Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@escapers Viaplay duński, który ma 4K kosztuje 269 DKK - 170 zł. Sky w Szwajcarii ostatnio tak chwalone na forum 19.99 CHF czyli 96 zł za najtańszy pakiet. C+ 4K wymaga najpierw zakupu innych pakietów, czynszu za dekoder i dwuletniej umowy. Bez umowy go obecnie nie dostaniesz w pakiecie online tak czy inaczej.

 

Brytyjski Amazon pokazuje ochłapy z Premier League (20 spotkań na sezon), kosztuje 8 funtów przy płatności miesięcznej (czyli 45 zł) i jazda na niego w UK to jest akurat 3x większa nż na Viaplay u nas. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... ;)

 

edIt: poprawka, samo video 6 funtów tak jak napisałes - ale nadal pozostaje kwestia liczby spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak wszyscy tak jak Ty chwalą ten viaplay to co się dziwić.. że taki syf dostajemy, akceptujemy to i jeszcze chwalimy taki ochłap jakościowy 720...

A co do kosztów to podajesz za całe pakiety tak jak u nas za C+ SAT.. gdzie C+ online jest dodatkiem gratisowym w ramach oferty głównej.. a jeśli dla Ciebie rozgrywki PL to ochłapy.. to w ogóle nie było tematu :) ciesz się tą super jakością w 720 z viaplay... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapers gdzie ja tutaj niby pochwaliłem Viaplay? Chyba userzy Ci się pomylili... Mi po prostu zależy na rzeczowym porównaniu, a nie rozmowie jak na bazarze, "a panie kiedyś to było lepiej".

W przypadku SKY podaje cenę pakietu online. Podobnie z Viaplay. W przypadu C+ trzeba mówić o cenach sat, bo C+ 4K nie jest składnikiem oferty tylko online bez umowy...

A co do Amazona, to tak, 20 meczów na rok to ochłapy w porównaniu do 380, które ma Viaplay... Taki jesteś kibic, że nie zauważyłeś może tego szczegółu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bgmnt napisał:

Sky w Szwajcarii ostatnio tak chwalone na forum 19.99 CHF czyli 96 zł za najtańszy pakiet.

Jeśli chodzi o SKY CH to ma tylko jeden pakiet i jest nim SKY SPORT.

BLUE SPORT i MYSPORTS to zupełnie oddzielne usługi które możesz nabyć dodatkowo.

To tak jakbyś dokupywał ELEVEN lub Viaplay do C+.

A  odnośnie ceny to powiem tak.

Z jednej strony masz rację a zdrugiej nie ponieważ parę razy w roku masz promocje i z odpowiednim kodem możesz nabyć dożywotni pakiet sportowy za 70 zł z UHD HDR i nie obchodzą Cie żadne podwyżki itd.

Zresztą była już podwyżka I Ci z kodem nadal płacą tyle i płacili.

A Viaplay lub C+ za chwilkę mogą zmienić cenę i wtedy sprawa będzie wyglądać zupełnie inaczej

Sorki za OT ale musiałem sprostować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na stronę SKY mam trzy pakiety sportowe do wyboru, tak samo jak w przypadku C+ Online są pakiety z kanałami i usługami firm trzecich. Płaci się ostatecznie za wszystko SKY, więc zupełnie zbędna uwaga i offtopic ;).

Co do cen to w C+ i Viaplay też masz ciągle promocje, ten pierwszy to nawet w czipsach jest i można co miesiąc sobie nowe konto zrobić. Ale nie ma to dla mnie nic do rzeczy, zawsze aktualny porównuje cennik ze strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bgmnt napisał:

@escapers gdzie ja tutaj niby pochwaliłem Viaplay? Chyba userzy Ci się pomylili... Mi po prostu zależy na rzeczowym porównaniu, a nie rozmowie jak na bazarze, "a panie kiedyś to było lepiej".

