Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Edit : 16:09

 

Wyłączyłem telefon i ponownie go włączyłem po 2 minutach  i chyba coś drgnęło bo już komunikat się nie pojawia. Zobaczymy czy za jakiś czas wróci ten problem :)

 

Dziękuję  bardzo wszystkim za pomoc  :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było mówione o funkcji ,,Expert Mode" dostępnej przy transmisji live z ekstraklasy.

Ja dopiero dzisiaj to zauważyłem przy meczu Lubina i Płocka. Dostępne to jest tylko na C+Sport.

Są to informacje na żywo ( statystyki, składy drużyn, tabela live, wyniki innych meczów)

Na Apple Tv. trzeba przytrzymać ok. Na Androidzie przy postępie programu wybrać ekran z gwiazdką.

839e8a47931a3.jpg

36d91797f8929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mara68 napisał:

Nie wiem czy już było mówione o funkcji ,,Expert Mode" dostępnej przy transmisji live z ekstraklasy.

Ja dopiero dzisiaj to zauważyłem przy meczu Lubina i Płocka. Dostępne to jest tylko na C+Sport.

Są to informacje na żywo ( statystyki, składy drużyn, tabela live, wyniki innych meczów)

 

 

Fajnie, ale to jeszcze nie to. Brakuje "Pulse" powiadomienia o golu/VAR/żółtej kartce. 

Możliwości przełączenia na inny mecz itd. Canal+Online do roboty. Chce więcej. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Tak się ogląda mecze Online ;)

"Watch party" siedzimy na forum zapraszamy tych co chcemy z forum i oglądamy.  Do dzieła technicy Canal+. 

Sporo roboty przed wami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Możliwości przełączenia na inny mecz itd. Canal+Online do roboty. Che więcej. 

Tutaj jest jeszcze opcja Multi-Live ( u mnie tylko na Apple Tv. na Androidzie tego nie ma). Jest to podgląd na cztery transmisję jednocześnie.

Natomiast kiedyś na derbach Manchesteru były podobne statystyki na żywo oraz dodatkowo podgląd z dwóch dodatkowych kamer ( widok całego boiska i jednego zawodnika. Wtedy pokazywali tylko Ronaldo )

 

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shevchenko1987 napisał:

Nie żartuj ;) 

Trochę mnie poniosło. Racja ;) 

Niby nic, a jak by można sobie umilić forumowe życie :P 

Oglądasz sobie mecz z kumplem z którym piszesz i drinkujesz pisząc posty ;) 

 

1.jpg

 

 

Ciekawe czy za 10 lat będzie takie coś w Canal+Online ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 15:51, tyrla napisał:

Najbardziej stabilną wersją jest 5.2.1 dla AndroidTV. To jest fenomen tylko w tej firmie, że każda kolejna aktualizacja psuje kolejne rzeczy bez naprawy wcześniejszych bug-ów. Kiepsko to w Canal+ wygląda...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że jest lepiej, a tu znowu dziwne zachowania tej apki. Uruchomiłem serial "Busz w ogniu", a potem w połowie musiałem przerwać i oczywiście kochana aplikacja nie chciała go uruchomić, cały czas kręciło się czerwone kółeczko. Tak samo było z C+Sport2 i multiligą Premier League. Naprawdę mocarze tam pracują.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Arkon napisał:

 Uruchomiłem serial "Busz w ogniu", a potem w połowie musiałem przerwać i oczywiście kochana aplikacja nie chciała go uruchomić, cały czas kręciło się czerwone kółeczko. Tak samo było z C+Sport2 i multiligą Premier League. Naprawdę mocarze tam pracują.

Dzisiaj podczas meczu Bruk-Bet - Legia miałem podobną sytuację. Nagle czarny ekran, czerwone kółeczko kręcące się kilka sekund, po czym wywaliło mnie do Live TV.

 

Też się zastanawiam jak długo można poprawiać kolejne błędy?! Naprawdę nikt tego nie potrafi zrobić raz, a dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet wstępnie zrezygnowałem z kanałów C+ w Vectrze, ale raczej zmienię tę decyzję. Ta apka niestety nie daje gwarancji, że obejrzę każdy mecz Legii albo Barcy. Wczoraj nie mogłem uruchomić C+Sport 2 na mecz MC z Totkami. Nawet HBO GO działa stabilniej, nie mówiąc o Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już zaczynają wydzwaniać. Lubię Canal+ ale na nim świat się nie kończy. Dekodera na pewno nie przedłużę, prędzej wezmę UPC i zainstaluję apkę na apple tv niż podpiszę umowę za 100zł na kolejne 2 lata.

 

Kanały francuskie mam na innej apce i to dużo więcej niż w PC+ więc ciśnienia nie mam już żadnego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...