Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Claudio napisał(a):

...kanały TVP1 i TVP2 nie będą dostępne w usłudze CANAL+ online dla abonentów oferty satelitarnej CANAL+

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/223112/tvp1-i-tvp2-w-ofercie-canal-online.html

To nie zmienia faktu, że kiedyś się nie pojawią. 

 

2 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

...Nie wiedzieć czemu kolekcja c+4k też jest niedostępna. 

Jak nie jest, jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał(a):

Tv LG lub Samsung. Oczywiscie nie starszy niż rocznik 21 najlepiej.

Ja nie mam TV Sat i nigdy nie miałem - tylko kablówka. Wychodzi na to że w samym pakiecie C+ online nie ma C+ 4K. Specjalnie kupiłem abonament za 20 zł i nie ma nic w 4K, w tym C+ 4K. Żeby mieć C+ online w 4K trzeba mieć abonament TV Sat z pakietem C+ 4K ?

 

Jeżeli chodzi o TV to mam flagowca Sony z 2020r. - XH9505. TVP 4K, wcześniej C+ 4K w Orange, filmy na Youtube działały/chodzą w 2160p z HDR bez żadnych problemów. Kwestia działania materiałów C+ w 4K, to czy aplikacja na Androidzie będzie je obsługiwała przez TV Sony ?  

Edytowane przez martinc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, martinc napisał(a):

... Specjalnie kupiłem abonament za 20 zł i nie ma nic w 4K, w tym C+ 4K. Żeby mieć C+ online w 4K trzeba mieć abonament TV Sat z pakietem C+ 4K ?

Tak było od początku, choć niektórzy jeszcze kilka dni temu twierdzili, że jest inaczej. Widać jednak nic się nie zmieniło i użytkownicy wersji online nie mają dostępu do treści 4K poza samym C+4K. A i z tym są problemy, bo nie na każdym androidzie ładuje się profil 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pawel napisał(a):

.... Widać jednak nic się nie zmieniło i użytkownicy wersji online nie mają dostępu do treści 4K poza samym C+4K. A i z tym są problemy, bo nie na każdym androidzie ładuje się profil 4K.

Mają, maja dostęp do VOD C+ 4k. Mowa o abonentach sat, ktorzy maja w abonamencie C+4k, a Ty cytujesz kogoś,  kto nie abonuje sat.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mikoko napisał(a):

Tak w aplikacji c+online powinieneś mieć na tym tv dostęp do c+4K

Zresetowałem aplikację Android TV na TV i C+ 4K jest dostępny 😊. Wszystko działa jak należy - 4K w HDR. Porównuję sobie jeszcze jakość transmisji meczu w kablówce Orange i C+ online. No wydaje się, że jakość obrazu odrobinę jest lepsza w C+ online, za to w Orange obraz chyba jest trochę płynniejszy. Kończy mi się niedługo zobowiązanie w Orange i czas teraz wybrać najatrakcyjniejszą ofertę kablówki z multiroomem, telefonem i Internetem. C+ zostaje prawdopodobnie w online. Jeszcze sobie trochę przetestuję. Pozostaje jeszcze ogarnąć C+ rodzicom na drugim TV, ale tam nie potrzeba 4K.    

 

Trochę irytująca jest niewiedza pracowników na infolinii C+. Nawet nie znają dokładnie oferty, którą sprzedają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał(a):

Mają, maja dostęp do VOD C+ 4k. Mowa o abonentach sat, ktorzy maja w abonamencie C+4k, a Ty cytujesz kogoś,  kto nie abonuje sat.

Cytuje kogoś, bo ten ktoś napisał wcześniej, że nie ma oferty sat tylko online i generalnie wokół tego kręci się dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko porównałem jakość TVP1 w Canal+ on line i UPC TV GO i zdecydowanie UPC wygrywa. Na Canal+ przy szybkim poruszaniu się kamery widać rozmazywanie się i kwadraty.

Dziwna sprawa że właściciel czyli TVP daje swoje kanały (o ile to prawda że idzie to z ich streamu) w gorszej jakości niż konkurencja, która ma dostęp do zdecydowanie lepszego feeda niż sam właściciel kanału :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash Na TVP1 i 2 manifest idzie z cdndai.pl, nie tak jak wszędzie z serwerów cdn-canalplus.pl

Więc rzeczywiście stream jest dostarczany w inny sposób.

Zresztą telewizjaonline.pl też bierze TVP z jeszcze innego CDN niż całą resztę kanałów.

Widać taka politykę ma TVP, że chce sama dostarczać sygnał.

A, że oni średnio sobie z tym radzą, no coż, wystarczy popatrzeć na TVP Polonia na satelicie ;).

Tak czy inaczej mimo wszystko plus dla nich, że zaczęli współpracować z platformami streamingowymi.
Ciekawe też ile sobie kasują za udostępnienie sygnału, bo raczej za darmo tego nie robią.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profile dla TVP 1 i TVP 2 wyglądają w Canal+ Online tak samo dla abonentów i subskrybentów.

 

     Video --vid=1 (*) (h264 512x288 25.000fps) (499 kbps)
     Video --vid=2 (*) (h264 768x432 25.000fps) (1299 kbps)
     Video --vid=3 (*) (h264 1024x576 25.000fps) (2299 kbps)
     Video --vid=4 (*) (h264 1280x720 25.000fps) (3600 kbps)
 (+) Video --vid=5 (*) (h264 1920x1080 25.000fps) (6000 kbps)
 (+) Audio --aid=1 --alang=pl (*) (aac 2ch 48000Hz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...