Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, grzechu1991 napisał:

A u mnie działa mimo zakończonego okresu próbnego. Przedłużyło mi usługę o kolejny miesiąc mimo usunięcia karty.

No to oby się nie okazało, że jednak ściągnęli pieniądze. Bo trzeba będzie reklamacje pisać. Canal+ coraz bardziej rozczarowuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, grzechu1991 napisał:

A u mnie działa mimo zakończonego okresu próbnego. Przedłużyło mi usługę o kolejny miesiąc mimo usunięcia karty.

Napisałem to samo wyżej ale jak widac ściana tekstu odstrasza od czytania i chłopaki jakby w ogóle nie zauważyli xd

 

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

Ja będę płacił za to za jakiś czas.

 

Ps. Mała prywata: Szukam kogoś do spółki ;) 

@shevchenko1987 jak nie będą mi przedłużać w nieskończoność to jestem zainteresowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, IDTH napisał:

No to oby się nie okazało, że jednak ściągnęli pieniądze. Bo trzeba będzie reklamacje pisać. Canal+ coraz bardziej rozczarowuje. 

 

Teraz, grzechu1991 napisał:

Sprawdzałem przed chwilą i nic nie ubyło mi z konta.

U mnie tak samo, poza tym jak mieli by pobrać po usunięciu przez nas danych kart od razu po rozpoczęciu darmowego miesiąca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bushiken napisał:

 

U mnie tak samo, poza tym jak mieli by pobrać po usunięciu przez nas danych kart od razu po rozpoczęciu darmowego miesiąca??

Nasze dane są jednak przechowywane w ich bazie. Pomimo, że je skasujesz to na pewno mają do nich dostęp przez jakiś czas. Baza danych na pewno jest wersjonowana codziennie lub częściej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei założyłem konto miesiąc temu i od razu odpiałem kartę, żeby nic się nie przedłużyło. A oni i tak przedłużyli.
Z "prezentu" i tak nie skorzystam, bo do usługi przez ostatnie 30 dni zalogowałem się może 5 razy z czego 3 razy były jakieś problemy ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś pytał, ale wybaczcie, nie będę czytał 70 stron tematu. Korzystał ktoś z tego za granicą? Wziałbym sobie ten miesiąc za darmo, ale nawet przy zmianie VPN na polski przez program cyber ghost pokazuje mi, że usługa działa tylko na terenie Polski. Podobnie mam zresztą z HBO GO. Nie wiem czy da się to jakoś obejść.

 

e: parę ostatnich stron przeczytałem i ktoś tam korzysta, więc proszę o porady jak to zrobić.

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyberghost ma serwery w OVH i tego typu popularnych serwerowniach, więc te IP są na czarnych listach.

Ale na dobrym VPNie nie będzie problemu.

Poza tym jeśli jesteś w UE to z mocy prawa będziesz mial mozliwość aktywacji tego, choć podobno są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, luket napisał:

Może już ktoś pytał, ale wybaczcie, nie będę czytał 70 stron tematu. Korzystał ktoś z tego za granicą? Wziałbym sobie ten miesiąc za darmo, ale nawet przy zmianie VPN na polski przez program cyber ghost pokazuje mi, że usługa działa tylko na terenie Polski. Podobnie mam zresztą z HBO GO. Nie wiem czy da się to jakoś obejść.

 

e: parę ostatnich stron przeczytałem i ktoś tam korzysta, więc proszę o porady jak to zrobić.

VPN Potrzebujesz tylko do założenia konta a to działa bez problemu na każdym. Jak już aktywujesz konto i zostaniesz zweryfikowany to żadne VPN nie są potrzebne. Wszystkie serwisy tak działają powodzenia?

Edytowane przez stanley840
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...