W przypadku SKY podaje cenę pakietu online. Podobnie z Viaplay. W przypadu C+ trzeba mówić o cenach sat, bo C+ 4K nie jest składnikiem oferty tylko online bez umowy...

A co do Amazona, to tak, 20 meczów na rok to ochłapy w porównaniu do 380, które ma Viaplay... Taki jesteś kibic, że nie zauważyłeś może tego szczegółu ;).

Od kiedy to ilośc rekompensuje jakość? Przecież nie tylko w Amazonię leci PL.. .To tak jak na bazarku kupić kilogram zgniłych jabłek zamiast 2 a dobrych.. dla niektórych widzę, że to jest ok.. ja wolę jak mam możliwość oglądania w super jakości mniej niż w syfie wszystko.. ale widocznie jestem jakiś dziwny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sam porównałeś Amazona, który pokazuje całe dwie kolejki na sezon z Viaplay, który pokazuje wszystkie..

Co to jest za rozwiązanie dla kibica?

Może w ogóle odpal sobie w takim razie zapętlone "Costa Rica 4K" na Youtube, skoro to żadna różnica.

A i taniej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUE Sport, Mysports  i SKY to zupełnie oddzielne  usługi które możesz nabyć albo oddzielnie na ich stronach lub dzięki umowie zawartej ze SKY'em i wtedy masz taniej.

To dokladnie to samo co z Viaplay które również możesz nabyć osobno na stronie lub wkrótce przez C+ online dzięki zawartej umowie i będzie taniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmnt Widzę że jednak należnych do tych co wolą zgniły kilogram jabłek... tak jak syfiastą jakość w viaplay.. wskazałem oferty streamingów w UHD od SKY.. przez Amazon.. po C+ online... ale Ty widzę, że dalej bronisz syfu za półdarmo, który rzucono nam jak ochłapy.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 4K pojawił się w pakiecie Canal+ w aplikacji Canal+ Online niecałe dwa miesiące temu. Tak jak piszecie, nie jest jeszcze dostępny na wszystkich urządzeniach. Przykładowo u mnie można go oglądać w aplikacji na telewizorze Samsunga (Tizen), ale na przystawce Nokii (Android TV) kanał wyświetla się maksymalnie w rozdzielczości 1080p.

44 minuty temu, escapers napisał:

Od kiedy to ilośc rekompensuje jakość? Przecież nie tylko w Amazonię leci PL.. .To tak jak na bazarku kupić kilogram zgniłych jabłek zamiast 2 a dobrych.. dla niektórych widzę, że to jest ok.. ja wolę jak mam możliwość oglądania w super jakości mniej niż w syfie wszystko.. ale widocznie jestem jakiś dziwny :)

Wybacz, ale ten argument jest absurdalny. Dla kibica liczy się przede wszystkim mecz. Co z tego, że może obejrzeć jakieś spotkanie w 4K, skoro nie ma dostępu do pięciu innych, które go interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek napisał:

Nowa aktualizacja 5.12.2

Na jakim systemie?

 

U mnie na webos jest wciąż 1.0.8 i zasadniczo nie działa. Live TV wciąż błąd, a jak wczoraj próbowałem obejrzeć cokolwiek z biblioteki, to owszem, odpala się, w niezłej jakości, ale po jakichś 3 minutach zwiecha i właściwie nie da się tego używać. Więc jak zwykle odpaliłem to, co chciałem obejrzeć w przeglądarce na laptopie, którego podpiąłem do TV, bo oczywiście przez przeglądarkę wbudowaną w TV nie da się oglądać, bo jest jakaś blokada.

