Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lukimann napisał:

Wiadomo już wstępnie coś na temat pakietyzacji usługi wraz z nowym  dekoderem?

Zapewne będzie taka sama. Prócz ceny na start, bo za boxa trzeba będzie zapłacić z góry. Chyba, że na abonament wprowadzą. 

 

@kingofsouth Szwagier sam nie umie konta założyć..rozumiem, lub z braku polskiej karty płatniczej nie może zalogować się sam już teraz na Twoje konto w celu sprawdzenia, bo chcesz zobaczyć jak mu mina blednie? :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ircios napisał:

 

 

@kingofsouth Szwagier sam nie umie konta założyć..rozumiem, lub z braku polskiej karty płatniczej nie może zalogować się sam już teraz na Twoje konto w celu sprawdzenia, bo chcesz zobaczyć jak mu mina blednie? :-D

Umie założyć , ale po powrocie z DE Polskie morze mnie czeka więc usługa się mi też przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale nad morzem w hotelu czy innych ośrodkach raczej bym nie liczył na tv 55 cali, zwłaszcza z aplikacjami. Najszybciej jakieś Chińczyki 32 calowe jak nie kineskopy

 jeszcze. Chyba, że boxa na androidzie weźmiesz, ewentualnie obiekt 5 gwiazdkowy, w ktorym może być taki sprzet w pokojach. W przeciwnym przypadku to laptop, tablet i nc+ go pozostanie.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MisterRondel napisał:

Trochę żenada to co piszecie. Ja się na razie wstrzymałem z testowaniem bo widzę, że poziom usługi jest nieodpowiedni do marki. Jak się poprawią to może sprawdzę, w tej chwili jest to poniżej mojej godności by w ogóle tam zaglądać.

Hahaha poniżej mojej godności by oglądać ... hehe  macie rację to diabeł wcielony lepiej płacić dwa razy więcej za to samo ale za to z jaką super jakością. Niezły ubaw jest z tych waszych postów ... zaraz ktoś dojdzie do wniosku że zgrzytacie zębami na tą ofertę bo sami musicie płacić a ktoś może mieć bez umowy taniej to samo...ale rozumiem rozumiem... przecież ta jakość.....dobrze ma z wami ten Canal Plus nie ma co.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kaz.699 napisał:

Hahaha poniżej mojej godności by oglądać ... hehe  macie rację to diabeł wcielony lepiej płacić dwa razy więcej za to samo ale za to z jaką super jakością. Niezły ubaw jest z tych waszych postów ... zaraz ktoś dojdzie do wniosku że zgrzytacie zębami na tą ofertę bo sami musicie płacić a ktoś może mieć bez umowy taniej to samo...ale rozumiem rozumiem... przecież ta jakość.....dobrze ma z wami ten Canal Plus nie ma co.

Jakość jest bardzo ważnym parametrem. Każdy ma inne potrzeby i preferencje. Mercedes jest fajny, bo to limuzyna - super jakość i osiągi. Dacia z drugiej strony to samochód bardzo tani i ubogi ale też jeździ i spełnia swoją rolę. Kosztuje ułamek Mercedesa i też da się go lubić. Wszystko ma też swoją cenę, przywileje, prawa i obowiązki.

 

Każdy wybierze według swoich potrzeb. Ja przykładowo nie wybiorę ani OTT, bo na razie to wadliwie działająca, niekompletna usługa. W dodatku nie działa na nowym Samsungu, którego dopiero co kupiłem. Natomiast satelita nie oferuje takiej swobody jeśli chodzi o abonament bez umowy na 24 miesiące. No i sam fakt, że potrzeba talerza, kabli, dekodera...

 

Na chwilę obecną pewnie skusiłbym się na moduł CI+ albo dokupiłbym usługę telewizji do posiadanego światłowodu w Orange. Z drugiej jednak strony pokochałem wolność i brak comiesięcznych, wysokich zobowiązań. Oprócz tego, zyskałem czas na inne przyjemności i oglądam więcej innych subskrypcji za które też płacę.

Edytowane przez regedit32
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Kupiłeś szrot zwany Samsungiem, to Cię zmartwię, nie będzie dodatku ani Canal+, a od października 2020 zniknie jeszcze 6 fajnych usług.

Nie 6 a jedna przestanie być wspierana na starszych modelach SmartView, a do apki Canal+ potrzebna tylko lokalizacja...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Jakie to  ciekawe uslugi ?Na jakim modelu Samsunga one znikna?  Konkrety poproszę

Jw też.  Edit Tylko to znalazłem  ale to pryszcz https://antyweb.pl/smart-view-samsung-telewizory-aplikacja/

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kocik89 napisał:

Jw też.  Edit Tylko to znalazłem  ale to pryszcz https://antyweb.pl/smart-view-samsung-telewizory-aplikacja/

U mnie model TV z 2017.

Smart Things jesli o tym mowa wzorcowo sie sprawuje :)

Przesyłanie obrazu z Smartfona Samsunga na Samsung TV to bajka :)

 

W dniu 7.02.2020 o 18:04, kingofsouth napisał:

Po aktualizacji do nowej wersji aplikacji na moim Samsung S10+  nadal bardzo dobrze działa przesyłanie obrazu na Samsung Smart TV  :D

 

20200207-175526.jpg

20200207-175813.jpg

 

 

 

 

 

OTT Canal+ również przesyłam SmartThings na Tizena :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...