Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie o te promocje, gdzie przy przedłużeniu umowy można było zakupić drugą umowę z pakietem Comfort+ na 24 miesiące, gdzie połowa była za darmo, a druga połowa za 39,90zł. Nazywała się ona bodajże "wyjątkowy prezent". Nadal obowiązuje? Jakie warunki trzeba spełnić? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta obowiązuje, musisz przedłużyć umowę  na wybranej promocji - nie do wszystkich da się dobrać ,,wyjątkowy prezent,, W punkcie Ci wszystko wyjaśnią. :)

Taką umowę dodatkową można też wziąć biorąc pierwszą umowę - na pakiet nie niższy niż Comfort+. Dotyczy tylko umów ulotkowych. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi o nowy pakiet na 12 miesięcy, HBO i HBO GO jest tam tylko w gratisie na 2 miesiące, potem jest automatycznie wyłączone. I Canal+ jest (6), a nie 8. :)

Swoją droga podobno w punktach zniknęła najlepsza promocja - Extra+ Canal+ (6) za 79,99zł. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Informacja od Pani rzecznik prasowej nc+ jaką uzyskałem odnośnie opcji dodatkowej "Extension TV France". Wygląda na to, że za niedługo oprócz Abonentów ze sprzętem z kartami Cameleon, dostęp do tych kanałów zyskają w końcu wszyscy Abonenci nc+, poprzez poszerzenie odbioru tej opcji dodatkowej na sprzęcie z kartami Conax i Cayman. :jupi:

Poniżej wiadomość z informacją od Pani rzecznik prasowej nc+ jaką otrzymałem w tej sprawie:

 

 

Szanowny Panie Łukaszu,

Sytuacja o której Pan pisze wynika z sytuacji, w której France TV na swojej pojemności satelitarnej udostępnia jedynie ten jeden symulkrypt.

 

Pracujemy usilnie (od wielu lat), żeby tą sytuację zmienić i obecnie jesteśmy co raz bliżej pozytywnego finału negocjacji.

Czekamy jeszcze na ostateczne decyzje biznesowe. Jak tylko uzyskamy dostęp do wszystkich symulkryptów, będziemy szeroko komunikować te dostępy wszystkim naszym abonentom.

Pozdrawiam serdecznie,

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Rzecznik Prasowy

Dyrektor ds. Komunikacji i PR

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Platforma nc+ powinna stworzyć w Polsce dwa kanały  Ale kino+ Émotion  i Ale kino+ Classic, na to by na pewno znaleźli prawa filmowe ;) 

Szczególnie w Polsce brakuje porządnego kanału Ale kino+ Émotion z komediami romantycznymi, romansami itp. Mogli by zasięgnąć też do biblioteki filmów rosyjskich, słowackich, czeskich z naszych słowiańskich krajów i kina francuskiego.

Proponuje zrobić uparty nacisk medialny na platformę nc+ dużej grupy abonentów na stworzenie chociaż kanału Ale kino+ Émotion.

KTOŚ MNIE POPRZE?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

@cosmo, nie opłaca się tego VIP Max+, takie jest moje zdanie. :P

Jedyny plus tej oferty to 744 godziny w NC+GO, ale tak szczerze ja nigdy nie wykorzystałem 100 godzin w miesiącu.

Tak na marginesie, Eleven w tym pakiecie jest dodatkowo płatny jeśli chcesz go mieć.

Poczytaj sobie: http://ncplus.pl/sklep/oferta/vip-max

Ja płacę za to co mam w syg 130 pln i uważam że to jest wystarczająca oferta. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dotarła do mnie ankieta z kanałami:

 

1. Jak to się robi TV

2. Wyjątkowy kanał komediowy TV

3. FightKlub+ HD

4. ESK TV

5. Fitness TV

 

Może nie dokładnie zapamiętałem te fikcyjne nazwy kanałów, ale było to coś w tym stylu.

 

Czy ktoś jeszcze wypełniał taką ankietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...