Edytowane przez simek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sportsmen to tak jakby 'prawdziwy kibic' musiał być na każdym meczu.. przecież Amazon to był jeden z kilku przykładów jakości.. bo te mecze nie tylko transmituje Amazon.. na szczęście u nas dalej będą leciały w C+.. ale jak mam wybór to wolę obejrzeć je tam gdzie będą lecieć w UHD czy to w C+ 4K czy też Amazon.. nie mówiąc już o równoczesnych rozgrywkach.. a tutaj nie rozmawiamy o kibicowaniu tylko o jakości streamingu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję z założeniem, że lepiej obejrzeć mecz w lepszej niż w gorszej jakości. Twierdzę tylko, że lepiej mieć dostęp do meczu, niż nie mieć dostępu. A rozmawiamy nie tylko o jakości streamingu (ciężko kwestionować, że transmisja w 2160p ma lepszą jakość od streamu 720p), ale też o jakości oferty – a tę trzeba rozpatrywać z pozycji odbiorcy (w tym przypadku kibica), który mając do wyboru 38 kolejek w 720p lub 2 kolejki w 2160p, prawdopodobnie skorzysta z tej pierwszej opcji, pomimo jej niedoskonałości. Jest to oczywiście gdybanie, bo żeby mieć faktyczny obraz sytuacji, kibic musiałby taki wybór otrzymać, a na polskim rynku go w tej chwili nie ma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, simek napisał:

Na jakim systemie?

 

U mnie na webos jest wciąż 1.0.8 i zasadniczo nie działa. Live TV wciąż błąd, a jak wczoraj próbowałem obejrzeć cokolwiek z biblioteki, to owszem, odpala się, w niezłej jakości, ale po jakichś 3 minutach zwiecha i właściwie nie da się tego używać. Więc jak zwykle odpaliłem to, co chciałem obejrzeć w przeglądarce na laptopie, którego podpiąłem do TV, bo oczywiście przez przeglądarkę wbudowaną w TV nie da się oglądać, bo jest jakaś blokada.

Na Android.

Gdzie sprawdziłeś wersje aplikacji na webOS? U mnie w ustawieniach Canal+ jest edycja profili zamiast ustawień. Żadnych informacji,  ani ustawień,  ale wszystko działa bardzo dobrze łącznie z C+4k

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWD były wszystkie sezony na Fox Play a w ramach catch up byly najnowsze odcinki które leciały na Fox TV. Teraz nie ma sezonu 11 A ani B ale też brakuje sezonów ze środka, tak samo bylo z Wojną Światów, serial wspólnej produkcji Foxa i Canal+, byl niczym widmo, pojawiał się i znikał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Na Android.

Gdzie sprawdziłeś wersje aplikacji na webOS? U mnie w ustawieniach Canal+ jest edycja profili zamiast ustawień. Żadnych informacji,  ani ustawień,  ale wszystko działa bardzo dobrze łącznie z C+4k

 

 

C+ 4K działa w 4K?

U mnie na Firetv stick 4k odpala się max w 1080p@10Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2022 o 06:27, jacekgothic napisał:

Najgorsze jest to, że Via zaczyna od przyszłego roku transmisje F1

To jest dopiero dramat. Jak można było do tego dopuścić? Jak już nie ma Kubicy, to nagle nie opłaca się wykupić licencji? Trzeba będzie wrócić do konwertera na Astrę i może niekodowany RTL oglądać 😒 Teraz mam możliwość nagrać treningi czy kwalifikacje, żeby później obejrzeć, a od nowego sezonu d..a blada.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sam fakt słabej jakości w Viaplay, to akurat narzekania na brak nagrywania to jakieś kuriozum. W streamingu masz możliwość obejrzenia kiedy chcesz, przez najbliższe kilkadziesiąt godzin(w C+ przez 8). Nie musisz pamiętać o nagrywaniu, po prostu włączasz i masz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero dramat. Jak można było do tego dopuścić? Jak już nie ma Kubicy, to nagle nie opłaca się wykupić licencji? Trzeba będzie wrócić do konwertera na Astrę i może niekodowany RTL oglądać  Teraz mam możliwość nagrać treningi czy kwalifikacje, żeby później obejrzeć, a od nowego sezonu d..a blada.
Viaplay przebiło wszystkie oferty, dlatego mają F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...