Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.10.2021 o 22:27, Pablo- napisał:

Mam to samo. Mibox 4s. Łącze 600Mbit.

 

U mnie UPES_187 (Android TV PHILIPS) pojawił się po zmianie operatora internetowego.

Łącze 300/300 INEA.

Wcześniej miałem łącze od lokalnego operatora 100/10 (routing przez Vectrę) i było wszystko ok.

Może prędkość ma znaczenie?

Edytowane przez K2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, K2021 napisał:

 

U mnie UPES_187 (Android TV PHILIPS) pojawił się po zmianie operatora internetowego.

Łącze 300/300 INEA.

Wcześniej miałem łącze od lokalnego operatora 100/10 (routing przez Vectrę) i było wszystko ok.

Może prędkość ma znaczenie?

Ja mam vectra 600 i nie mam żadnego błędu. Tv Sony 65cali z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zasugerowałem się zmianą prędkości, ponieważ błąd pojawił się akurat w momencie zmiany dostawcy i prędkości.

Wczoraj od ok 9:00 do ok 11:00 oglądałem sobie PLANETE i wszystko było ok.

Po 11:00 przyszedł monter z INEI i przełączył mi Internet (bo zmieniłem dostawcę).

Nawet TV nie wyłączałem. Po zmianie dostawcy internetu od razu po ok 10 min UPES_187. 

I tak do dzisiaj. Zgłosiłem to do INEI oraz C+.

Na razie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 08:20, tyrla napisał:


Tak jak napisał @PawelTSW możesz, tylko nie wiem czy to jest sens. Kup jakiegoś Chromecast.

Ale jakie są różnice pomiędzy CANAL+ BOX 4K z Android TV a chromecast?

Cena Chromecast 3.0 to ok. 170zł (nowe); 4.0 to jakieś ponad 350zł z BOX 4k to jakieś 200zł.

Od razu dodam, że w delegacji mam stary telewizor (jakiś 10letni samsung).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafi22 napisał:

Ale jakie są różnice pomiędzy CANAL+ BOX 4K z Android TV a chromecast?

Cena Chromecast 3.0 to ok. 170zł (nowe); 4.0 to jakieś ponad 350zł z BOX 4k to jakieś 200zł.

Od razu dodam, że w delegacji mam stary telewizor (jakiś 10letni samsung).

Chromecast 3 nie posiada systemu obsługiwanego pilotem, a możesz na niego jedynie castować obraz z aplikacji w telefonie.

Canal+ BOX posiada system Android TV, z nakładką od Canal+ i głowicę do obsługi DVB-T.

Chromecast 4 posiada Google TV (Android TV nowej generacji) i jest regularnie aktualizowany (czego Canal+ nie gwarantuje), ale nie posiada głowicy do obsługi DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla Trochę nie w temacie, ale skoro piszesz tutaj...

Mam C+ online w wersji dla subskrybentów i przestało działać HD nawet w standardowym Chrome na Win10, pomimo aktualizacji przeglądarki oraz wyczyszczenia plików cookie dotyczących strony Canal+ - tym bardziej nie mówiąc już o Kodi.

Oczywiście, ktoś może powiedzieć że korzystanie z kodi było niezgodne z warunkami użytkowania. Może i tak, ale pamiętajmy że w usłudze subskrypcyjnej niezadowolony klient po prostu zrezygnuje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...