Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

O co chodzi z tym błędem UPES 187 i jak się go pozbyć, bo chciałem spokojnie mecz MU obejrzeć?

Wywal aplikację, a oglądaj przez przeglądarkę. Najlepiej przez Firefoxa.

Tak zrobiłem na swoim tablecie i mam spokój. Co do PC to nie miałem żadnego problemu. To samo w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

Mam Sony z AndroidTV i ten UPES187 niestety mam. Skąd mogę wziąć bezpieczna wersję starszej wersji aplikacji aby zainstalować w moim tv? Bo to jest teraz masakra 2 miesiąc z tym.

Np stąd: https://apkcombo.com/pl/mycanal-tv-en-live-et-replay/com.canal.android.canal/old-versions/

Edytowane przez praspp
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkonTak, masz pobrać plik z apkcombo.com i zainstalować starszą wersję aplikacji z pamięci zewnętrznej. Którą wersję? Tę która będzie działała poprawnie. 😃

P.S.

Tylko nie zapomnij przed instalacją odinstalować aplikacji Canal+.

@Krzysiek1991⬆️

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, praspp napisał:

@ArkonTak, masz pobrać plik z apkcombo.com i zainstalować starszą wersję aplikacji z pamięci zewnętrznej. Którą wersję? Tę która będzie działała poprawnie. 😃

P.S.

Tylko nie zapomnij przed instalacją odinstalować aplikacji Canal+.

@Krzysiek1991⬆️

Ostatnie naiwne pytanie- jak się na tv z androidem odinstalowuje stare wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rasheed napisał:

Tylko, że niestety w Android TV (przynajmniej w Sony) nie można zablokować aktualizacji aplikacji :(

Jesteś pewien? Ja w ustawieniach sklepu wybrałem aktualizację za moją zgodą i wszystkie aplikacje do aktualizacji pokazują się na liście do aktualizacji. Tylko ręczne zatwierdzenie aktualizuje daną apkę.

W ustawieniach konta sklepu Google jest opcja "Aktualizuj aplikacje automatycznie" i jedną z opcji wyboru jest "Nie aktualizuj aplikacji automatycznie". 
Chyba że masz jakiegoś starszego Androida.

54 minuty temu, Arkon napisał:

Ostatnie naiwne pytanie- jak się na tv z androidem odinstalowuje stare wersje?

Co najmniej na dwa sposoby, przejdź do Home, kliknij w ikonę po lewej "Aplikacje" (w pierwszym wierszu w którym masz ulubione aplikacje), w nowym oknie w dużymi ikonami przytrzymaj dłużej przycisk OK na danej aplikacji, aż do rozwinięcia menu i w menu będzie "odinstaluj".

Drugą z opcji jest wejście do ustawień telewizora i wybranie z menu Aplikacje. Tam również po wskazaniu aplikacji jest opcja deinstalacji.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...