Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2020 o 15:42, Pawel napisał:

Blednę założenia. Paczka kosztuje 80 zł a nie 25. Cena 25 zł to cena promocyjna za całą paczkę.Jak w sklepie.Piwo w wielopaku wychodzi taniej niż osobno ;)

BTW Sport od Filmu już był kiedyś rozdzielony.Wcale nie było taniej

Nie... tyle nie kosztuje. Bo gdyby tyle kosztowała to by za tyle sprzedawana. :-) To są jakieś strachy na lachy. 

Fakt że jest to punkt wyjścia do naliczania kary za rezygnację ze zobowiązania. 

 

Piwo w wielopaku jest tańsze niż pojedyncze ale nie o  70% w stosunku do ceny standardowej :-) .

 

OK pora zakończyć ten wątek.

Jak będzie paczka Canal plus  'nie sportowe"  i HBO za 50 PLN z satelity + HBO GO i Canal Plus VOD Biorę :-).

 

Edytowane przez Robert03
wycięto fragmenty nie nna temat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Robert03 napisał:

Nie... tyle nie kosztuje. Bo gdyby tyle kosztowała to by za tyle sprzedawana. :-) To są jakieś strachy na lachy. 

Fakt że jest to punkt wyjścia do naliczania kary za rezygnację ze zobowiązania. 

 

Piwo w wielopaku jest tańsze niż pojedyncze ale nie o  70% w stosunku do ceny standardowej :-) .

 

OK pora zakończyć ten wątek.

Jak będzie paczka Canal plus  'nie sportowe"  i HBO za 50 PLN z satelity + HBO GO i Canal Plus VOD Biorę :-).

 

No racja czas zakończyć ten wątek a szczególnie warto by zakończyli go przedstawiciele i sprzedawcy TV kablowej  tudzież satelitarnej...bo jak już się zaczynacie zajmować reklama tej usługi jaka jest słaba  to już pora zakończyć. Nic się nie dało dowiedzieć ciekawego z tego wydawałoby się branżowego forum  o usłudze oprócz litanii jęków jakie to jest beznadziejne  w porównaniu z wielkim wynalazkiem 21 wieku czyli tv sat ...obiektywnej informacji dla wszystkich nowych zaglądających jest ...zeeeeeero. I to wielkie to zero. Więc jeszcze raz na koniec zakończcie już ten wątek naprawdę bo nikomu on nie służy poza przekonywaniem przekonanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Robert03 napisał:

Nie... tyle nie kosztuje. Bo gdyby tyle kosztowała to by za tyle sprzedawana. :-) To są jakieś strachy na lachy. 

Fakt że jest to punkt wyjścia do naliczania kary za rezygnację ze zobowiązania. 

 

Piwo w wielopaku jest tańsze niż pojedyncze ale nie o  70% w stosunku do ceny standardowej :-) .

 

OK pora zakończyć ten wątek.

Jak będzie paczka Canal plus  'nie sportowe"  i HBO za 50 PLN z satelity + HBO GO i Canal Plus VOD Biorę :-).

 

Za tyle jest sprzedawana bez promocji.Spróbuj włączyć na jeden miesiąc to się przekonasz.

Przecież za 5 dych spokojnie można mieć paczkę C+ wraz z HBO i HBO Go a kanałów niesportowych czy sportowych z paczki C+ nie ma obowiązku oglądania.Nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kiler napisał:

Zainstalowałem aplikacje, ale to jakiś dramat. Najpierw cały czas kręciło jak chciałem wziąć miesiąc za darmo, a teraz cały czas mi pokazuje „oglądaj za darmo”. Nie pomaga ponowne włączenie aplikacji.

No nie, kolejny szkaluje taakąąą super aplikacje ;))..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kiler napisał:

Zainstalowałem aplikacje, ale to jakiś dramat. Najpierw cały czas kręciło jak chciałem wziąć miesiąc za darmo, a teraz cały czas mi pokazuje „oglądaj za darmo”. Nie pomaga ponowne włączenie aplikacji.

Może jak zapłacisz, to problem zniknie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Za DE działa bezproblemowo, po jednym czy 2 dniach zacinek na FireTv wszystko wróciło do normy i leci płynnie, na Apple TV caly czas bez zacinek.

Edytowane przez GrubyBubu
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, GrubyBubu napisał:

DE działa bezproblemowo
 

Dzięki sprawdze w lipcu na Samsung Smart TV.

 

Edit:

 

2020-06-14-181611.jpg

 

ŻENADA...... Ekstraklasa gra i już padły serwery  :lol2:

Smartfon i inne urządzenia działają a na przeglądarce laptop nie idzie się zalogować.....

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...