Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób rozliczeń miesiącami kalendarzowymi jest bardzo praktyczny i łatwy do ogarnięcia. Więcej firm powinno stosować taki cykl rozliczeniowy, to ułatwia życie. Oczywiście trzeba pamiętać o płatności max do 18go każdego miesiąca bo cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe i terminowe płatności.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc. Kupiłem familijny + eleven + NG Play.


Teraz mam jeszcze jedno pytanie - chcę włączyć marc dorcela i nie wiem, jak to zropbić bez umowy. Bo klikam "Poszerz swoją ofertę" i mi to wygląda na umowę a ja chcę tylko na 2 - 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
13 godzin temu, _Artek_ napisał:

Od jutra nowy sezon Krukai i wszyscy zapomną o utracie praw do PL. :D

Do tego ma powstać polska wersja serialu " The Office".

Czujesz się kontentowany ze strony operatora ?  to z myślą o nas -abonentach :-D

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie......jest mi smutno bo po dokładnych pomiarach wyszło mi że muszę kupić 65 zamiast 75 cali telewizor i pewnie będę musiał czekać jeszcze miesiąc jak nie dłużej więc pewnie zobaczę odrazu cały sezon jest mi też smutno bo po utracie PL to nie wiem czy np nie warto wrócić do polsatu na najniższy pakiet w multi a c+ wykupić tylko online..... no i za rok dojdzie mi kolejna subskrypcja do opłacenia a tak się cieszyłem że już nie będę musiał płacić  za Bundesligę...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _Artek_ napisał:

Od jutra nowy sezon Krukai i wszyscy zapomną o utracie praw do PL. :D

 

Na początku, jak przeczytałem, to pomyślałem, że będzie nowy sezon jakiegoś japońskiego serialu :P

 

A jeśli chodzi o polski The Office, gdzieś czytałem, że ma być bez cenzury, i ma być mocno z wydarzeniami w Polsce, itp. Jeśli tak będzie, to może być ciekawie, jeśli będzie to wszystko w cudzysłowie, to nie ma sensu. Zobaczymy.

Edytowane przez domino236
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lakiman napisał:

Pakiet Vip +Max co to za twór?

Nie twór tylko pakiet na bogato z prawie wszytskim. I sporo kosztuje PLNów.

170 PLN wchodzisz w to? Liczę , ze TAK

 

 

VIP+MAX 4K:

Odejmij 4K i baw się dobrze :

 

 

https://sklep.pl.canalplus.com/landing-page/dodatkowe-pliki/netflix-vipmax-zapoznaj-sie-z-dokumentami

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

To co mnie najbardziej  interesuje w PC+  zawiera się obecnie  w aplikacji Canal+ ( C+ i HBO/ GO).Sport i Film.

Gdyby tylko apka  była mniej awaryjna  i jakość trochę lepsza...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z PC+ ( satelita,  Canal+Online , NC+GO) i branie Canal+Online dla niezależnego..... Dla mnie to głupota.  

Jak ktoś jest abo innej platformy i chce poszerzyć sobie horyzonty o kanały PC+(Canal+Online ) Tak , to rozumiem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem scenariusz będzie podobny jak po starcie Elevenów, które też odebrały część lig europejskich innym kanałom i początkowo też miały być dystrybuowane tylko on-line a potem można je już było dokupić w każdej platformie i kablówce.

Trzeba sobie zadać pytanie czy Canal+ obniży cenę po utracie Premier League? Czy Eleven obniży cenę po stracie Bundesligi czy Formuły 1? Czy Polsat Sport Premium obniży cenę po stracie LE? No raczej nie. A czy my za rok będziemy chcieli dopłacić 20-30 zł za coś, co teraz jest już w cenie abonamentu?

Jak to mówią, zawsze się znajdzie ..... co to kupi. I jeszcze się będzie ekscytował, że teraz ma super ekskluzywny dodatkowo płatny pakiet premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, lakiman napisał:

chciałbyś dopłacić za kanały w tym Eurosport 4K, gdyby  pojawiła się taka propozycja...? ;-)

 

Myślę , że to nic nadzwyczajnego gdyby pojawiła się opcja dopłaty.

Jak mam do wyboru Eurosport 4K w PC+ za kasę , a brak Eurosportu 4K.

To ja to kupuje. Chce mieć możliwość oglądania u mojego operatora.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...