Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały na żywo nie działają na niektórych wersjach webos, na nowszych tv wszystko działa. Sam mam oleda b8 i czekam aż to naprawią, podobno pracują nad tym.

Jedyny kanał w 4K jaki mnie interesuje, to Eleven Sports 1 4K i akurat mają go w dobrej cenowo paczce a do niedawna był w wyśmienitej cenie 10zł za pakiet Eleven, ale komuś było mało i połączyli Eleven z Polsatem sport i teraz jest po 15zł, co i tak jest dobrą ceną.

Edytowane przez jacekgothic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zastrzeżenia co do jakości kanałów na apce LG. Wczoraj porównywałem, z miboxem i a nim obraz jest zdecydowanie lepszej jakości. Np. serial Będzie bolało mam wrażenie, że na LG ładuje się w SD. Niestety nie można podejrzeć parametrów transmisji ale gołym okiem widać różnicę w porównaniu z miboxem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacekgothic napisał:

Kanały na żywo nie działają na niektórych wersjach webos, na nowszych tv wszystko działa. Sam mam oleda b8 i czekam aż to naprawią, podobno pracują nad tym.

Jedyny kanał w 4K jaki mnie interesuje, to Eleven Sports 1 4K i akurat mają go w dobrej cenowo paczce a do niedawna był w wyśmienitej cenie 10zł za pakiet Eleven, ale komuś było mało i połączyli Eleven z Polsatem sport i teraz jest po 15zł, co i tak jest dobrą ceną.

Również mam B8 i kanały na żywo nie działają. Co ciekawe, one już się prawie włączają, bo wyskakuje cały interfejs, ale po sekundzie pojawia się błąd, że nie masz dostępu do treści.

Treści z biblioteki działają ładnie, chociaż zastanawiam się: czy na webos jest w ogóle 4K? Przykładowo serial Król podobno na Androidzie jest dostępny w 4K, a u mnie w menu, gdy się go wybierze to jest ikonka tylko HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

@Paweljął myślisz, czym to spodowane, że u jednych wszystko działa bez problemów i obraz bardzo dobry, a u innych są problemy ze wszystkim, nawet i takie,  że aplikacji C+ online nie mają w sklepie?

Mam na myśli rocznik tv 21, bo system na bank ten sam. 

Podobne wrażenie odniosłem kiedyś korzystając z viaplay na LG. Też porównanie z miboxem wypadało gorzej.  Mogę z ciekawości podłączyć tv po kablu ale stawiam, że to apka na LG jest jeszcze niedopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, simek napisał:

Również mam B8 i kanały na żywo nie działają. Co ciekawe, one już się prawie włączają, bo wyskakuje cały interfejs, ale po sekundzie pojawia się błąd, że nie masz dostępu do treści.

Treści z biblioteki działają ładnie, chociaż zastanawiam się: czy na webos jest w ogóle 4K? Przykładowo serial Król podobno na Androidzie jest dostępny w 4K, a u mnie w menu, gdy się go wybierze to jest ikonka tylko HD.

Jest 4k z C+ VOD jak i sam kanał. 

Wszystko ładnie  mnie działa na webOS

 

@Pawelod dnia pojawienia sie apki na LG, 0 problemów przez wifi. Teraz mam kabel podłączony do tv po małym przemeblowaniu w pokoju i też wszystko ładnie pięknie.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakieś 3 tyg temu Chromecasta 4 miedzy innymi dlatego, że na moim LG G1 nie było apki C+. Dzisiaj wróciłem z wakacji i widzę, że ją dodali, jednak na Chromecastcie działa to o wiele lepiej. Obraz ostrzejszy i szybszy interface. Może to naprawią z czasem, ważne że po takim czasie oczekiwania w końcu dodali. 
 

Wracając do wcześniejszych „ekspertów” od Chromecasta 4, to mam pytanie- co wam się w nim nie widzi? Bo jak dla mnie i dla znajomego, który ma tą samą przystawkę, to wszystko pływa i jest wręcz idealne.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas korzystałem z Canal+ online do oglądania filmów albo streamu z tvn 24 który działa dobrze. Dzisiaj obejrzałem kawałek meczu Widzewa z Pogonią na tablecie i to jest katastrofa, obraz tak szarpie, że oczy bolą. I błagam, nie mówcie że to wina netu, albo tabletu, bo podobnie było zarówno przez LTE jak i przez domowe WiFi ze światłowodu od UPC. 

