies. a dostępny będzie na stałe od Extra+ w górę. Konsultanci też mogą nie być na bieżąco z informacjami.

 

Czy na tę chwilę można coś powiedzieć na 100%?

Edytowane przez Mr. Orbita
Dyskusje o tym samym wycięte z kilku różnych wątków i zebrane razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wychodzi na to że po 28 lutym będzie on dopełnieniem paczki Eleven. Chyba nikt z was drodzy abo nie liczył. że kanał będzie bezpłatny? To było do przwidzenia. :P:cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...