Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, lukx95 napisał:

W ofercie CANAL+ Online dla Abonentów tv satelitarnej pojawiły się także kanały CBS Europa i CBS Reality w HD. :)

Pojawił się też Polsat 2.

3 godziny temu, goldenboy napisał:

No właśnie widzę, że dodali to git. Czekam na np. H2 HD i resztę niedostępnych kanałów.

Przecież History 2 HD jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł jeszcze kanał Bloomberg albo został dodany niedawno.

 

Ponadto Polsat News2 jest w 1080p@4,9 MB/s, choć wizualnie widać, że to SD. Można antycypować, że planuje się podwyższenie rozdzielczości tego kanału do HD.

 

Z kolei Eska TV nie została podniesiona do 1080p, mimo że na ekranie widnieje logo z HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, WebMat napisał:

 

 

Ponadto Polsat News2 jest w 1080p@4,9 MB/s, choć wizualnie widać, że to SD. Można antycypować, że planuje się podwyższenie rozdzielczości tego kanału do HD.

 

Z kolei Eska TV nie została podniesiona do 1080p, mimo że na ekranie widnieje logo z HD.

W przypadku Polsat News 2 podejrzewam, że doszło do pomyłki i kanał pewnie miał być w 540p, zaś Eska TV HD miała być w 1080p@4,9 MB/s. Technicy zapewne zaliczyli pomyłkę. Raczej wątpię, aby Polsat chciał podnieść kanał Polsat News 2 do HD, skoro kanał jest stacją powtórkową.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 I właśnie to poprawili. Polsat News 2 w 540p@2,1 Mb/s, zaś Eska TV w 1080p@4,9 Mb/s.

 

Bardzo możliwe, że nie podniosą tego kanału do HD ze względu na jego zawartość. Chyba, że docelowo będą chcieli mieć kiedyś wszystkie kanały własne w HD.

 

Chcę zaktualizować zestawienie, które jest przypięte do wątku. Potrzebuję informacji o rozdzielczości i jakości (np. 1080p@4,9 Mb/s) dla poniższych kanałów. Prawdopodobnie niektóre mają dalej bitrate 6 Mb/s.

CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument, Cinemax, Cinemax 2, HBO, HBO2, HBO3, History, History 2, FightBox, Filmbox Extra, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Action, Filmbox Arthouse, Adventure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, WebMat napisał:

Chcę zaktualizować zestawienie, które jest przypięte do wątku. Potrzebuję informacji o rozdzielczości i jakości (np. 1080p@4,9 Mb/s) dla poniższych kanałów. Filmbox Extra, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Action, Filmbox Arthouse.

B37676-F9-232-B-451-D-9459-D0-E3-BE3-AD1
 

3-E13892-F-E754-4963-8-D6-A-B4-B1-BFFD07
 

BA7-DB432-C606-4-D98-A3-A2-8-CE5-EBBE659
 

595219-D4-F228-4-C4-A-9229-04-F984944838
 

6816-F3-D4-5897-46-DD-83-BD-F62163-A8915

19 godzin temu, WebMat napisał:

Chcę zaktualizować zestawienie, które jest przypięte do wątku. Potrzebuję informacji o rozdzielczości i jakości (np. 1080p@4,9 Mb/s) 

CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument, HBO, HBO2, HBO3

865-CA8-C7-E0-F9-4-C0-F-9780-A507-E1821-
 

A815763-D-080-E-4-C19-BF31-95417-C86-B98
 

BE028-E8-B-6-A71-4-D79-8-CC0-58-A43-C6-A
 

42547-C80-B2-BA-4-D6-E-858-E-B7210-D5630
 

4-DC9-B6-D9-0-E80-42-AA-B1-C7-B8122-D5-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem jakieś 2-3 minuty temu i było podobnie. Ale można za to po raz kolejny jak można sport pokazywać przez internet. Oczywiście mam na mysli Widzew-Legia w 4K..@sunrise dokładnie to oferta na C+Eleven i PSP a nie jakieś Viaplay😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sunrise napisał:

Hej, wie ktoś kiedy będzie dostępny ten nowy pakiet Wielka Piłka ?  Nie mam canal+ w kablówce, a ta oferta, która bedzie mozna dzielic z 2 osobą wydaje się interesująca dla fanów piłki nożnej :D

Ten pakiet już jest.

Wielka Piłka to tak naprawdę oferta łączona na dotychczas istniejące pakiety CANAL+ i Eleven Sports & Polsat Sport Premium, z płatnością za 6 miesięcy z góry.

 

https://kup.pl.canalplus.com/pl/wielka-pilka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Canal + Online (jako dodatek do oferty sat) zainstalowany na Chromecast 4 z Google TV. Wszystko (oprócz kanału live Canal+ 4K) nadawane jest w HD. Patrzę na seriale, np Klangor, na VOD w dekoderze jest w 4K, a w aplikacji C+ Online na google TV w HD. Ten typ tak ma, czy można coś poustawiać? Jest szansa na uzyskanie większej ilości contentu w 4K?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sunrise napisał:

Hej, wie ktoś kiedy będzie dostępny ten nowy pakiet Wielka Piłka ?  Nie mam canal+ w kablówce, a ta oferta, która bedzie mozna dzielic z 2 osobą wydaje się interesująca dla fanów piłki nożnej :D

Pakiet już ruszył ,ALE 40x6 mcy,płatne z góry-240 zł.

początkowo pisano o 40 ziko,przy płatnosci co m-c.

Na 2 sloty tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...