I co najważniejsze na tablecie mam wszystkie najpopularniejsze apki, Disney+, HBO Max, Netflix, Player, Polsat GO i nawet Viaplay, który wykupuję na ciekawsze gale KSW. I wszystkie działają poprawnie, obraz jest płynny wszystko działa jak należy. Poza tym szukałem drugiej części 11 sezonu The Walking Dead i wiecie co? Zwyczajnie jej nie ma, ani na Fox Play ani nigdzie w całym serwisie. A co jeszcze zauważyłem, o zgrozo, odcinki seriali są szczątkowe, w niektórych sezonach brakuje po parę odcinków ale i brakuje też niektórych sezonów ze środka! To woła o pomstę do nieba. Nie wiem z jakiej zewnętrznej firmy informatycznej korzystają do administrowania serwisu, ale powinni ją natychmiast zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie polecali, a pamięci dostępnej na aplikacje jest jakieś 5GB i na moje potrzeby, to aż za dużo. A jeśli rzeczywiście komuś mało, to z tego co się orientuje to są jakieś huby do których można podpinac przystawki i pendrive’y np.

19 godzin temu, jupiter napisał:

Dotychczas korzystałem z Canal+ online do oglądania filmów albo streamu z tvn 24 który działa dobrze. Dzisiaj obejrzałem kawałek meczu Widzewa z Pogonią na tablecie i to jest katastrofa, obraz tak szarpie, że oczy bolą. I błagam, nie mówcie że to wina netu, albo tabletu, bo podobnie było zarówno przez LTE jak i przez domowe WiFi ze światłowodu od UPC. 

 

Na telefonie, czy tablecie mecze da sie jeszcze ogladac. Sam czasami kiedy jestem poza domem tak robie. Katastrofa jest natomiast ogladanie meczow na TV, az boli glowa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awakeman napisał:

Pisali, że ma mało pamięci i że będę żałował. A tymczasem zapyerdala jak Kubica i mam wszystko to czego potrzebowałem.

 

Ja nie narzekam. Generalnie poza obsługą Viaplay wszystko śmiga jak powinno. W aplikacji Viaplay mam mikroprzycinki obrazu, przez co oglądanie nie jest zbyt komfortowe(swoją drogą, na początku ten problem był też w C+ Online, ale po którejś aktualizacji zniknął), no ale od czego jest KODI ;) Tam wszystko działa jak należy :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas korzystałem z Canal+ online do oglądania filmów albo streamu z tvn 24 który działa dobrze. Dzisiaj obejrzałem kawałek meczu Widzewa z Pogonią na tablecie i to jest katastrofa, obraz tak szarpie, że oczy bolą. I błagam, nie mówcie że to wina netu, albo tabletu, bo podobnie było zarówno przez LTE jak i przez domowe WiFi ze światłowodu od UPC. 
I co najważniejsze na tablecie mam wszystkie najpopularniejsze apki, Disney+, HBO Max, Netflix, Player, Polsat GO i nawet Viaplay, który wykupuję na ciekawsze gale KSW. I wszystkie działają poprawnie, obraz jest płynny wszystko działa jak należy. Poza tym szukałem drugiej części 11 sezonu The Walking Dead i wiecie co? Zwyczajnie jej nie ma, ani na Fox Play ani nigdzie w całym serwisie. A co jeszcze zauważyłem, o zgrozo, odcinki seriali są szczątkowe, w niektórych sezonach brakuje po parę odcinków ale i brakuje też niektórych sezonów ze środka! To woła o pomstę do nieba. Nie wiem z jakiej zewnętrznej firmy informatycznej korzystają do administrowania serwisu, ale powinni ją natychmiast zmienić.
Na jakim tablecie oglądałeś C+?
Co do braków sezonów i odcinków programów, to występują one praktycznie tylko na kanałach na żądanie z pakietu Fun. Niektóre seriale są w ramach catchupu i dlatego jest tylko kilka ostatnich odcinków. TWD sezon 11A będzie niebawem na D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mingo napisał:

 

Ja nie narzekam. Generalnie poza obsługą Viaplay wszystko śmiga jak powinno. W aplikacji Viaplay mam mikroprzycinki obrazu, przez co oglądanie nie jest zbyt komfortowe(swoją drogą, na początku ten problem był też w C+ Online, ale po którejś aktualizacji zniknął), no ale od czego jest KODI ;) Tam wszystko działa jak należy :)

 

Z Viaplay jest problem takiej natury, że ich transmisje na żywo kuleją i nie ogarniają tego. Na moim TV notoryczne kręcenie kółkiem na środku ekranu i skoki rozdzielczości z pikselozy na HD. Swoją drogą nie wiem co będzie, jeśli tego nie ogarną bo niebawem rusza Premier League, którą nabyli od tego sezonu i ludzie ich zjedzą żywcem za takie akcje.

2 godziny temu, Arkon napisał:

Bez przesady ja oglądałem wczoraj mecz Legii i obraz był ok. Na pewno dużo lepszy niż na Viaplay.

 

Raz na jakis czas się da, ale oglądać wszystkie mecze w sezonie w takiej jakości, to chyba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...