Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko to oczywiście że nie 2-3 lata ale zobacz jak to wygląda na przestrzeni ...pięciu lat.To jest tak szybko że dziś Sky i inni marzą o tym by utrzymać liczbę abonentów bo o wzrostach nawet już nie marzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bugmenot napisał:

Mi obecnie w czasach Netflixa, HBO GO itp oprócz podstawowych pięciu kanałów "must carry" i zestawu sportowych starczyłby zestaw typu TVN 24, Turbo, Style, HGTV, TVP Kultura, jakieś Comedy Central i tematyczne MTV. Więc razem byłoby to pewnie z 25 kanałów ;).

Ale taki pakiet jest nieosiągalny ani przez sat, ani przez net, tylko kablówka i poza ew. Netią wszyscy dodają do tego 100 innych kanałów ;)

Widzisz, Tobie potrzeba HGTV, Comedy Central czy MTV, ja na przykład obejdę się bez HGTV ale już nie bez FOXa czy kanałów National Geographic, jedni wolą to inni tamto, dlatego pakiety są tak rozległe, żeby każdy mógł coś sobie wybrać. Zgadzam się, że seriale i filmy, każdy woli oglądać wtedy, gdy ma czas i odpowiedni nastrój, dlatego tu sprawdzają się serwisy VOD ale nie zgodzę się, że kanały filmowe są zbędne. Nie wiem jak Wy, ale przy tej mnogości serwisów VOD i tytułów, czasem sam nie wiem co wybrać i nie mam ochoty niczego szukać, wolę mieć filmy podane na talerzu, inne na kanałach familijnych, inne na kanałach SF, lubię podejrzeć, co nadawca przygotował na wieczór, gdyż w czasie prime time często nadawcy wybierają najciekawsze filmy, których sam tytuł nic mi nie mówi. Sam pilotem decyduję co obejrzę teraz, co potem. No i nie ma to jak film na dysku, obejrzymy go w najlepszej jakości, nawet gdyby internet byl przeciążony albo z jakiegoś powodu zerwało się połączenie z internetem :)

 

Jeżeli chodzi o kanały sportowe czy informacyjne to ich pozycja w dobie rozwoju internetowych serwisów, wydaje się być niezagrożona, bo kto nie chce w czasie rzeczywistym kibicować swojej ulubionej drużynie, skoczkowi, pięściarzowi itp., kto nie chce być w centrum wydarzeń, gdy dzieje się coś ważnego? Telewizje sportowe i informacyjne nie tylko nie stracą oglądalności w tradycyjnej TV ale zyskają widzów, którzy w trakcie transmisji nie mogą być w domu, są w szkole, pracy czy w podróży i oglądają je na swoich telefonach czy tabletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter ja przecież nikomu tego zestawu nie narzucam :). Każdy ma jakiś swój "must have", ale najcześciej zamyka się to w kilkunastu kanałach... Np. nie jestem żadnym fanem Comedy Central, ale czasami jest włączone i leci jako zapychacz do wieczornej herbaty żeby "coś grało". A czy to będzie 99 powtórka "Przyjaciół" na Comedy Central, "Modern Family" na Fox Comedy czy "Rancza" na TVP Seriale to tylko zależy od preferencji, ale prawda jest taka, że 3/4 tych kanałów wałkuje w kółko to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Polska HD w NC+ jest od pakietu Comfort+ a MTV Live HD od pakietu Extra+. Przy pakiecie Start+ po staremu będziesz mieć tylko MTV Music Polska SD. Po ostatnich zmianach z listopada 2018 w pakietach NC+ nie ma już kanałów MTV w pakiecie Start+. MTV Polska HD po staremu od pakietu Comfort+ a MTV Live HD i MTV Music Polska od pakietu Extra+. Podnieśli w pakietach MTV Music Polska z najtańszego do Extra+. :-(

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jest oferta Canal+ 4K ULTRA HD za 0zł na cały czas trwania umowy - https://ncplus.pl/canal-plus-4k-ultra-hd

My swoją umowę przedłużyliśmy kilka tygodni temu - spełniamy wszystkie pozostałe warunki.

Widziałem, że ktoś tu kiedyś pisał o podobnej sytuacji - wystarczył kontakt do NC z prośbą (?) o dodanie za 0zł tego kanału..

 

Ja napisałem z poziomu ICA i prawie od razu odpisano mi, że promocja przysługuje mi za 10zł/m-c ....

 

Traktuję to jako żart ze strony NC+ - co sugerujecie? Kontakt telefoniczny, czy gra nie warta świeczki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nadaje kanał 210. 

Sprawdzone. 

Edit:

Zresztą nie tylko tam nadaje,  sprawdź sobie NC+GO. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
jest oferta Canal+ 4K ULTRA HD za 0zł na cały czas trwania umowy - https://ncplus.pl/canal-plus-4k-ultra-hd
My swoją umowę przedłużyliśmy kilka tygodni temu - spełniamy wszystkie pozostałe warunki.
Widziałem, że ktoś tu kiedyś pisał o podobnej sytuacji - wystarczył kontakt do NC z prośbą (?) o dodanie za 0zł tego kanału..
 
Ja napisałem z poziomu ICA i prawie od razu odpisano mi, że promocja przysługuje mi za 10zł/m-c ....
 
Traktuję to jako żart ze strony NC+ - co sugerujecie? Kontakt telefoniczny, czy gra nie warta świeczki ?
 


Czy nikt się nie spotkał z powyższą propozycją oraz miałby sugestię jak temat rozwiązać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...