Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, maciekmm napisał:

Przez strone zaczelo mi dzialac wczoraj wieczorem . Aplikacja niestety wywala jakis error po francusku. Odinstalowalem ja i zainstalowalem ponownie. Nic nie pomoglo. Nawet nie dochodzi do ekranu logowania. Wyslalem dzis maila do canalplus . Zobaczymy czy zareaguja

Jeśli to ten, co mi się wyświetlił, to jest to brak uprawień do odbioru. Żenada, jesli tego nie przetłumaczyli. U mnie tak jest na "13 Posterunku," jak chcę włączyć jakiś odcinek. Inne treści z Canal+ działają.

 

Co ciekawe, 2 tygodnie temu usunąłem kartę płatniczą, a wszystkie pakiety aktywne na kolejny miesiąc. Brak nagrywania, niedziałające opisy programów, brak boxa, brak programu TV, cofanie raptem o 8 godzin. Niewypał to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co ciekawe, 2 tygodnie temu usunąłem kartę płatniczą, a wszystkie pakiety aktywne na kolejny miesiąc

 

Pamiętaj, że zgodziłeś się na subskrypcje i nie zdziw się jak pociągną pełną kwote z ostatniej użytej metody płatności.

Poleci w trybie offline (ręczne nabicie na terminal) i zejda ci środki lub wjedzie minus jak na karcie masz zero.

 

Tak to działa m.in w Revolucie i wielu się nacięło myśląc, że użyją jednorazowej karty lub ją zablokują/usuną bez anulowania subskrypcji i będzie cacy bo nic nie ściągną.

Chargeback też ci nic nie da bo dostawca usługi wykaże, że nie anulowałeś subskrypcji i mają prawo dalej ciągnąć w każdy możliwy sposób (np. jako transakcja offline)

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w aplikacji pojawia sie takie info:

 

"Access non autorise

Vous netes pas autorise a acceder a cette page. Si le probleme persiste, vous pouvez Contracter l'assisstance de CANAL+"

 

Macie cos takiego?

Odinstalowalem aplikacje i zainstalowalem ponownie. Informacja pojawia sie od razu po otwarciu aplikacji. Nie przechodzi nawet do ekranu logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ulubionych wali:

'Lapplication a perdu la connextion avec les serveurs canal. vous pouvez reessayer dans quelques instants.

 

Szukajka nadal wali losowo:

'niestety nie masz dostępu do tych treści'

 

A mały zgon:

'Erreur. Błąd szyfrowania. La duree de la license drm est incorrecte'

 

No i miesiąc od startu brak profili

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostrzeżenie. Usunąłem na wszelki wypadek kontynuację subskrypcji. Jak ściągną, to ściągną chociaż usuwając kartę usunąłem ją z zamiarem niekorzystania z subskrypcji. Liczyłem, że system nie dopuści na przedłużenie umowy bez aktywej formy płatności. Jeśli dopuści, to chyba nie skorzystam z ich usługi nawet, jak będzie działać w pełni i wypuszczą aplikację na samsunga. Raz, że nie korzystam a dwa, że w moim odczuciu nie powinno być tak, że sobie sami to ściągną po wycofaniu karty przy usłudze prepaid.

 

To tak, jakbyś niedoładował telefonu na kartę, operator dałby możliwość dalszego korzystania a potem komornik ściągnąłby siłą "należność". Tak trochę kiepsko, jeśli chodzi o customer experience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługi subskrypcyjne w oparciu o karte płatniczą tak działają. Ciebie jako klienta chroni chargeback, ale dostawca usług też jest chroniony i może w prosty sposób wykazać, że nie zrezygnowałeś z jego usługi gdy dostanie roszczenie. :)

Dlatego jak nie macie zamiar korzystać to rezygnujcie anulując usługe, a nie liczcie na to, że będzie za darmo.

 

Przykłady:

Oryginał usunięty ale w komentarzach masz inne historie:

https://www.reddit.com/r/Revolut/comments/emews2/deleted_virtual_card_got_billed_after_3_months_it/

https://www.reddit.com/r/Revolut/comments/f57hlx/deleted_disposable_card_charged_after_a_month/

https://www.wykop.pl/wpis/49903169/mireczki-mam-pytanie-mam-subskrybcje-na-pewnej-str/

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...