Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Netflixie w abonamencie ;). Zresztą podobnie jak "Bad Boy" czy "Jak zostałem gangsterem: Historia Prawdziwa", które w C+ VOD sprzedaja odpowiednio po 19,90 i 24,90 zł ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla , to to nic. Żenujące jest to co robi PC+

Zacznę od tego , że film Zimna Wojna był w kolekcji Canal+4K VOD(za darmo) a teraz jak jest na Netflix to można w sekcji Premiery 4K na dekoderze obejrzeć za 17,90 PLN :lol2:

 

2020-06-04-172202.jpg

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było odwrotnie to bym uznał, że to 10 gr mniej to taki bonus dla abonentów za to, że mają umowę ;d.

A na ChiliVOD Sonic 21,90 zł (lub 17,90 zł za SD, które wyglada na poziomie niektórych pozycji "HD" w OTT C+ i w dodatku apki to chyba tylko na lodówki jeszcze nie mają ;)).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kingofsouth napisał:

@On0818, odpaliłem specjalnie dla ciebie aplikację i nic nie zacina.

Jedynie deszcz , bo we Wrocławiu burza :rofl:

No to bardzo dziwna sprawa próbowałem już dwóch przeglądarek, telefon wiele razy i jest to samo. Do wczoraj wszystko było dobrze

Do tego teraz jest komunikat że wyczerpałem limit urządzeń a korzystałem z dwóch. Brawo

Edytowane przez On0818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bugmenot napisał:

Gdyby było odwrotnie to bym uznał, że to 10 gr mniej to taki bonus dla abonentów za to, że mają umowę ;d.

A na ChiliVOD Sonic 21,90 zł (lub 17,90 zł za SD, które wyglada na poziomie niektórych pozycji "HD" w OTT C+ i w dodatku apki to chyba tylko na lodówki jeszcze nie mają ;)).

 

Na Rakuten można wyciągnąć 4K, a na Apple dodatkowo jeszcze Dolby Vision i Dolby Atmos. 

 

Akurat "Sonic" jest w Apple tylko do kupienia, ale już "Małe kobietki" są do wypożyczenia za 14,99.

https://itunes.apple.com/pl/movie/-/id1489251504?l=pl

 

W C+ drożej - 17,9 i tylko wersja HD.

https://premiery.pl.canalplus.com/movies,7/male-kobietki,49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Chyba jednak nie, bo CANAL+ puszczony z nc+GO na TV 55 cali wygląda gorzej niż przekaz w CANAL+OTT. 

Chyba masochista albo desperat włącza na tv 55 cali ofertę przeznaczoną tylko i wyłącznie na smarkfony, tablety i komputery z monitorem max 32 cale.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też to trwa.

 

Sprawdzcie prosze skąd wasz isp pobiera zasoby atende (platforma na której stoi m.in C+). Tracert w wierszu poleceń:

tracert r.dcs.redcdn.pl

 

Supporty playera itp. nic nie wiedzą. Wysłałem maila do atende czy mają problem. W moim przypadku jest to ciągnięcie zasobów z TPIX (isp: multimedia)

 

edit:

Jest komunikat w tpix

 

Cytat

 

2020-06-03

Awaria OpenPeering TPIX

W godzinach 23:18-23:37 wystąpił ethernet-storm, który zakłócił działanie sieci TPIX w tym dostęp do route-serwerów w usłudze Open-Peering. Obecnie wszystkie połączenia działają prawidłowo. Problem ustąpił po kilku minutach, lecz niewielka grupa uczestników wymagała ręcznego aktywowania sesji BGP.

http://tpix.pl/

 

 

Ale dalej się walą zasoby atende :/

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia ciągnie tylko z TPIX i jest lipa, ciągły bufor wszystkiego co stoi na atende.

Wyżej podałem komunikat tepsy z tpix o awarii, w dzień go nie było.

 

Gość z player odpisał, że przesłał zgłoszenie do technicznego, czekam co napisze samo atende. Poszedł też mail na tpix@orange.com ale nie wiem czy jako szaraczek cokolwiek wskóram i nie odeślą mnie na drzewo.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...