Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bushiken

 

Mam tv Philips 65OLED903 ,ma już trochę czasu , usługa podłączona poprzez invidia shielda (na tv nie ma tej apki,a dogranie ręczne powoduje wieszanie się  tv) Jak liczycie na jakość to polecam odpalić na próbę "sky sport" no ale nie ta cena.

kingofsouth

 

Miałem vectrę 2 lata nie dziękuje , takiego dziadostwa nie polecę nikomu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bushiken , nie będę się rozpisywał na temat Vectry Online , ale Vectra jest jedynym operatorem w Polsce co się zdecydował na udostępnienie kanału Eleven Sports 1 4K z poziomu dekodera jak i przeglądarki www. Tyle w temacie . Nie lubie jak ktoś kit mi wciska , zwłaszcza , że jestem abonentem sporej ilości usług i wiem co jest pięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie można, trzeba być abonentem Vectry.

To jednak trochę zmienia optykę.

Możemy Canal+ OTT porównywać z Vectrą sricte technicznie ale skoro Vectry nie kupi się odzielnie nie jest konkurencją dla Canal+.

Coś w tym, jest że Vectra nie sprzedaje dostępu odzielnie,może ograniczona ilość tylko dla abonentów to 1 a usługa dla wszystkich to już dużo bardziej skomplikowana sprawa w związku z infrastrukturą.

 

PS. King kasuj szybko Vectrę z Sygnatury, żeby się nie było do czego przyczepić ?

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku bujających w obłokach nakręcało ten temat od kilku miesięcy, reszta uwierzyła, że dostanie coś ekstra, mimo że w Polsce nikt nie oferuje ekstra obrazu w usługach online na żywo z  możliwościową oglądania niezależnie od dostawcy internetu . Płaczecie nad C+ OTT, więc zerknijcie jaka kaszana jest np w Netii, a trzeba się wbijać w abonament. Teraz jest nowa nakrętka na mityczny dekoder, który zrobi coś z niczego, czyli magicznie poprawi jakość obrazu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   

PS. King kasuj szybko Vectrę z Sygnatury, żeby się nie było do czego przyczepić 

 

Nie będę niczego kasował. To co mam w sygnaturce , to z tego korzystam u siebie w domu. MyCanal jest słaby. Samemu sie mozna o tym przekonać.Kiedys zarzucano mi , ze widze swiat PC+ w różowych okularach, jak przejrzałem na oczy to tez zle default_wink.png 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy, kiedy to się stanie...

 

A dla tych co rzucają argument, że u nas to żeby ktoś kupił to trzeba tanio i stąd to wszystko wygląda jak wygląda, to Molotov ma 50 podstawowych kanałow za free, paczkę 50 kanałow tematycznych (typu Paramount, MTV, Comedy Central, TCM, Nickledeon, Trace, paczka AB itd) za 10 euro, paczkę filmowa C+ (6 kanałow plus 200 filmów VOD) też za 10 euro itd, więc to nie jest żadna przepaść, a porównując do zarobków jest nawet taniej ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, kingofsouth said:

Dużo,  jeśli chce się oglądac na tablecie  :)

 

Jeśli jakość jest słaba- to owszem. Docelowo zakładam, że jakość polepszą, bo jeśli nie to nie ma w ogóle tematu i mowa o zastąpieniu tym tworem satelity jest nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale polepszyć nie muszą , to oferta dla nowego nieświadomego klienta. Osoba , która liznęła Canal+4K z satelity będzie miała mały problem, z przejściem na MyCanal.  W obecnej formie taka oferta jest nie do zaakceptowania.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kingofsouth napisał:

Wcale polepszyć nie muszą , to oferta dla nowego nieświadomego klienta. 

Mało kto ma takie wysokie wymagania. Rzesza ludzi jechała całymi latami na pirackich streamach z szachownicą na dużym ekranie lub niewiele lepszym nc+GO od "wujka", więc teraz się zrzucą i wykupią na pół. Chociaż znając życie, wybiorą darmochę. Kiedyś Polsat transmitował najlepsze gale bokserskie z całego świata, potem UFC, koszt 20 zł miesięcznie(ipla) czyli trochę lepsza paczka fajek, a na forach sztuk walki cykliczne "dajcie linka...". Podobnie z Eleven w internecie za 15zł. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...